xanax
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: xanax

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    xanax

    ξερει κανεις αν το ζαναξ προκαλει ταση για εμετο, το παιρνω απο χτεσ 3 τη μερα των 0,5 ειπε ο δρ αντι λεξοτανιλ και δεν 3ερω αν φταει αυτο, ειμαι στη δουλεια και νιωθω χαλια νομιζω θα ξερασω..

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    36
    Για να πω την αληθεια δεν γνωριζω τι επιπτωσεις μπορει να εχει στον οργανισμο. Πιθανον να ειναι η ιδεα σου. Μην αγχωνεσαι για την ωρα. Περιμενε και μολις σχολασεις και αισθανεσαι ακομα δυσφορια συμβουλευσου καποιον φαρμακοποιο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    και εγώ νομίζω το ιδιο ότι είναι η ιδέα σου.Εχω δοκιμάσει και τα δυο αγχωλιτικά...... όποτε χρειάζομαι κάτι για να ηρεμήσω προτιμώ το λεξοτανίλ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    Ναι ισως γιατι η αληθεια ειναι οτι χτεσ αγχωθηκα οταν το πηρα για τι θα μου σκασει αλλα ντα3ει ημουν καλα σημερα δεν ειμαι παλι την εχω ακουσει απο το χαπι αλλα νομιζω οτι μ ρχεται εμετος..επισης μου ρχεται εσωτερικο ρεπσιμο και αυτο θελω να κατευνασω με ζαναξ αλλα νομιζω οτι τριζει τοσο ο λαιμος μου που θα μου φυγει ο καφες που ηπια πισω..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    πιστευεις το λεξο ειναι καλυτερο ειναι πιο ελαφρυ δεν με βοηθαει πολυ στα συμπτωματα γιαυτο μου δωσαν το ζαναξ..αλλα δεν ξερω αν νιωθω καλυτερα η χειροτερα..να το δοκιμασω μερικες μερες κ αν ειναι να το αλλαξω με αλλο αγχολυτικο?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •