κριση αγχους επικειμενη..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    κριση αγχους επικειμενη..

    παιδια ανεβαινω αθηνα παλι συντομα για κατι και φευγοντας ειδικα θα περασω αρκετες φορες απο λεωφορειο και ισως απο μακρινη πυλη για το καραβι που σημαινει και αλλο λεωφορειο με βαλιτσες και κοσμο..δεν μπορω να το αποφυγω..θελω ομως να αποφυγω το αγχος και τους ρυθμους αυτους εκει..και σε συσνδιασμο οτι αυτες τις μερες κρινινται πολλα σπιτι ισως να παμε σε αλλο πο μικρο και φτηνο η ακομα και να φυγω ..εχω την αισθηση οτι θα παθω κριση πανικου..απο τωρα μου ρθε!για να πω την αληθεια επειδ περασα πολλα εκλεισα σε ενα κεντρο δωρεαν να δω μια ψυχολογο ετσι απλα να σκεφτομαι και λιγο το μελλον μου γιατι καποια στιγμη θα τα παιξβ δεν παιζει!να ερχεται τεσπα αν και θεωρητικα εχω διαβασει τοσα για κριση πανικου οταν ερχεται η ρμαδα η ωρα που και που σου φανταζει δυσκολο σωστα?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    guys?Κανεις στο θεματακι μου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    εγω σανσετ δεν καταλαβα καλα τι λες ακριβως φοβασαι το ταξιδι για να μην παθεις κριση πανικού?το αεροπλανο το σκεφτηκες αγχωδες κ αυτο δεν λεω αλλα λιγοτερη ταλαιπωρια, καλα κανεις και απευθυνεσαι σε ψυχολογο για τα προβληματα σου, θα σου κανει καλο

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1
    mporw na milisw se kapoion eidiko amesa mesw msn?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιαννη δεν νομιζω να βρεις κατι τετοιο.
    Θα σου προτεινα να ανοιξεις δικο σου θεμα με οτι σκεφτεσαι.
    Αμεσα βεβαια.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εγραψα οτι με αγχωνει το ταξιδι η ταλαιπωρια..ολο αυτο που κουβαλαω και μεσα μου..αν και μετα απο κατι καλο που εμαθα ισως να ναι λιγο καλυτερα..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •