Τι σκέφτεστε; - Page 106
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 106 of 1532 FirstFirst ... 656961041051061071081161562066061106 ... LastLast
Results 1,576 to 1,590 of 22967
  1. #1576
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    σοφτακι μου...
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  2. #1577
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    ινσεκτ,all you (and we) need is love..ποσο δικιο εχεις!
    δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δυστυχως φιλε μου..
    Nιωθω κι εγω οτι δεν σου αρκει αυτο που μπορουν οι αλλοι να σου δωσουν.Τα βαζεις με τον εαυτο σου ,οτι δεν εισαι αρκετος για τους ΑΛΛΟΥΣ,οτι δεν σε πλησιαζουν και φταις εσυ..
    Δεν ειναι ετσι,πιστεψε με.
    Ειναι αυτο το λαθος σκεπτικο που σε κανει να ασχολεισαι με την ικανοποιηση των αλλων,να αλλαζεις χαρακτηρα για να εισαι αρεστος γιατι ο πραγματικος σου χαρακτηρας,δεν ειναι καλος νομιζεις..
    Ε οχι!ασχολεισου με εσενα,δεξου αυτο που σου δινουν οι αλλοι και μη ζητας περισσοτερα!
    Υπαρχει λογος που δεν τα παιρνεις (τα περισσοτερα).
    ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ τον εαυτο σου.
    Ξεκινα με δεδομενο οτι ΔΕΝ εχεις κανενα,μονο ΕΣΕΝΑ.
    Αρχισε να φροντιζεις λοιπον τον πρωτο σου φιλο,τον εαυτο σου.
    Θα πας για ενα καφε.Δεν θα πεις "αχ καθομαι μονος μου κανενας δεν με θελει..",θα πεις "πινω ενα καφε και απολαμβανω το καθαρο καινουργιο μου πουκαμισο."
    Θα πας σινεμα.Δεν θα πεις "μπλα μπλα τι μιζερος που ειμαι",θα πεις "και γαμω τις ταινιες θα δω αποψε"!

    σου υποσχομαι οτι σε ενα μηνα θα νιωθεις 10 φορες καλυτερα,σε δυο μηνες θα απολαμβανεις τις "μοναχικες" σου δραστηριοτητες και σε ενα εξαμηνο θα εχεις και δευτερο φιλο!
    Εχεις υπομονη να σε φροντισεις?Εχεις κατι αλλο να κανεις?
    Δεσμευομαι να σε ελεγχω εβδομαδιαια :)(δεν σου λεω συχνοτερα εχω και αλλου υποχρεωσεις:Ρ)
    Φωτεινή αυτό έκανα για λίγο καιρό.. δηλαδή πήγαινα μόνος μου σινεμά, για βόλτα η για τρέξιμο, γυμναστήριο, δεν έπιασα καμιά φιλία (στο γυμναστήριο μόνο η γυμνάστρια μου μιλούσε), ε απο κάποια στιγμή και μετά κουράστηκα και κλειδώθηκα σπίτι.
    Τον εαυτό μου τον υπολογίζω, δεν θεωρώ πως είμαι άχρηστος (στο σχολείο μέχρι και καινούργια θεωρία στη φυσική είχα βρεί) αλλά παρόλο που δεν ήμουν ποτε πολύ της παρέας όλο και κάποιο άνθρωπο είχα για να βγω ενω πλέον τίποτα.
    Ακόμα και εδώ που έφτιαξα ποστ για να βγούμε με παρέα δεν μου απάντησε κανένας θετικά (η αρκτος εξαφανίστηκε) ενώ ένας άλλος χωρίς να εχει γράψει πολλά για τον εαυτό του βρήκε αμέσως ανταπόκριση.
    Πως το εξηγείς εσύ αυτό?

  3. #1578
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Σκεφτομαι ποσο απροβλεπτη μπορει να ναι τελικα η ζωη....ποσες εκπληξεις μπορει να κρυβει κ με ποσο απροσδοκητους τροπους μπορει να τις φανερωνει....
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  4. #1579
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    $@^$~#&_*$#&~$#_*&+_$~*@^+$~@*^_&_%#&^_$#*%^$_(^$_ @(^
    Last edited by carrot; 09-05-2011 at 02:03.

  5. #1580
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    @%#&*^$*(^$@(*%^!(%_&*%#_*&#%_*&~*_#$~*&_#~$*&_~*$ _#*

  6. #1581
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    127
    Ειδε κανεις την εκπομπη πρωταγωνιστες αποψε? Εγω την ειδα και λυπηθηκα πολυ με μια κυρια που εδειξαν και ειπαν οτι περναει ολη τη μερα της μεσα στο δωματιο της. Χωρις οικογενεια, αμφιβαλλω αν την επισκεπτεται ποτε κανεις. Εμενα μου εδωσε την εντυπωση οτι πεθαινε για λιγη επικοινωνια, να ανταλλαξει μια κουβεντα. Ειναι δυνατον να μην το βλεπει κανεις? Ειναι πολυ κριμα και ειναι εξοργιστικο να ξερεις οτι δεν μπορεις να κανεις τιποτα.
    ...του καθενος η κολαση,
    βρισκεται, παντα, δυο βηματα μακρυτερα
    απ' οπου τολμα να ξεμυτισει...

  7. #1582
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    επρεπε να το δεις στη τηλεοραση αυτο το πραμα, οταν κι εδω στο φορουμ υπαρχουν καμποσα μελη που πεθαινουν κυριολεκτικα απ'τη μοναξια και καθονται ολη μερα μεσα σε ενα δωματιο, γιατι δεν εχουν απολυτως κανεναν και πουθενα να πανε ? μαλλον η εικονα προσφερει μεγαλυτερη συγκινηση απο τα απλα γραμματα εδω μεσα, ετσι ?

  8. #1583
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by insect View Post
    @%#&*^$*(^$@(*%^!(%_&*%#_*&#%_*&~*_#$~*&_#~$*&_~*$ _#*
    στα μουτρα σου :Ρ

    Σοβαρα?δικη σου θεωρια στη Φυσικη?
    Να παμε για καφε να το συζητησουμε..ή μαλλον αστο.
    Αν ειναι να περιμενεις να ασχολουμαι ΜΟΝΟ με εσενα αυτη η φιλια/σχεση δεν ειναι ισοτιμη.Εγω θελω ισοτιμες σχεσεις.Να με ξεκουραζει και να ξεκουραζω το φιλαρακι μου ή τον συντροφο μου!
    θελω ενα ατομο για παρεα που να μην με φορτωνει με παραπονα αν θελω να μεινω μονη ή να κανω κατι αλλο..δεν γουσταρω να εξηγω και να κανακευω εναν γαιδουρογαιδαρο 30(πχ) χρονων σαν να ειμαι η μανουλα του κι αυτο το κακομαθημενο μου πενταχρονο!!
    Θελω ενα ατομο που να μπορει να μου δωσει μια συμβουλη αν χρειαστει κι οχι να τα βαλει μαζι μου αμα εγω εχω ενα προβλημα και γι αυτο εχω τις κλειστες μου!!

    Αυτη η προσπαθεια που εκανες εντομακι ,με τις βολτες κτλ,"απετυχε" κατα την γνωμη σου,γιατι περιμενες να αλλαξει η ζωη σου σε ενα μηνα..ανυπομονησια..δεν ευχαριστιοσουν την διαδικασια?ειχες στο μυαλο σου ΜΟΝΟ το αποτελεσμα?λαθος.Εσυ κανε τη ζωη σου και μην εχεις προσδοκιες,τοτε θα απαλλαγεις απο αυτο που λεγεται "γαμωτο ακομα να εχω παρεακι?μουχου παλι μονος ειμαι.." και θα σου βγαινει το "ας παω να περασω μια ομορφη και χαλαρη βραδια/μερα και αν κατσει κατι καλως να ρθει!!"

    Σε βρισκω εξυπνο και απολυτα λειτουργικο,κατα την γνωμη μου πρεπει να αποχαιρετησεις το κακομαθημενο πενταχρονο που κρατας μεσα σου..πολλα φιλια και καλημερες :)
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  9. #1584
    σκεφτομαι ενα καυτο κυριακατικο μεσημερι,και μια απομερη ειδυλιακη παραλια...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #1585
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    I found a new love, j' adore. Σκέφτομαι πόσο καλά περνάς όταν κάτι νέο σε τραβάει, όταν κάτι καινούργιο φανεί, είναι τόσο ενδιαφέρον να μαθαίνεις κάτι φρέσκο που δεν έχεις ποτέ πριν ασχοληθεί μ' αυτό, ούτε καν ήξερες πόσο απολαυστικό μπορεί να είναι. Οι επόμενοι μήνες θα είναι αφιερωμένοι εκεί. Kαι σκέφτομαι τι όμορφο είναι που ο σύντροφός μου δεν απειλείται απ' ό,τι νέο αγαπώ κι επιθυμώ, αλλά χαίρεται μαζί μου. Το κολοκυθάκι μου.:P Θα του φτιάξω ένα γλυκό σήμερα που θα του πέφτουν τα σάλια, έτσι, για να γλείφεται, λολ.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  11. #1586
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    στα μουτρα σου :Ρ

    Σοβαρα?δικη σου θεωρια στη Φυσικη?
    Να παμε για καφε να το συζητησουμε..ή μαλλον αστο.
    Αν ειναι να περιμενεις να ασχολουμαι ΜΟΝΟ με εσενα αυτη η φιλια/σχεση δεν ειναι ισοτιμη.Εγω θελω ισοτιμες σχεσεις.Να με ξεκουραζει και να ξεκουραζω το φιλαρακι μου ή τον συντροφο μου!
    θελω ενα ατομο για παρεα που να μην με φορτωνει με παραπονα αν θελω να μεινω μονη ή να κανω κατι αλλο..δεν γουσταρω να εξηγω και να κανακευω εναν γαιδουρογαιδαρο 30(πχ) χρονων σαν να ειμαι η μανουλα του κι αυτο το κακομαθημενο μου πενταχρονο!!
    Θελω ενα ατομο που να μπορει να μου δωσει μια συμβουλη αν χρειαστει κι οχι να τα βαλει μαζι μου αμα εγω εχω ενα προβλημα και γι αυτο εχω τις κλειστες μου!!

    Αυτη η προσπαθεια που εκανες εντομακι ,με τις βολτες κτλ,"απετυχε" κατα την γνωμη σου,γιατι περιμενες να αλλαξει η ζωη σου σε ενα μηνα..ανυπομονησια..δεν ευχαριστιοσουν την διαδικασια?ειχες στο μυαλο σου ΜΟΝΟ το αποτελεσμα?λαθος.Εσυ κανε τη ζωη σου και μην εχεις προσδοκιες,τοτε θα απαλλαγεις απο αυτο που λεγεται "γαμωτο ακομα να εχω παρεακι?μουχου παλι μονος ειμαι.." και θα σου βγαινει το "ας παω να περασω μια ομορφη και χαλαρη βραδια/μερα και αν κατσει κατι καλως να ρθει!!"

    Σε βρισκω εξυπνο και απολυτα λειτουργικο,κατα την γνωμη μου πρεπει να αποχαιρετησεις το κακομαθημενο πενταχρονο που κρατας μεσα σου..πολλα φιλια και καλημερες :)
    Μπραβο ευγε!λολ

  12. #1587
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by insect View Post
    δύσκολη ερώτηση αρι?
    Ινσεκτ μη βιαζεσαι να παρεξηγηθεις, το εγραψα χτες και εφυγα κατευθειαν για τη συναυλια γιατι ειχα ταξιδακι μεχρι την πατρα, εφτασα λιγο καθυστερημενη!!

    Ο Τim Booth επαιζε!!!

    Περασα τελειαααααααα φανταστικαααααα!!! τρελαινομαι για live!!!! Live baby live!! Δε θα αφησω συναυλια για συναυλια φετος!!!!!! Τον χαιρετησα κιολας προσωπικα δια χειραψιας!! Ενα κυμα θετικης ενεργειας με διαπερασε!! Φοβερη εμπειρια!! Ξεβιδωθηκα!! Γιουπι!!!!!!!!!!

  13. #1588
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Ινσεκτ μη βιαζεσαι να παρεξηγηθεις, το εγραψα χτες και εφυγα κατευθειαν για τη συναυλια γιατι ειχα ταξιδακι μεχρι την πατρα, εφτασα λιγο καθυστερημενη!!

    Ο Τim Booth επαιζε!!!

    Περασα τελειαααααααα φανταστικαααααα!!! τρελαινομαι για live!!!! Live baby live!! Δε θα αφησω συναυλια για συναυλια φετος!!!!!! Τον χαιρετησα κιολας προσωπικα δια χειραψιας!! Ενα κυμα θετικης ενεργειας με διαπερασε!! Φοβερη εμπειρια!! Ξεβιδωθηκα!! Γιουπι!!!!!!!!!!
    Ζηλευωωωωωωωω !!!!!!!!!!!!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #1589
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Ειχε ερθει και θεσσαλονικη!!! Μη ζηλευεις!! :p

  15. #1590
    ...την γκαντεμια μου μεσα.....!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •