Τι αντιμετωπιζω?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 23 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 342
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Τι αντιμετωπιζω?

    Λοιπον καθε κοινωνικη προσπαθεια που εχω κανει σε αυτη την πολη που μενω εχει πεσει στο κενο.

    Οσοι με γνωρισαν απο κοντα θα ειδαν οτι ειμαι ψιλονορμαλ τυπος...αλλα καθε προσπαθεια που εχω κανει εστω και για ελαχιστη επικοινωνια σε αυτη την πολη εχει πεσει στο κενο!!!!!!!!!!!

    Προσπαθω να πιασω την κουβεντα μου απαντανε και με γραφουν μετα κανονικα!!!!!!

    Ειναι απιστευτο.

    Χωρια κατι απιστευτες τραγελαφικες καταστασεις.

    Οποτε αν ξερει κανεις τι αντιμετωπιζω ας μου απαντησει...ειναι γελοιο δεν ειναι?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    keep

    μηπως απογοητευεσαι γρηγορα και γενικευειυεις την απογοητευση σου?

    μηπως εφαγες μια συγκεκριμενη απορριψη και τωρα τους παιρνει ολους η μπαλα?

    συμμετεχεις σε κατι ομαδικο?

    μηπως χωρις να τρως απορριψη νομιζεις οτι τρως..εγω για πολλα χρονια το νομιζα

    κηπ ολοι ανθρωποι κυκλοφορουν με διαγνωσμενα και αδιαγνωστα ψυχικα προβληματα

    μην γενικευεις και μην παιρνεις προσωπικα τις απορριψεις

    εαν ο στοχος σου ειναι να κανεις φιλιες θα το κανεις!

    ειμαι σιγουρη για σενα!

    θελει ομως μικρα βηματα και ανοιχτωσια

    αν μολις βγηκα στη γυρα αποριπτω αυτους που δηθεν με απερριψαν δε βγαζω τιποτα

    πες συγκεκριμενα βηματα

    εκανα αυτο αυτο κι αυτο

    εχω την εντυπωση πως κατι εντελως ανθρωπινο και φυσικο τεινουμε να το θεωρουμε απορριψη

    σου τα λεω πολυ φιλικα αυτα

    και συγγνωμη αν σε κουραζω η σε προσβαλλω
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    Μήπως Κιπ στην προσπάθειά σου απευθύνεσαι σε λάθος άτομα;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    keep μήπως να αλλάξεις πόλη για το καλό σου;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χεχε , δεν υπαρχει ελπιδα...ειμαι καταδικασμενος αυτο εχω καταλαβει, η μονη λυση φυσικα ειναι να αλλαξω πολη......
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    και να μην κανω παρεα κανενα φυσικα...enough is enough.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    το να αλλαξεις πολη ειναι μια οπτικη

    το να κανεις ο,τι μπορεις με την πολη που εχεις ειναι μια ακομα οπτικη

    διοτι δεν ειναι παντα ευκολο να αλλαζουμε πολεις

    πολλοι απο μας θελουμε να ζησουμε και αμερικη

    ομως δεν ειναι παντα εφικτο κηπ

    σου ευχομαι να βγει το καλυτερο μεσα απο αυτα που εχεις

    ειναι ευκολο να κατηγορουμε

    φταιει η οικογενεια μου η αρρωστια μου η πολη μου η ατιμη κοινωνια

    το δυσκολο ειναι να κανουμε μικρα και απλα βηματα

    αποδεχομενοι αυτο που ειμαστε και αυτο που εχουμε

    τι θα σε συμβουλευες αν ησουν καποιος τριτος και ειχες εσενα μπροστα σου ?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Με προσβαλλουν στα μουτρα οσοι με ξερουν , οποτε να πα να γαμηθουν , οσοι δε με ξερουν απλως με αγνοουν , δεν ξερω καν τι θαψιμο εχει πεσει στην πλατη μου γιατι ποτε δεν μου ειπε κανενας τιποτα...οτι ακουσε για μενα...με εχουν αποβαλλει μια δεκαετια και εγω παλευω με νυχια και με δοντια να αποδειξω τι?

    Το οτι γνωριζω καινουρια ατομα στη δουλεια και με προσβαλλαν καταμουτρα τις πρωτες μερες...ενω εγω ημουν τυπικος οσο μπορουσα?


    Τι να πρωτοθυμηθω...αλλα κερδισα τον εαυτο μου , οτι απεμεινε απο αυτον σε ενα εντελως αρρωστο περιβαλλον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το ξερετε οτι ποτε δεν με καλεσε συναδελφος ουτε για καφε?

    Το ξερετε οτι τους μιλαω και απλως με αγνοουνε...τι θελει τωρα αυτος...δεν υπαρχει κανενα οφελος να μιλησουμε μαζι του...ειναι αποβλητο της κοινωνιας.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Με στηριζουν τα χαπια σε οσο το δυνατον πιο αρωστο περιβαλλον μπορει να διανοηθει ανθρωπινος νους...αλλα δεν προκειται να πεσω , αρκει να παραμεινω εγω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Με αγνοουν απλως...αν δεν με εχουν υποψηφιο για δουλεμα...γιατι ετσι ειναι.

    Εαν ημουν κοινωνικος θα μπορουσα να τα φερω βολτα...αλλα ειμαι κλειστο ατομο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Κλειστο λολ...προσπαθησε να πιασεις κουβεντα σε ανθρωπους που απλως απαντανε και δεν κανουν συζητηση....οτι και να κανεις.
    Φυσικα αφου ειμαι αποβλητος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αλλοι εξη μηνες σε αυτην την κολαση...και θα παω καπου οπουδηποτε που δεν θα με νοιαζει και αν ειμαι μονος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Θα μπορουσες βεβαια και να φυγεις. Για να ειμαι ειλικρινης, αυτο φαινεται να θελεις... Το λεω γιατι εχω δει να εκφραζεις αυτη την επιθυμια πολλες φορες στο παρελθον. Γιατι δεν το κανεις? Αφου ειναι τοσο τοξικο το περιβαλλον σου (εγω σε πιστευω οτι ειναι), γιατι δεν το βλεπεις σαν ζητημα επιβιωσης ακομα?
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by keep_walking
    Με στηριζουν τα χαπια σε οσο το δυνατον πιο αρωστο περιβαλλον μπορει να διανοηθει ανθρωπινος νους...αλλα δεν προκειται να πεσω , αρκει να παραμεινω εγω.

    ωραιο ειναι να παραμενεις να στυλωνεσαι και να θωρακιζεσαι για να μην πεσεις

    και σιγουρα η προκαταληψη και το στιγμα ειναι βαρια φορτια

    σε αυτη την πολη δεν υπαρχει ουτε ενας που να μη σε ηξερε πριν?

    δεν υπαρχει ουτε ενας με τον οποιο να εντοπισεις μια καινουργια απροκαταληπτη σχεση?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Page 1 of 23 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •