Θα ηθελα να πολεμησω...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Θα ηθελα να πολεμησω...

    προκειται να φυγω απο την γενετειρα μου πολη , αισθανομαι μια απιστευτη πιεση και δεν λειτουργω σωστα , αλλα θα ηθελα πριν φυγω αν μπορουσα να χτυπησω καποιους δικαστικα για την εξαπλωση φημων!!!!!!!!!

    Δυστυχως ειμαι παντελως μονος , ειχα κανει μια αποτυχημενη αποπειρα με ντετεκτιβ παλιοτερα!!!!!!!!! και αυτο που εμαθα ηταν οτι "Δεν ξεραμε οτι εισαι ψυχωτικος και οι γονεις σου σε αγαπανε πολυ!!!!!!!"...και δεν λεγανε τιποτα αλλο.

    Ειχα το ψυχωτικο επεισοδιο εκ τοτε ζουσα σχεδον μοναχικα , ο υπολογιστης μου , η δουλεια μου , η ζωη μου , παντα λιγο ιδιορυθμος κλπ κλπ.

    Αλλα καποιοι μου φαγαν τις σαρκες και νομιζω οτι ειναι περιττο πλεον να προσπαθω να βρω μια ακρη αν και θα ηθελα να υπερασπιστω τα δικαιωματα μου πριν φυγω απο δω.

    Το μονο που ξερω ειναι οτι με εχουν για τρελλο με σιγουρια , ασχετως αν συμπεριφερομαι λογικα και το τι λεω.

    Νομιζω ειναι ενας ματαιος αγωνας σε βαθμο γελοιοτητας αλλα δεν ξερετε τι εχω περασει και δεν μου αρεσει να φυγω απλως με σκυμμενο κεφαλι επειδη πολλοι ειναι απαραδεκτοι...αν και αυτο θα κανω εντελει.

    Τεσπα δεν περιμενω κατι , απλως ηθελα να βγαλω την πικρα απο μεσα μου και το γεγονος οτι μου εχουν δεσει τα χερια πισω απο την πλατη εδω και παρα πολυ καιρο , οποτε τιποτα δεν εχει νοημα πλεον:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειμαι μορφωμενος , ειμαι ευφυης , ειμαι ευγενικος , παντα βοηθαω οπου μπορω αλλα πανω απο ολα ειμαι ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ και θελω να διεκδικω τα δικαιωματα μου , οσο βαθια και αν με εχουν θαψει , οσο και αν με εχουν χτυπησει , οσο αιμα και αν εχω φτυσει , θα φυγω ναι με σκυμμενο κεφαλι αλλα θα σπασω αυτο το τοιχος καποια στιγμη.

    Ειμαι αγωνιστης ναι σε βαθμο γελοιοτητας αλλα ετσι γεννηθηκα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καποιοι μου πιπιλανε το μυαλο οτι πρεπει να μαθεις να χανεις, αλλα δεν ξερω σε τι αναφερονται...δεν εχει σημασια η νικη ή η ηττα φυσικα σημασια εχει ο αγωνας και η διεκδικηση των δικαιωματων.

    Θα φυγω ηττημενος αλλα θα το σπασω το τοιχος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και μην ακουσω λεξη για ανεμομυλους και παιδικες ανοησιες...θα μαθω γιατι φτυνω αιμα σε αυτη την πολη...θα φυγω μεν αλλα θα μαθω γιατι φτυνω αιμα σωνει και καλα.

    Την επομενη φορα θα στειλω μια στρατια ντετεκτιβ , για να μαθω οτι ισως ολη η ζωη μου ειναι ενα ψεμμα και εχω μπλεξει με απεριγραπτα ηλιθιους που παντα θα κερδιζουν λογω
    ποσοτητας.

    Εζησα οτι εζησα αλλα θα μαθω γιατι με χτυπανε χωρις ανασα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και φυσικα θα φυγω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και αυτη ειναι η αληθεια...προσπαθησα να ζησω την ζωη μου...αλλα δεν με αφησαν , με χτυπουσαν ανελεητα με την ανηκουστη βλακεια τους οσο και αν θωρακιζα τον εαυτο μου και θα μαθω απο που πηγαζει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι πολλοι και το θεμα ειναι οτι ειμαι ΕΝΑΣ και ποτε δυο...αλλα δεν θα λυγισω στην ανθρωπινη βλακεια , θα φυγω μεν αλλα δεν θα λυγισω και θα μαθω οτι ειναι να μαθω.
    Θα μαθω για μενα , για την οικογενεια που δεν εκανα και δεν θα κανω μαλλον ποτε για την απεριγραπτη ηλιθιοτητα των ανθρωπων και θα σηκωθω να φυγω , αλλα ποτε αμαχητι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ταδε εφη ο τρελλος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν κανω καν σχεση σε αυτη την πολη γιατι δεν βρεθηκε ποτε καποια να κανει το νουμερο ΔΥΟ.
    Ειμαι ΕΝΑΣ και θα σπασω το τοιχος οτι και να χρειαστει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το να κανω σχεση και περα βρεχει στην ανθρωπινη βλακεια ειναι αδιανοητο...ή εισαι το νουμερο ΔΥΟ ή δεν εισαι.

    Δεν το παλεψα καν αυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αλλα δεν θα το αφησω ετσι οτι και να γινει...το νουμερο δυο μπορει να χρειαστει να το πληρωσω χρυσαφι και μπορει να μην ειναι σχεση αλλα θα την βγαλω την ακρη και μετα θα φυγω , ή θα φυγω και θα μαθω αργοτερα προς τι το ανελεητο χτυπημα χωρις ανασα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι δεν σας εχω αναφερει τιποτα γιατι εχω δηλωσει σχιζοφρενης και δεν θελω να νομιζετε οτι προκειται περι παρανοιας...οταν λεμε ανελεητο χτυπημα το εννοω και θα μαθω οτι μπορω πριν φτυσω για παντα ορισμενους \"ανθρωπους\".
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν δεν κινηθω δικαστικα...γιατι το φτυσιμο ειναι λιγο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και οταν φυγω και επιστρεψει η στρατια που θα στειλω απο ντετεκτιβ...θα δουμε κατα ποσο ειμαι τρελλος ή οχι σε αυτη την πολη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συγγνωμη αλλα ο ορος \"κακοποιηση\" ειναι σαφως γελοιος για να περιγραψει το τι εχω περασει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •