Καιρος να μεγαλωσουμε...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Καιρος να μεγαλωσουμε...

    Ειλικρινα πιστευω οτι αυτη ειναι η τελευταια φορα που πεφτω.

    Αισθανομαι πραγματι φρικτα ,δεν ξερω ποιο στοιχειο μου λειπει ωστε να αντεπεξερθω αλλα ξερω τι εζησα αυτες τις μερες και ξερω οτι ειμαι μιας α ηλικιας.

    Μαλλον ελλειψη εμπειριας , αλλα δεν φταιω και δε αλλαζω τα σχεδια μου στο παραμικρο.

    Ειχα να νιωσω τοσο φρικτα εδω και παρα πολλα χρονια , τα γεγονοτα που περιεγραψα ισως με υπερβολικο τροπο οντως γιναν αλλα αυτο δεν εχει ιδιαιτερη σημασια...οπως και πολλα αλλα μικροτερης εμβελειας αλλα παλι δεν εχει ιδιαιτερη σημασια.

    Σημασια εχει να αντεπεξερθω και μα τον τουτατι λολ θα το κανω.

    Viva la vie και η τελευταια παραγραφος δεν γραφτηκε ακομα , ασχετα αν κανεις δεν πιστευει σε μενα ουσιαστικα παρα μονο εγω:)

    Ξερω καλυτερα απο τον καθενα τα θελω μου , τις ικανοτητες μου και το τι θελω απο τη ζωη και δεν με εμποδιζει κανεις ουσιαστικα απο το να τα πετυχω...ασχετως το τι λενε ή λετε ή οτιδηποτε.

    Εχουν ισχυ πανω σας οι αλλοι? Η οικογενεια σας και ολοι οσοι γραφουν κατι που στην ουσια ειναι μια γνωμη η δικια τους για ενα ζητημα που ουσιαστικα ειναι η ζωη σας?
    Δεν μιλαμε για καποια αντιπαραθεση , ουτε για καποια συμβουλη που μπορει να δοθει βασει των γραφομενων και υπολογιζοντας βασει των δικων σας εμπειριων που μπορει να γραφτει βοηθητικα και να την επεξεργαστει ο αλλος γιατι ο αλλος οσο ξερολας να ειναι απλως δεν ξερει τιποτα.

    Για πρωτη φορα καταλαβαινω απολυτα αυτο που ειπε ο ΝικοςD. οτι αυτο το φορουμ θα επρεπε να ειναι απλως ενα φιλικο χτυπημα στην πλατη και πραγματι ετσι θα επρεπε , ασχετως αν οι θαμωνες βαριουνται να δινουν συνεχεια φιλικα χτυπηματα στην πλατη , τουλαχιστον μεταξυ τους και αναλωνονται σε ανουσιους καυγαδες πολλες φορες , αλλα ενδιαφεροντες ωστε να ξεγελασουν την πληξη τους....κανεις δεν ειναι αγιος.

    Προσωπικα θα συνεχισω να παρεχω βοηθεια οποτε μπορω να βοηθησω , θα συνεχισω να γραφω σε αυτο το φορουμ αλλα αποστασιοποιω τον εαυτο μου οσο μπορω , οπως θα αποστασιοποιηθω και απο το περιβαλλον μου , οχι ριχνοντας λευκη πετσετα αλλα αλλαζοντας εντελως ροτα.

    Σημασια εχει οτι παω ταξιδακι...καιρος να μετρησουμε λιγο τα λεφτα μας γιατι τελειωνουν αλλα θα ξεφυγω για λιγες μερες:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Πολυ ομορφο το ποστ σου κηπ, και ηδη πηγη προβληματισμου... σκεφτομαι οτι στις καλυτερες στιγμες μου που εχω συνδεσει και εχω συνδεθει με το φορουμ, δεν διαφωνουσα με κανεναν, παρα επαιρνα και εδινα υποστηριξη, και μαλιστα πολυ μακρια απο το πληκτρολογιο. Τουλαχιστον οση πηρα δεν πηγε χαμενη... Eτσι θελω να πιστευω.

    Καλο ταξιδακι και ευχομαι να περασεις καλα. :)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    3
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Σε περίπτωση που συνεχιστεί η δημιουργία νεών προφίλ από το συγκεκριμένο πρόσωπο, οι συκοφαντικές δυσφημίσεις και οι προσβολές προς την προσωπικότητα διαχειριστών και μελών του φόρουμ, ενημερώνω πως θα απευθυνθω στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και θα προχωρήσω σε μήνυση, ασκώντας κάθε νόμιμο δικαίωμα.

    ΝίκοςD.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •