Το ανθρωπινο μελισσι - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 57
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Indeed και εμενα μου αρεσει και αρκετες φορες προσπαθω να πιασω τι βγαινει απο ολη αυτη την βαβουρα (χωρις να υποννοω τιποτα για υψηλη ενταση απαραιτητα) αλλα καπου χανω τον ελεγχο και λεω \"οκ, αλλη φορα ;d\"

    Θυμαμαι μια φορα ειχε συμβει το εξης περιεργο παντως! Ημουνα με κατι ατομα ενα βραδακυ σε ενα τραπεζαδικο-λολ (τσιπουρομεζεδες κτλ κτλ) και εκει κλασικα υπηρχε απο ολα τα γυρω τραπεζια του μαγαζιου αυτο το \"ββββββ\" τα γελια, ηχοι απο ποτηρια κτλ κτλ. Σε καποια φαση ομως , αγνωστο γιατι, η ενταση ανεβηκε! Σε ολο το μαγαζι! Ηταν λες και καποιος πειραξε το volume control της βαβουρας και το εβαλε στο πολυ δυνατο! Μονο εγω και ενα παιδι το αντιληφθηκαμε, κοιταχτηκαμε και ειπαμε \"WTF??!!\".

    Και τωρα που το θυμηθηκα αυτο εχει συμβει και αλλες φορες και σε αλλα μερη με κοσμο. Μοιαζει σαν την λογικη του πληθους παντως.!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by keep_walking
    Χαχα τωρα που το σκεφτομαι...κοσμος πολυς εγω με μαυρο γυαλι να κοιταω μια κοπελλα που περασε μες στο πληθος...οχι ιδιαιτερα εντονα... και αυτη ηρθε και καθισε διπλα μου και πηγε να πιασει κουβεντα....δεν ειναι απιστευτο?????????????????

    Πως το καταλαβε??????
    Αν ησουν ο μονος με μαυρο γυαλι τοτε ξεχωρισες απο το υπολοιπο πληθος λογικα ;)

    Αλλα μπορει να παιζουν και αλλες συνιστωσες ρολο εδω... χμμμ....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καταλαβαινω boltseed ειναι πραγματι φοβερο...συντονισμος...ανεβα ινει η ενταση και για να ακουστουν ανεβαζουν την ενταση ισως!!!!!!!!!!!!!!!!!σαν παροιλιακο κυμα που μπορει να αρχισε επειδη καποιος υψωσε το τονο της φωνης του....butterfly effect σε μικρογραφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν ησουν ο μονος με μαυρο γυαλι τοτε ξεχωρισες απο το υπολοιπο πληθος λογικα ;)

    Αλλα μπορει να παιζουν και αλλες συνιστωσες ρολο εδω... χμμμ....

    Ναι μπορει να μη το παρατηρησε η ιδια αλλα να το παρατηρησε καποιος/καποια που παρατηρουσε εμενα?

    Καπως ετσι λολ ισως.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    112
    keepwalking εισαι ομορφουλης????πολλα κοριτσια σε πλησιαζουν,μονο και μονο στο φορουμ ολα τα κοριτσια τσακωνονται για σενα!!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    keepwalking εισαι ομορφουλης????πολλα κοριτσια σε πλησιαζουν,μονο και μονο στο φορουμ ολα τα κοριτσια τσακωνονται για σενα!!!!
    Ο keep_walking δεν ξερει τι να απαντησει λολ...σε αυτο εχει γραψει και εχει σβησει 10 φορες:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    112
    μα δεν ξερεις?οι αλλες τι λενε???????

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχουν παραπονο:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Aφου αρχισε το σπαμμινγκ εχω μια απορια με αφορμη κατι που ειδα μολις τωρα.
    Εχετε δει σε αλλα φορουμ, σαιτ γενικοτερα να χρησιμοποιουν το δικο σας nickname; Μου ειχε συμβει παλιοτερα αλλα αφορμη πηρα απο το οτι πριν απο λιγο ειδα καποιον να ποσταρει σε ενα αρθρο για την φορμουλα 1 με το ονομα nikosD. Λες; :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι το keep_walking μαλλον δεν ειναι αρκετα σπανιο...αλλα κατσε να κανω και μια αναζητηση καιρο εχω να κανω:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Πωω ναι, και εγω το εχω παθει αυτο! και εννοειται εψαχνα να βρω και αλλα ποστς του μιμου που ειχε το ιδιο νικ μαζι μου! αγκρρ ειναι σπαστικον παντως ! :#

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Εγω παντως θα περιμενω τον Νικο να ανταλλαξουμε αποψεις για τον σημερινο αγωνα :P
    Ετσι μου ειχε συμβει με το παλιο νικ και βρηκα την αφορμη να το αλλαξω και οχι μονο για αυτο τον λογο
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Εχετε δει σε αλλα φορουμ, σαιτ γενικοτερα να χρησιμοποιουν το δικο σας nickname;
    Οχι, ψαχνωντας ομως βρηκα αυτο το ασχετο μα ταιριαστοτατο:

    Oboro


    :D
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    http://en.wikipedia.org/wiki/Oboro

    και οχι μονο ε? Τι σου ταιριαζει?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by keep_walking
    http://en.wikipedia.org/wiki/Oboro

    και οχι μονο ε? Τι σου ταιριαζει?
    γμτ... wtf. ολο πριγκηπισσες και βυθισμενα πλοια...


    Α, το εβδομο ισως. Το ειχα παιξει κιολας πριν πολλα χρονια και ηταν απο τα αγαπημενα μου... Ουτε που θυμομουν πως τον ελεγαν ετσι τον τυπα. Χαχα... Κυκλος της Ομιχλης ε? Ο,τι πρεπει.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •