Το ανθρωπινο μελισσι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 57
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Έτσι είναι βρε olgaki82.. Ο άλλος δε θα έρθει στα καλά καθούμενα να σου μιλήσει, είναι αυτό που εκπέμπει κανείς.. Προφανώς ο keep_walking ήταν σε καλή διάθεση σήμερα, ή τουλάχιστον δεκτική, και γι\' αυτό η κοπέλα τον πλησίασε..
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλααααααααααααααα....παω καπου που θα εχω καλη διαθεση παντα λολ...να με πλησιαζουν συνεχεια:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να ναι καλα η κοπελλα μου φτιαξε το κεφι ...εγω μαλλον της το χαλασα...ηταν και ωραια ρε γαμωτο:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    κιπ
    και εις ανωτερα και κοινωνικοτερα :)))))
    παω βολτιτσα, κιπ απ δε γκουντ σπιριτ ;)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Ναι βρε παιδί μου, μπορεί από εκεί που δεν το περιμένεις να εμφανιστεί κάποιος/α και να σου φτιάξει τη διάθεση..Αυτή είναι η μαγεία της ζωής..Σήμερα έχω ξεφύγει που φαίνεται.. Εμ.. είδες για να θες να μείνεις μόνος?? Το έχασες το κορμί πατριώτη...:D Σιγά σιγά θα αλλάξουν τα πράγματα και θα είσαι πιο άνετος..;)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το έχασες το κορμί πατριώτη...:D

    Ουααααααααααααααααααααααα αα....κλαιει σαν μωρο παιδι...αντε παλι τα καταφερα λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Δεν πειραζει δεν πειραζει, παντα υπαρχει η επομενη ;D

    Ειναι σαν τα λεοφωρεια αυτα τα σκηνικα, αν χασεις το ενα τοτε περιμενεις χαλαρα μεχρι να ερθει το αλλο ;d

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χαχα...μην μεινουμε στην σταση...μου θυμισε ενα βιντεο που ειχε ποσταρει δεν θυμαμε ποιος με κατι γερους που σε καποια φαση περιμεναν στη σταση το λεωφορειο που δεν ερχεται λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ ξεφυγαμε απο το θεμα...το θεμα δεν ηταν η κοπελλα αλλα το ανθρωπινο μελισσι λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Αυτη ηταν η μελισσουλα με το μελι ;D

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Boltseed
    Αυτη ηταν η μελισσουλα με το μελι ;D
    :D

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα ζητησω να φατε μπαν γιατι κανετε σπαμ στο θεμα μου:D
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Για καποιον μυστηριο λογο οποτε ακουω για σπαμ σκεφτομαι εκεινον τον boltseed τον παλιοσπαμερ ^^

    Παντως οκ, για να ειμαστε και λιγο ontopic, θα πω ενα true fact που συμβαινει οταν ειμαστε σε μερος με πολυ κοσμο..

    Ειτε ειμαστε σε εστιατοριο, ειτε σε παρτακι, ειτε σε μερος με αυτη την κλασικη χαοτικη βαβουρα \"βββββββ\" , δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε σχεδον καμια λεξη, εκτος απο ...το ονομα μας ;)

    Ναι, σκεψου κοσμε, δε σου εχει ξανατυχει κατι παρομοιο? Μεσα σε ολο τον πανικο και την φασαρια των χιλιαδων λεξεων μεσα σε λιγα δευτερολεπτα ξαφνικα να καταφερεις να ξεχωρισεις μονο μια απο ολες αυτες...το ονομα σου.!

    Αυτο συμβαινει επειδη το ονομα μας ειναι υπνωτιστικη λεξη και μας τραβαει την προσοχη μιας και την ακουμε γυρευε ποσα χρονια. Αλλα αυτο μαλλον ειναι αλλη ιστορια τωρα ;)

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χαχα...ναι εχεις δικιο boltseed...o μεγαλος πονοκεφαλος ειναι οταν προσπαθεις να ακουσεις τα παντα και πιανεις απο δω και απο κει κουβεντες:)

    Αν καταφερεις και ακουσεις για μια στιγμη τα παντα...λεμε τωρα τι ωραια που θα ταν...συνηθως δεν ακουω τιποτα αλλα σημερα ακουγα αυτο το βουητο γιατι δεν ειχα μουσικη να εστιασω και πραγματι μου φυγε το κεφαλι λολ....το ωραιο ειναι οτι μεσα στο βουητο ακουγες καποιον που δεν μιλαγε με ιδιαιτερα δυνατη φωνη...καθαρα για λιγο...αλλα ακουγες τι λεει...μετα παλι το βουητο ββββββ ...και λεξεις απο δω και απο κει...και ηχοι και εικονες....μεθυσι σκετο:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χαχα τωρα που το σκεφτομαι...κοσμος πολυς εγω με μαυρο γυαλι να κοιταω μια κοπελλα που περασε μες στο πληθος...οχι ιδιαιτερα εντονα... και αυτη ηρθε και καθισε διπλα μου και πηγε να πιασει κουβεντα....δεν ειναι απιστευτο?????????????????

    Πως το καταλαβε??????
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •