Ένα μεγάλο ευχαριστώ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ

    Μετά από κάποιους μήνες σε αυτόν το χώρο αποφάσισα να αποχωρίσω. Βοηθήθηκα πολύ από όλα τα παιδιά στη δυσκολία που είχα και πιστεύω να βοήθησα λίγο όσους αντιμετωπίζουν την ίδια δυσκολία με εμένα. Ευχαριστώ τον dodoni για τη φιλοξενεία. Ευχαριστώ και όλη την παρέα για τη συμπαράστασή της στα όσα αυτό το διάστημα αντιμετώπισα. Τις καλύτερες ευχές μέσα από την καρδιά μου σε όλους να παμε όσο μπορούμε καλύτερα.
    Πάντα με αγάπη
    Alex30gr

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    πουθενα
    Posts
    118
    Απλα θελω να σου πω οτι θα λειψεις.... Οσο να ναι.. Ενα λιγοτερο μελος ειναι μια απωλεια... Να \'σαι καλα....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    127
    Έλα βρε Αlex, που πας; Έχουμε και μια επιχείρηση να διευθύνουμε... Χιχι!

    Τί σε ώθησε και θες να φύγεις; Πάντως, αν όντως τελικά αποχωρήσεις, να είσαι καλά και όλα, όσα θέλεις, να τα πραγματοποιήσεις!

    Φιλιά

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    31
    ʼλεξ,

    Καλημέρα. Εγώ λυπάμαι που φεύγεις γιατι είσαι ένα απο τα αξιόλογα άτομα που είχα τη τιμή να μιλήσω. Όμως αν νοιώθεις ότι πλέον δεν υπάρχει λόγος και θές να αποχωρήσεις, ευχόμαι να έρθουν όλα όπως τα ονειρεύεσαι.

    πολλά πολλά φιλιά

    Λάουρα

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Athina
    Posts
    92
    Alex asta ayta kai katse edw.Eisai apo ta pio dhmofilh kai exhghmena atoma edw mesa kai thes na fygeis?Den eipes to logo poy feygeis alla opoios ki an einai de nomizw oti einai arketos gia na se kanei na apoxwrhseis.Xerw oti ginane polla teleytaia edw mesa alla den einai anagkh na apoxwrhseis gi ayto.Ki esy mas exeis vohthisei poly eidika emena me exeis voithisei para poly kai sto xw xanapei.Edw eimaste gia na allhlovoithithoyme kai sthrixoyme o enas ton allo.Mhn fygeis loipon kai katse edw poy eisai giati se xreiazomaste kai mas xreiazesai pisteyw.Elpizw na to xanaskefteis kai na meineis sth parea mas.

    Alen apo Amsterdam

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Αλεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ....καλα σου λενε τα παιδια.... ημαστε μια παρεα.... ειμαστε \"εμεις\" με καλυπτει ο Αλεν σε αυτα που λεει ..θελω ομωσ να συμπληρωσω κατι...
    ...δεν σε εχω προλαβει σχεδoν καθολου εδω.... παρ ολα αυτα η παρουσια σου εδω μου εγεινε πολυ αισθητη... θα με πειραξει αν φυγεισ.....
    ...αν πραγματικα σε εχει ενοχλησει κατι τοσο πολυ εδω... τοτε θα βαλουμε ολοι ενα χερακι και θα το λυσουμε... γιατι σε θελουμε κοντα μας...
    ..
    αν παλι...εγεινες καλα.... και πιστευεις πωσ το να μασ εχεισ εστω και με αυτον τον τροπο \"διπλα\" σου ... σου κανει κακο..και σε κραταει πισω... τοτε οκ..πασο....
    ... απλα... ειμαστε \"ολοι εμεις..\" και χωρις εσενα θα ημαστε \"λιγοτερο ολοι εμεις\" ..καταλαβαινεις τι εννοω... αν ομως ειναι για το καλο σου...τοτε αυτο θελουμε κι εμεις για σενα......
    αν φυγεις... λεμε ααααν... .... να προσεχεις εκει \"εξω\".....

    Πολλα φιλια..Adzik...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Αλεξ μου εισαι απο τα ατομα που εκτιμω πολυ στο φορουμ και επισης οπως λεει και ο Αλεν απο τα πιο εξηγημενα.Εχεις βοη8ησει πολυ αρκετους απο εμας και γενικα η παρουσια σου στο φορουμ ειναι ιδιαιτερα σημαντικη..Αν πιστευεις οτι 8ελεις να αποχωρησεις δε 8α σου πω ουτε να μην το κανεις,ουτε να το ξανασκεφτεις(αν και 8α το η8ελα)..κανε ο,τι πιστευεις εσυ οτι ειναι καλυτερο και μην χαλιεσαι για τιποτα και για κανεναν,δεν αξιζει!!Ευχομαι να εισαι καλα και ολα απο δω και περα να ερ8ουν οπως τα 8ελεις!!
    8α μας λειψεις..
    φιλακια πολλα!!

  8. #8
    Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    60
    alex,συμφωνώ με τα παιδιά,αν φύγεισ ίσως επηρεάσεις αρνητικά την ψυχολογία σου,ξανασκέψου το φίλε....

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5
    ΑΓΑΠΗΤΕ ΑLEX ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΕΙΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΟΛΟΨΥΧΑ....




    Υ.Γ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ......ΧΕΧΕΧΕΧΕ.. .
    ΦΙΛΙΑ ΝΙΝΑ....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Καλε μου Αλεξ...........
    ...απ οτι φενεται κατι σε πειραξε ..καποιοσ απο εμασ.....
    ...αν ναι.... μιλα μασ......
    ..ολοι εδω ειμαστε ενωμενοι.... και ενωμενοι ειμαστε παντα πιο δυνατοι....
    με πολυ poly αγαπη Αdzik
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    64
    Αλεξ έλλειπα κάποιο διάστημα από τη σελίδα, επειδή δεν είχα αρκετό χρόνο αλλά θέλω να σου πω ότι νομίζω πως οι λόγοι που θέλεις να αποχωρήσεις δεν είναι επειδή πραγματικά το θέλεις αλλά λόγω κάποιων πραγμάτων που σε πείραξαν. Κι αυτό γιατί το ανακοινώνεις. Αν συμβαίνει αυτό τότε δεν παίρνεις τη σωστή απόφαση. Φιλιά!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Αλεξ μου εκανες πολυ καλα που επεστρεψες γιατι και εχεις προσφερει πολλα στο φορουμ αλλα και ειμαστε και αρκετοι αυτοι που σε θελουμε κοντα μας!!Μη δινεις σημασια σε διαφορα γεγονοτα,ξερεις κ εσυ οτι το μονο που γινεται ειναι να χαλαει η διαθεση σου και δεν αξιζει!Καλως ηρθες λοιπον παλι!!Φιλακια πολλα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    .. χαιρομαστε πολυυυυυυυυυυυυυ πολυυυυυυυ φιλακια
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •