Ελπιζω να γινομαι κατανοητος.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Ελπιζω να γινομαι κατανοητος.

    Μετα απο 7500 μυνηματα...κυριως υποστηριξης παρα εμψυχωσης προς εμενα ελπιζω να γινομαι κατανοητος.

    Οταν τριαλαριμ τριαλαρομ εννοω τριαλαριμ τριαλαρομ και οταν λεω κατι εννοω κατι...οποιοι θελουν διαβαζουν και οποιοι θελουν ασχολουνται με αυρες και με το τι εκπεμπω.

    Και οποιοι θελουν να δωσουν ευκολες απαντησεις ασχολουνται με τις απολυτες τιμες του στυλ ειπες \"ολοι\" δεν ειπες \"μερικοι\" κλπ. αρκει να πουμε την σοφια μας...την ευκολη μεν αλλα.

    Δυστυχως η ζωη ειναι ποικιλομορφη και για αυτο απανταγα με ισως και ναι μεν αλλα και με διστακτικο τροπο σε καθε νεα καταχωρηση γιατι δεν μπορεις να ξερεις...αλλα ελπιζα μετα απο 7500 ποστ καποιοι θα σκεφτονταν περισσοτερο πριν γραψουν κστι οταν ζηταω υποστηριξη.

    Να μου πεις ποιος εισαι εσυ και ποιος εχει διαβασει τα 7500 βαρετα σου ποστ.

    Σιγουρα αυτοι που απευθυνονταν τα συγκεκριμενα ποστ και δεν θελω τιποτα παραπανω.

    Ευχαριστω αυτους που κατανοησαν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    υποστηριξη ναι, και με τα μπουνια,
    λευκη επιταγη οχι.
    Τα 7000 η τα 20000 ποστ, δεν λενε τιποτα, ολοι δικαιουνται μια θεση στον ηλιο.


    Ελπιζω και εγω να γινομαι κατανοητος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    νομιζω οτι εισαι απολυτα κατανοητος κιπ, αλλα λαβε κι εσυ κατι υποψη σου.
    ο καθενας που σου απανταει το μακρυ του και το κοντο του, αφενος ειναι ο καθενας, με μεγαλη πιθανοτητα να λεει μπαρουφες,αφετερου υπαρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ πιθανοτητα, αυτο που σου λεει να μην εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ, αλλα με ολοδικα του προβληματα, ελλειψεις και δυσαρεσκειες, απ τον εαυτο του, τη ζωη του, την πεθερα του, την αδικη την κοινωνια...


    παρακαλω, δεν κανει τιποτε..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χεχε ρεμ ναι εχεις δικιο ο καθενας απανταει με βασει των δικων του εμπειριων και λογικης...ελπιζω λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μου λειπει ηδη ενα ποστ του πετραν με μυρμηγκια και μυρμηγκοφωλιες...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω το ποστ του πετραν αλλα εγω ειμαι ο βασιλιας που φτυνω την βασιλισσα λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by keep_walking
    Δεν ξερω το ποστ του πετραν αλλα εγω ειμαι ο βασιλιας που φτυνω την βασιλισσα λολ.
    λολολολ
    φοβαμαι οτι θα σηκωθουν τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι και οι ξασπρισμενες πετρες που κατρακυλουν, δεν θα ειναι πια ικανες να σταματησουν το ροζ αυτο που δειχνει να σε καταριεται....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλημερα , λεω να το ριξω στην απομονωση μεχρι να αποκτησω την απαραιτητη ψυχραιμια να αντιμετωπισω την ζωη:)

    Υπερβολικος εχω γινει ναι...εχω χασει την ψυχραιμια μου και παντα χρειαζεται αυτη.:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Α και κατι ακομα...προχθες εμαθα οτι ενα κολλητος μου γυριζει και λεει σε ολους οτι ειμαι τρελλος και παιρνω χαπια...οχι δεν ειχα ποτε καποια \"περιεργη\" συζητηση μαζι του...αλλα αυτο ηταν μια τεραστια νικη για μενα , γιατι ποτε δεν ειχε γυρισει να μου πει καποιος οτι λενε κατι αρνητικο πισω απο την πλατη μου αλλα χρησιμοποιω την φαντασια μου και το\'χα ψιλιαστει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αισθανομαι λιγουλακι πληγωμενος αν σκεφτεις οτι προσπαθουσα να τον βοηθησω σε οτιδηποτε και παντα εγω τον κερναγα λογω ανεργιας κλπ. κλπ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    μπαινω μετα απο μερεσ στο φορουμ.. και διαβαζω αυτο..δεν ξερω και παλι τι συνεβη..παρα μοναχα λυπαμαι παρα πολυ που ο κολητοσ σου φερεται τοσο μικροψυχα..λυπαμαι..

    αλλα ξερεισ Κιπ μου.. αυτο που λεσ ειναι σιγουρο?..γιατι σκευτομαι πωσ αν το διεδιδε αυτο θα ρεζιλευε(λεμε τωρα)..οχι μονο εσενα αλλα και τον εαυτο του που ειναι κολλητοσ σου..

    ειναι σιγουρο?

    και αν ειναι κολλητοσ σου γιατι να μην εχεισ περιεργεσ συζητησεισ μαζι του...εγω με τουσ πιο κοντινουσ μου ανθρωπουσ ...χχχεχεχε..μονο περιεργεσ συζητησεισ κανω..χεχεχε

    σε φιλω!! κρατα γερα!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    τον ηξερεσ καιρο?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι σιγουρο...100%....ξερεις adzik ειμαι απλουστατα αποκομμενος και αυτος ειναι αρκετα ηλιθιος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε κανα 5αρι χρονια λολ...δεν βαριεσαι ετσι κι αλλιως τι να λεμε τωρα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποτε δεν τον εμπιστευτηκα και ειχα δικιο τελικα...αλλα η καταληξη ηταν ιδια χαχαχ...ειχα καταλαβει οτι δεν ειναι σωστο ατομο γιατι και σε αλλους ετσι εκανε , απλως ελλειψη παρεας και γενικα βλεποντας την καλη πλευρα και η αποκοπη του οτι δεν με προειδοποιησε κανεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •