ονειρα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64

Thread: ονειρα

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by elena72
    ασε ξερω,,να πα να πεταχτω σε κανα καδο ε?
    βρε Ελενα,ηρεμησε λιγο.
    Δεν σου ειπε κανεις να πας σε καδο :)
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by elena72
    ωραια μας τα χεις ξαναπει,,,reinandwind,,,με το ιδιο υφος του γαμαω κριτη-ακαταλαβιστικου μπηχτη!!!
    ναι εγω ειμαι αυτο το αποβρασμα που περιγραφεις,,,καμια συμβουλη εχεις????
    Συμβουλή έχω.Αλλά δεν τη δίνω σε άτομα που την ζητάνε ενώ με με χαρακτηρίζουν γαμάω-κριτή-ακαταλαβίστικο μπήχτη.λολ
    Αν ζητήσεις συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς ευχαρίστως να στη δώσω.Αλλιώς αναζήτησέ την αλλού.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Τη δέχομαι.Και σου εύχομαι το καλύτερο για σένα,όπως εσύ το ορίζεις αυτό.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    13
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Σε περίπτωση που συνεχιστεί η δημιουργία νεών προφίλ από το συγκεκριμένο πρόσωπο, οι συκοφαντικές δυσφημίσεις και οι προσβολές προς την προσωπικότητα διαχειριστών και μελών του φόρουμ, ενημερώνω πως θα απευθυνθω στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και θα προχωρήσω σε μήνυση, ασκώντας κάθε νόμιμο δικαίωμα.

    ΝίκοςD.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •