Τι σκέφτεστε; - Page 107
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 107 of 1532 FirstFirst ... 757971051061071081091171572076071107 ... LastLast
Results 1,591 to 1,605 of 22967
  1. #1591
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    στα μουτρα σου :Ρ

    Σοβαρα?δικη σου θεωρια στη Φυσικη?
    Να παμε για καφε να το συζητησουμε..ή μαλλον αστο.
    Αν ειναι να περιμενεις να ασχολουμαι ΜΟΝΟ με εσενα αυτη η φιλια/σχεση δεν ειναι ισοτιμη.Εγω θελω ισοτιμες σχεσεις.Να με ξεκουραζει και να ξεκουραζω το φιλαρακι μου ή τον συντροφο μου!
    θελω ενα ατομο για παρεα που να μην με φορτωνει με παραπονα αν θελω να μεινω μονη ή να κανω κατι αλλο..δεν γουσταρω να εξηγω και να κανακευω εναν γαιδουρογαιδαρο 30(πχ) χρονων σαν να ειμαι η μανουλα του κι αυτο το κακομαθημενο μου πενταχρονο!!
    Θελω ενα ατομο που να μπορει να μου δωσει μια συμβουλη αν χρειαστει κι οχι να τα βαλει μαζι μου αμα εγω εχω ενα προβλημα και γι αυτο εχω τις κλειστες μου!!

    Αυτη η προσπαθεια που εκανες εντομακι ,με τις βολτες κτλ,"απετυχε" κατα την γνωμη σου,γιατι περιμενες να αλλαξει η ζωη σου σε ενα μηνα..ανυπομονησια..δεν ευχαριστιοσουν την διαδικασια?ειχες στο μυαλο σου ΜΟΝΟ το αποτελεσμα?λαθος.Εσυ κανε τη ζωη σου και μην εχεις προσδοκιες,τοτε θα απαλλαγεις απο αυτο που λεγεται "γαμωτο ακομα να εχω παρεακι?μουχου παλι μονος ειμαι.." και θα σου βγαινει το "ας παω να περασω μια ομορφη και χαλαρη βραδια/μερα και αν κατσει κατι καλως να ρθει!!"

    Σε βρισκω εξυπνο και απολυτα λειτουργικο,κατα την γνωμη μου πρεπει να αποχαιρετησεις το κακομαθημενο πενταχρονο που κρατας μεσα σου..πολλα φιλια και καλημερες :)
    Απλά σου εύχομαι ποτέ να μην βρεθείς στη θέση μου, εσύ η όποιος άλλος... εύγε.. μάλλον σου θυμίζω κάποιον που ξέρεις για να με ξέρεις (?) τόσο καλά αλλά δεν θα το μάθεις ποτέ ούτως η άλλως.

  2. #1592
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    insect νομιζω οτι η επιθετικοτητα που βγαζεις δεν θα σε βοηθησει να βρεις φιλους. καταλαβαινω οτι μπορει να αισθανεσαι πληγωμενος κ παραμελημενος, αλλα νομζιω οτι κανεις λαθος στον τροπο που προσεγγιζεις τους ανθρωπους.
    φιλικα
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #1593
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Χαίρομαι (...) που με καταλαβαίνεις. Είσαι ο πρώτος άνθρωπος που το καταλαβαίνει αυτό, οτι αισθάνομαι πληγωμένος και παραμελημένος.

    Στη ζωή μας έχουμε ανάγκη από ανθρώπους που να μας καταλαβαίνουν. Ειλικρινά θέλω να προσπαθήσω να αλλάξω λίγο, να προσεγγίσω καλύτερα τους αθρώπους που με ενδιαφέρουν, να μάθω από τα λάθη μου. Ελπίζω κάποια στιγμή να το έχω καταφέρει.
    Last edited by carrot; 09-05-2011 at 19:20.

  4. #1594
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    λολ ομως για την υπογραφη? :DDDDDDD
    Last edited by carrot; 09-05-2011 at 19:20.

  5. #1595
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Βρε ινσεκτ εισουν καλυτερα οσο επαιρνες τα φαρμακα σου?Μπορει να τα χρειαζεσαι δεν ειναι ντροπη,ολοι εχουμε παρει φαρμακα και περνουμε.Ταλαιπωρισε καιρο τωρα ειναι κριμα και εισαι νεαρος αντρας βαλε τα δυνατα σου,κανε κατι.

  6. #1596
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    1ον βγάλε το quote
    2ον καμία σχέση (το μόνο που μου λείπει είναι λίγη παρέα, εκτός κι αν νομίζεις ότι σκέφτομαι πως είμαι ο διάολος η οτι με παρακολουθει κανενας οπως σκεφτομουν οταν με ποτισαν).

  7. #1597
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τι ειναι το κβοτ?την παραθεση ενοεις?ρε σε συμπαθω καταβαθος δεν μαρεσει να ταλαιπορισε ετσι.

  8. #1598
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    ναι η παράθεση! να'σαι καλά που με συμπαθείς. οτι δίνεις παίρνεις απο μένα.

    σημ: thanks γλυκια μου :)

  9. #1599
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Μπορει να διαφωνουμε σε μερικα θεματα αλλα εσενα σε σιμπαθω πολυ δεν σου κραταω κακια.Εσυ μου κρατας?:P

  10. #1600
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    αυτο τωρα πως σου ηρθε?

  11. #1601
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Mε αγαπας δλδ?

  12. #1602
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    Mε αγαπας δλδ?
    Δεν είμαι άνθρωπος που συνηθίζω να λέω αυτή τη λέξη έτσι εύκολα.

  13. #1603
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ουτε εγω αλλα δεν ειναι πολυ ακριβες οι λεξεις αγαπης και τα γλυκολογα.Δεν ειναι παγοκωλονα:P
    Tους αγαπαω ολους εγω...

  14. #1604
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Απλά σου εύχομαι ποτέ να μην βρεθείς στη θέση μου, εσύ η όποιος άλλος... εύγε.. μάλλον σου θυμίζω κάποιον που ξέρεις για να με ξέρεις (?) τόσο καλά αλλά δεν θα το μάθεις ποτέ ούτως η άλλως.
    αυτη ηταν η τελευταια φορα που σου γραφω Ινσεκτ.
    Ειτε το πιστευεις ειτε οχι εχω βρεθει στη θεση σου..βρεθηκα σε μια αγνωστη πολη δεν ηξερα κανεναν στη δουλεια με πιεζαν αφανταστα και στο τελος εμεινα και χωρις δουλεια ,εφτασα να με το ζορι να πληρωνω τις υποχρεωσεις μου..περπατουσα καθε μερα 2 χλμ για να παω και να γυρισω απο τη δουλεια και αλλα πολλα!
    εχω ζησει κι εγω ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ φιλε μου..και προσπαθησα πολυ να τα καταφερω..
    Σου γραφω την δικη μου γνωμη με βαση αυτα που διαβαζω απο σενα ενα χρονο τωρα.
    Δεν εχω ανεξαντλητη διαθεση ουτε και ορεξη και νιωθω οτι δεχομαι ειρωνια (τυπου "ευγε").Κανε ο,τι σε φωτισει ο Θεος!πολλα φιλια και καλη συνεχεια ευχομαι.
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  15. #1605
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΑ ΚΙ Ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ:Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΔΕΚΑΟΧΤΩ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •