Δεν είχα ποτέ σχέση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 244
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108

    Δεν είχα ποτέ σχέση

    Γεια σε όλους σας. Καταρχήν συγχαρητήρια στους διαχειριστές της σελίδας, είμαι νέος στο φόρουμ, το ανακάλυψα πρόσφατα και έχω διαφάσει πολύ ενδιαφέροντα θέματα εδώ μέσα.
    Λοιπόν είμαι 24 χρονών και αυτό που με απασχολέι εδώ και πολλά πολλά χρόνια είναι οτι ποτέ μα ποτέ δεν έχω κάνει σχέση με κάποια κοπέλα. Εμφανισιακά είμαι ένας κανονικός τύπος. Καλός. Ούτε με χτυπητά ελαττώματα όυτε με χτυπητά προτερήματα. Στο παρελθόν έχω ερωτευτεί τρεις- τέσσερις κοπέλες αλλά ανταπόκριση δεν υπήρχε. Τότε έλεγα όμως πως εντάξει δεν έτυχε τώρα, θα τύχει αργοτερα. Το "αργότερα" όμως έφτασε και ακόμα δεν έχω βρει μια κοπέλα. Προφανώς δεν έχω κάνει ποτέ έρωτα(ούτε σε οίκο ανοχής γιατι δε μου αρέσει) αλλά επίσης δεν εχω φιλήσει ποτέ κοπέλα. Ακόμα με αγχώνει το γεγονός οτι αν τύχει και βρω κάποια κάποτε θα την χάσω μέσα σε μια βδομάδα γιατί θα καταλαβει οτι θα είναι η πρώτη μου.
    Είμαι άνθρωπος που βγαίνει έξω, πηγαίνει σε μαγαζιά, καφετεριες κλαμπ κλπ αλλά και πάλι δε γίνεται τίποτα. Η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο ντροπαλός αλλά με απασχολέι περισσότερο το οτι όταν βγαίνω δεν έχει γυρίσει ποτέ έστω και μια να με κοιτάξει να νιώσω και γω λίγο "παίδαρος".
    Έχω απογοητευτεί εντελώς. Μέχρι και σε κάμποσα σάιτ γνωριμιών γράφτηκα, αλλά έκανα πίισω μόλις είδα οτι πρέπει να πληρώνεις τις υπηρεσίες τους. Το θεώρώ προσωπικό καταντημα να πληρώνω κιόλας.
    Όλα αυτά όπως καταλαβαίνετε έχουν επίπτωση και στο χαρακτήρα μου. Το βράδυ όταν πάω για ύπνο σκέφτομαι συνέχεια πότε θα βρω κοπέλα, πότε επιτέλους θα πάω και εγώ να δω μια ταινία με την κοπέλα μου, πότε θα πάω διακοπές με την κοπέλα μου κλπ κλπ. Υπάρχουν φορές που δε θέλω να βγω έξω γιατί βλέπω τον κόσμο γύρω μου να είναι με τους συντρόφους τους και ζηλεύω αλλά και εκνευρίζομαι.
    Πραγματικά όμως δεν είναι μόνο το σεξ ο λόγος που θέλω μια κοπέλα. Είναι και το ότι θέλω κάποιος να νοιάζεται για μένα, να με σκέφτεται και να ξενυχτάει τα βράδυα για μενα. Έχω βαρεθεί να ξενυχτάω εγώ για άλλους. Το θεωρώ τεράστια αδικία και αναρωτιέμαι τι έχω κάνει και δεν αξίζω μια κοπέλα να με ερωτευτεί.
    Αυτά τα λίγα!
    Σόρρυ αν σας κούρασα
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
    Όποιος έχει κάτι να πει/συμβουλέψει/παρατηρήσει ευπρόσδεκτος.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Γειά σου κανείς. Θα σου προτείνω ένα site που είναι χωρίς πληρωμή, το www.badoo.com, μπορείς να μπεις εκεί να γνωρίσεις, μιας και είσαι αγόρι, είναι πιο εύκολο να την πέσεις σε κάποια, και μένα δεν μου την πέφτουν εκεί καθόλου, ίσως δεν τους αρέσει η φωτό μου γιατί σε ένα άλλο μου την πέφτουν πολλοί. Αν και δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει η φωτό μου, αλλά τελοσπάντων. Σε καταλαβαίνω πάντως, κι εγώ στην ίδια θέση βρίσκομαι, δεν μπορώ να κάνω εύκολα σχέση. Καλά μην περιμένεις αυτές που ερωτεύεσαι να σου την πέσουν αμέσως, αυτό είναι κανόνας, αυτοί που θέλουμε δεν μας θέλουν και το αντίθετο :( Γίνεται βέβαια και αυτό, δλδ να είναι και οι δύο ερωτευμένοι. Εμένα η δεύτερη σχέση μου έτσι ήταν, αλλά κανόνισα να τον κυνηγάω εγώ στο τέλος, αν και ξαναγύρισε μετά από 2,5 χρόνια, μου είπε δεν με ξεπέρασε και έπινε και κάπνιζε αλλά μου ζήτησε τρίο :/. Με τους άλλους δεν ήμουν ερωτευμένη ή νόμιζα ότι ήμουν. Πάντως δεν μπορεί, κάτι θα βρεθεί και για σένα, ασθένεια σοβαρή ψυχική δεν έχεις φαντάζομαι, όλο και κάτι θα βρεθεί, μην ανησυχείς. Αλλά μου φαίνεσαι και λίγο δύσκολος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Καλησπέρα libpa. Ασθένεια όχι δόξα τω Θεώ δεν έχω. Το δύσκολος απο πού το συμπέρανες;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Καλησπέρα. Από το γεγονός ότι κοιτάς μόνο αυτές που είσαι ερωτευμένος και όχι από αυτές που απλά σ\'αρέσουν.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Εντάξει δε νομίζω να είναι έτσι αλλά σεβαστή η νώμη σου :)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Αν όντως είναι αυτό που λέω δλδ δεν κοιτάς άλλες εκτός από αυτές που είσαι ερωτευμένος, αντικειμενικά είσαι δύσκολος, θες το τέλειο. Αν όμως δεν συμβαίνει αυτό, τότε δεν είσαι. Απλά εγώ το λέω επειδή το είπες.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Όχι όχι σε καμιά περίπτωση δεν ψάχνω το τέλειο. Δε θέλω να παρεξηγηθώ και να νομίζετε οτι δε βρίσκω καμία επείδή ψάχνω μοντέλο. Καμία σχέση. Ειλικρινά οι κοπέλες που κατα καιρούς μου αρέσουν δεν είναι τέλειες. Φυσιολογικές κοπέλες είναι.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όταν λέω το τέλειο, εννοώ την τέλεια σχέση, δλδ να είσαι ερωτευμένος και εσύ και αυτές. Αυτό είπες ότι δεν αρέσεις σε αυτές που έχεις ερωτευτεί.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    θες να πεις δηλαδη οτι κανεις οποτε μπορεις την κινηση σου
    και τρως ηττα?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν είναι κάτι κακό το δύσκολος. Απλά για σένα είναι ότι δεν θα βρεις εύκολα κάτι, μάλλον αδύνατο. Πρέπει να πας με κάποια που θα σου αρέσει στην αρχή, και μετά να την ερωτευτείς. Ίσως είμαι κι εγώ έτσι, δεν ξέρω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Originally posted by krino
    θες να πεις δηλαδη οτι κανεις οποτε μπορεις την κινηση σου
    και τρως ηττα?
    Όποτε δω ανταπόκριση θα κάνω το βήμα(πριν μόλις 2-3 χρόνια η τελευταία απόπειρα). Στο ξεκάρφωτο δεν πάω. Πιστέυω οτι θα με βρίσει ή ότι θα γελάει μετά με τις φίλες της.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by kaneis
    Η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο ντροπαλός αλλά με απασχολέι περισσότερο το οτι όταν βγαίνω δεν έχει γυρίσει ποτέ έστω και μια να με κοιτάξει να νιώσω και γω λίγο \"παίδαρος\".
    Δε νομιζω οτι πρεπει σονυ και καλα η ΑΥΤΟΕΙΚΟΝΑ σου να εξαρταται απο το πως σε βλεπουν οι αλλοι. Δηλαδη αμα οι αλλοι σε θεωρουν χαζο τοτε θα πρεπει να νοιωθεις και εσυ χαζος?



    Τελος παντων, θα συμφωνησω στο θεμα του badoo.com , κανε μια εγγραφη εκει , βαλε φωτο αληθινη (γιατι σε κοβει το ατιμο αν βαλεις ψευτικη γκρρ) , ασε τα ενδιαφεροντα σου κενα , και ξεκινα να ΜΙΛΑΣ σε οσες πιο πολλες βρισκεις εκει.
    Αμα θες αργοτερα παιξε και το παιχνιδι του σε ποση ωρα θα σου προτεινει μονη της να ανταλαξετε msn :p

    Σε πρωτη φαση παντως σκοπος σου ειναι να εξοικοιωθεις με το θεμα και να απομυθοποιησεις οτι γνωριμια/διαλογος με κοπελα = τεταρτος παγκοσμιος πολεμος.


    Κανε πειραματα, μιλα σε αρκετες εκει και δες σε τι ειδους μηνυματα θα σου δινουν σημασια και θα τους αρεσουν να ακουνε απο εσενα.
    Θα ανακαλυψεις πολλα πραγματα ετσι, πολλα παραπανω απο οσα πιστευεις οτι θα μαθεις.
    Βεβαια να ξερεις οτι στο badoo και στο καθε badoo τα μελη συνηθως ειναι πολυ συγκεκριμενα.Θα δεις κοσμο που απλα μπαινει για να παρει κοπλιμεντα , κοσμο που μπαινει για να δειξει ποσο γουαο φωτος εχει, κοσμο που απλα....ειναι οτι να ναι. Αλλα ειναι κοσμος. Και αυτο θελουμε για αρχη...
    Επικοινωνια.. εξασκηση..εξασκηση, εξασκηση.




    Να εχεις στο μυαλο σου -γενικα και εκτος badoo- καποιες γενικες αρχες στις προσεγγισεις σου


    (random BOLT stuff!)


    -κατα 99% μια εμφανισημη κοπελα θελει να ακουει οτι ειναι εξυπνη και μια εξυπνη θελει να ακουει οτι ειναι ομορφη.Τωρα αν ειναι και τα 2 μαζι εκει γινεται πιο περιπλοκο ;D

    -Σκεψου οτι αν η αλλη ειναι ωραια εξωτερικα θα της την πεφτουν πολλοι συνηθως με τους ιδιους βαρετους τροπους.Οποτε οχι μονο θα εχει αποκτησει μια μεγαλη εμπειρια στο θεμα αλλα θα εχει βαρεθει και την ζωη της κιολας με ολους αυτους τους ιδιους. Ηρθε η ωρα να κανεις την διαφορα. ΞΕΧΩΡΙΣΕ. Μην κανεις τα συνηθισμενα που κανουν αλλοι!

    -Δεν ψαχνουν μονο οι αντρες για γυναικες, αλλα και οι γυναικες για αντρες. Φροντισε να εισαι εσυ ενας απο αυτους. Οι γυναικες λατρευουν και επιζητουν την σχεση/το σεξ/το συναισθημα τουλαχιστον οσο και οι αντρες. Γινε εσυ αυτος που θελουν να τους τα προσφερει αυτα τα 3 παραπανω..

    -Μην εισαι λιγουρης και παρακαλιακας!!!! Σεβασου τον εαυτο σου και την τιμη σου με το να μην σερνεσαι στα πατωματα για χατηρι αλλων!

    -Αν νοιωθεις δυνατος ΜΕΣΑ ΣΟΥ τοτε εκπεμπεις μια αορατη αυρα δυναμης-ασφαλειας που την αντιλαμβανεται ο κοσμος.Το εχεις ακουσει και σε μεταφορικες φρασεις κιολας οπως \"αυτος εχει αλλον αερα\" ή \"εκπεμπει αυτο το κάτι\".
    Αυτος ο \"αερας\" ασφαλειας συνηθως ειναι και ενα απο τα συστατικα του περιβοητου \"κλικ\".

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by kaneis
    Όποτε δω ανταπόκριση θα κάνω το βήμα(πριν μόλις 2-3 χρόνια η τελευταία απόπειρα). Στο ξεκάρφωτο δεν πάω. Πιστέυω οτι θα με βρίσει ή ότι θα γελάει μετά με τις φίλες της.

    Επισης μπορει να φωναξει και τον αστυνομο στην διπλανη γωνια να σε συλαβει... :P

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ερωτησεις,

    1. τελευταια φορα που εκανες προσπαθεια ηταν πριν 2 η 3 χρονια?


    2. Στο ξεκαρφωτο, νομιζω πανε οι λιγουρηδες, και δεν καταλαβα κατι τετοιο.
    Εννοω οταν βλεπεις εστω και μια ενδειξη.
    Πας και πιανεις πχ κουβεντα?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Originally posted by Boltseed
    Originally posted by kaneis
    Όποτε δω ανταπόκριση θα κάνω το βήμα(πριν μόλις 2-3 χρόνια η τελευταία απόπειρα). Στο ξεκάρφωτο δεν πάω. Πιστέυω οτι θα με βρίσει ή ότι θα γελάει μετά με τις φίλες της.

    Επισης μπορει να φωναξει και τον αστυνομο στην διπλανη γωνια να σε συλαβει... :P

    :D:D:D:D:D

    Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας και για το χρόνο σας.

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •