Ενας λιγοτερος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855

    Ενας λιγοτερος

    Με την ευκαιρια του κλειδωματος της ''εξαρτητικης προσωπικοτητας'' για το οποιο θελω να ευχαριστησω την celia, καθως την ζαλισα πολλες φορες να το κανει, καπου εδω εκλεισε και ο δικος μου κυκλος. Αν θελει να διαγραψει και τον λογαριασμο μου πολυ ευχαριστως να το κανει και σε αντιθεση με την προηγουμενη φορα πλεον ειμαι σιγουρος (αν θελει μονο ας περιμενει 24 ωρες για να δω τα μηνυματα μου)

    Εννοειται πως δεν θα επανερθω με αλλο ονομα οποτε μην την πεσετε σε καποιον αν ταιριαζει το στυλ γραφης του

    Υ.Γ. Θελω να ευχαριστησω υπερβολικα την Arsi για ολα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Κάθε φορά σχεδόν που φεύγει ένα μέλος,λυπάμαι(ίσως επειδή έχω θέμα με τους αποχωρισμούς)
    αλλά φυσικά για να το αποφασίζει κάποιος έχει τους λόγους του και γι\'αυτό σπανίως λέω σε κάποιον να μείνει.

    Να\'σαι καλά Ο_Ε_Δ,να περνάς ακόμα καλύτερα και να συνεχιζεις να βλέπεις την θετική και αισιόδοξη πλευρά των πραγμάτων μέσα απ\'το χιούμορ σου :)

    *η αλήθεια είναι πως το ευχαριστώ σου με έφερε σε αμηχανία μιας και νιώθω πως ειλικρινά δεν έκανα κάτι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Εισαι απο τα ελαχιστα ατομα που αξιζουν εδω μεσα σιγουρα οποτε αξιζεις ενα ευχαριστω για την παρεα σου οποτε δεν υπαρχει λογος αμηχανιας
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αν κι εγώ δεν το βλέπω ότι είμαι απ\'τα ελάχιστα αλλά απ\'τα πολλά-αν όχι όλα τα άτομα που αξίζουν εδώ μέσα.

    Αν το πάμε έτσι,κι εγώ ευχαριστώ για την παρέα σου και να\'σαι πάντα καλά:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    damn, παει και το VoR (Voice of Reason) απο το e-psychology..

    με 3000 μηνυματα παντως ναι, μαλλον ναι, μιλαμε οντως για καποιον μεγααλο κυκλο αλλα απο εκει και περα ο καθενας με τους λογους του ;d

    Ειναι φορες που μας αρεσει αρκετα να λεμε \"η ιστορια/ο ρολος μου τελειωσε εκει\". δε ξερω γιατι, αλλα θα το ψαξω...!
    Ισως να εχει σχεση με μονοπατια εκπληρωσης πραγματων στην ζωη μας ή να πηγαινει σε πιο βαθια πραγματα χμμμμ.....

    Τελος παντων μπορεις παντως να γινεις και undead σαν εμενα, ποτε να εξαφανιζεσαι και ποτε να εμφανιζεσαι σε ασχετα χρονικα διαστηματα. Δες απο ποτε ειμαι μελος εδω και θα δεις οτι καθε κανα χρονο κανω ενα ντου λιγων μηνων και μετα εξαφανιζομαι παλι πισω στο evil underground lab μου ;)

    Και απο οσο βλεπω και εμενα η ωρα μου πλησιαζει sooner or later...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Γιατί φεύγεις και εσύ? Θα μπορούσες απλά να λείψεις για όσα διάστημα θες και μετά να επανέλθεις όποτε θελήσεις. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που θα γίνει κάτι τέτοιο...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    Γιατί φεύγεις και εσύ? Θα μπορούσες απλά να λείψεις για όσα διάστημα θες και μετά να επανέλθεις όποτε θελήσεις. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που θα γίνει κάτι τέτοιο...
    ε ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι αιαιαιαιαι!

    αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εε!

    εν πληρη ελευθερια βεβαια

    αλλα γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιιιι?


    αχ συγγνωμη ονειρο αλλα αυτο ακριβως και γω ηθελα να γραψω
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Να πάρει θέλω και εγώ να φύγω επικά από το e-psychology. Πιθανών θα το κάνω ποστάροντας κάποιο επικο-δραματικό post-rock, ambient κομμάτι η κάτι τέτοιο...



    Hammock - Raising Your Voice...Trying To Stop An Echo


    http://www.youtube.com/watch?v=8mVBR5tuYmg


    Hammock- The Air Between Us


    http://www.youtube.com/watch?v=xu5fvyQRGkQ

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    researcher, αυτό που πιστεύω.. είναι ότι πολλοί θέλουν να τραβήξουν την προσοχή πάνω τους για κάποιο λόγο την συγκεκριμένη στιγμή/ περίοδος...

    δηλαδή πολύ απλά θα μπορούσε ο καθένας να φύγει και να μην δώσει και λογαριασμό, ποιος ο λόγος άλλωστε αφού άγνωστοι είμαστε μεταξύ μας...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    researcher, αυτό που πιστεύω.. είναι ότι πολλοί θέλουν να τραβήξουν την προσοχή πάνω τους για κάποιο λόγο την συγκεκριμένη στιγμή/ περίοδος...

    δηλαδή πολύ απλά θα μπορούσε ο καθένας να φύγει και να μην δώσει και λογαριασμό, ποιος ο λόγος άλλωστε αφού άγνωστοι είμαστε μεταξύ μας...
    κοιτα απλα εμενα το φευγω μου προκαλει θλιψη

    ειναι σαν μια απορριψη ακομη και αν δεν ειναι πια τοοοοσο μεγαλη οσο η live

    δεν μπορω να πω πως αισθανομαι καλα

    τωρα για τις προθεσεις καποιου

    δεν ξερω

    ας πει οποιος φευγει τουλαχιστον την προθεση

    αχ! εχω πολυ φορτο με τις εργασιες...μη φευγετεεεε....

    τον χαβα μου εγω...
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Για να σας λυσω μερικες αποριες για μενα ολα ξεκινησαν σε αυτο το φορουμ απο το θεμα της εξαρτητικης προσωπικοτητας που ειχα ανοιξει. Αφου πλεον η celia μου εκανε το χατηρι να το κλειδωσει και με δεδομενο οτι γενικα δεν βλεπω και καποιο αλλο λογο να συνεχισω να υπαρχω εδω λεω να εξαφανιστω τωρα που ειμαι σιγουρος οτι το θελω. Οποτε εκει πηγαινε αυτο που ειπα οτι εκλεισε ο κυκλος μου. Ξεκινησα με αυτο το θεμα και με αυτο φευγω και ουτε με ενδιαφερει να τραβηξω καμια προσοχη γιατι τοτε θα το εκανα με εναν πολυ διαφορετικο τροπο που θα εβαζε το μισο φορουμ να βριζεται με το αλλο μισο.

    Οσο για το θεμα του να μεινω και απλα να μην συμμετεχω δεν εχει καποιο νοημα καθως δεν εχω σκοπο να μπαινω ουτε σαν επισκεπτης (θελω να πιστευω οτι θα το πετυχω). Εξαλλου με τα πιο πολλα ατομα απο εδω μεσα που με ενδιαφερουν εχω μια επικοινωνια οποτε το να μεινω και να διαβαζω καυγαδες δεν εχει καμια ουσια.

    Αυτα τα λιγα. Για οποιες αποριες παρακαλω επικοινωνηστε με την γραμματεα μου :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αη μολις εφαγα ενα γλυκακι βισσινο με το απαραιτητο δροσερο νερακι του ....αη καλοκαιρακιιιιιι.....

    καλα λοιοπν κυριε ολα ειναι δανεικα και αγυριστα.....

    ευχαριστουμε... η γραμματεας σου θα μας κατατοπισει για τα υπολοιπα οπτε καλο καλοκαιρακι!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα


    και ουτε με ενδιαφερει να τραβηξω καμια προσοχη γιατι τοτε θα το εκανα με εναν πολυ διαφορετικο τροπο

    να υποθεσω την φιλαρμονικη του δημου αθηνας,
    πυροτεχνηματα, αποχαιρετιστηρια παρτυ και αλλα τετοια?

    Αλλα οκ,
    ο καθενας μας δικαιούται το χρονο δημοσιοτητας που του αντιστοιχει, οποτε ας το κρατησει μιας και του ανηκει.

  14. #14
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Για να σας λυσω μερικες αποριες για μενα ολα ξεκινησαν σε αυτο το φορουμ απο το θεμα της εξαρτητικης προσωπικοτητας που ειχα ανοιξει. Αφου πλεον η celia μου εκανε το χατηρι να το κλειδωσει και με δεδομενο οτι γενικα δεν βλεπω και καποιο αλλο λογο να συνεχισω να υπαρχω εδω λεω να εξαφανιστω τωρα που ειμαι σιγουρος οτι το θελω. Οποτε εκει πηγαινε αυτο που ειπα οτι εκλεισε ο κυκλος μου. Ξεκινησα με αυτο το θεμα και με αυτο φευγω και ουτε με ενδιαφερει να τραβηξω καμια προσοχη γιατι τοτε θα το εκανα με εναν πολυ διαφορετικο τροπο που θα εβαζε το μισο φορουμ να βριζεται με το αλλο μισο.

    Οσο για το θεμα του να μεινω και απλα να μην συμμετεχω δεν εχει καποιο νοημα καθως δεν εχω σκοπο να μπαινω ουτε σαν επισκεπτης (θελω να πιστευω οτι θα το πετυχω). Εξαλλου με τα πιο πολλα ατομα απο εδω μεσα που με ενδιαφερουν εχω μια επικοινωνια οποτε το να μεινω και να διαβαζω καυγαδες δεν εχει καμια ουσια.

    Αυτα τα λιγα. Για οποιες αποριες παρακαλω επικοινωνηστε με την γραμματεα μου :P

    ΨΩΝΙΟ:p
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by PETRAN
    Να πάρει θέλω και εγώ να φύγω επικά από το e-psychology. Πιθανών θα το κάνω ποστάροντας κάποιο επικο-δραματικό post-rock, ambient κομμάτι η κάτι τέτοιο...



    Hammock - Raising Your Voice...Trying To Stop An Echo


    http://www.youtube.com/watch?v=8mVBR5tuYmg


    Hammock- The Air Between Us


    http://www.youtube.com/watch?v=xu5fvyQRGkQ
    Ετσιιι!!

    Αποχαιρετηρια συναυλια και ετσι :D

    Σαν αυτο το \"last tour\" που λενε και οι scorpions τα τελευταια 10 χρονια ;D

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •