EYXAΡΙΣΤΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: EYXAΡΙΣΤΩ

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458

    EYXAΡΙΣΤΩ

    Ειχα απλα την αναγκη να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ!μολις ενα μηνα ειμαι γραμμενη κ πραγματικα εχω βοηθηθει πολυ,διαβαζοντας διαφορα θεματα..ειστε ολοι πολυ βοηθητικοι!ισως ειναι λιγο ακυρο το θεμα που ανοιξα,αλλα ηθελα να το πω!να ειστε ολοι καλα ;)

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    συνεχισε να γραφεις λοιπον..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Originally posted by dora-agxos
    Ειχα απλα την αναγκη να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ!μολις ενα μηνα ειμαι γραμμενη κ πραγματικα εχω βοηθηθει πολυ,διαβαζοντας διαφορα θεματα..ειστε ολοι πολυ βοηθητικοι!ισως ειναι λιγο ακυρο το θεμα που ανοιξα,αλλα ηθελα να το πω!να ειστε ολοι καλα ;)
    Καθολου ακυρο το θεμα:)
    Μαλιστα πολθ ομορφο το θεμα σου,αφου μπορουνε ολοι λιγο πολυ με τον τροπο τους να βοηθανε :)
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Δυστυχως το ανακαλυψα πολυ αργα!!!αν το ειχα ανακαλυψει 4 χρονια πιο πριν..θα ειχα αποφυγει πολλες κακοτοπιες! :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Ποτε δεν ειναι αργα ,στη ζωη μας για τιποτα,αρκει η θεληση μας,η δυναμη μας, και ολα αλλαζουν
    Και οι κακοτοπιες σε μαθαινουν μερικες φορες, αναλογα πως θα τις καλλιεργησεις μεσα σου:)
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  6. #6
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Διαβάζοντας τον τίτλο, είχα την αίσθηση οτι θα βρεθώ μπροστά σε ένα ακόμη θέμα αποχώρησης, που είναι της μόδας τελευταία.

    Δώρα, και μεις με τη σειρά μας...σε ευχαριστούμε για τα ζεστά σου λόγια!
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by dora-agxos
    Ειχα απλα την αναγκη να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ!μολις ενα μηνα ειμαι γραμμενη κ πραγματικα εχω βοηθηθει πολυ,διαβαζοντας διαφορα θεματα..ειστε ολοι πολυ βοηθητικοι!ισως ειναι λιγο ακυρο το θεμα που ανοιξα,αλλα ηθελα να το πω!να ειστε ολοι καλα ;)
    ευχαριστο ειναι που πηρες ευχαριστα πραγματα απο τουτο το φορουμ στο οποιο συμμετεχω και γω...

    ευχαριστουμε πολυ πολυ που το μοιραστηκες! μου αρεσει πολυ αυτο!


    καλη σου συνεχεια! :)
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •