Θα ηθελα να πολεμησω... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν σας τα περιγραφω...αλλωστε εχω δηλωσει σχιζοφρενης και θα λετε τι περιγραφει αυτος ο τυπος λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    κηπ, καλημέρα...
    θα σε ρωτήσω κάτι...
    δεν θέλω να παρεξηγηθείς.
    άλλαξες την αγωγή σου ?
    αν θέλεις απάντησε μου ειλικρινά.
    χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν καταλαβαίνω την πικρα σου
    για όλα αυτά που έχεις ζήσει.
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η αγωγη μου ειναι τελεια και λεω ενα αντιο σε αυτο το ποστ...ισως καποια αλλη στιγμη να τα ξαναπουμε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχω σχεδον κανενα κομπλεξ...το μονο που θελω να δω ειναι ως που φτανει η βλακεια...τιποτα αλλο και γιατι πρεπει να φτυνω αιμα για ημικαθυστερημενους ,ειμαι αμεμπτος, εχω ζησει τελεια και δεν μιλαω με λογια αλλα με πραξεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αντε τελευταιο μυνημα και ισως τελευταια φορα που βγαινω σε αυτη την πολη...θα βγαινω μονο για τσιγαρα...δεν εχουν να μου προσφερουν τιποτα , δεν υπαρχει καποιο μαθημα που θελω να μαθω απο αυτους , δεν υπαρχει τιποτα απολυτως ουτε καμμια σοφια που μπορουν να μου δωσουν.

    Οι ηλιθιοι ειναι πολλοι και δεν θα αφησω να αλλαξουν το ειναι μου...να αισθανομαι ακομα και ενοχος που ειμαι ευγενικος και καλοσυνατος.


    Δεν θα το αφησω ομως και ετσι...προτιμω πρωτα να πεθανω πριν μαθω μεχρι που φτανει η ανθρωπινη βλακεια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και κλεινω καπου εδω...την φορουμικη ζωη και τερμα τα προσωπικα...μπορει να βοηθαω που και που αν εχω να γραψω κατι...αλλα επι προσωπικων νομιζω εκλεισα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •