Τι σκέφτεστε; - Page 211
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 211 of 1532 FirstFirst ... 1111612012092102112122132212613117111211 ... LastLast
Results 3,151 to 3,165 of 22967
  1. #3151
    Quote Originally Posted by void View Post
    Να σου πω κάτι ? εγώ νιώθω ότι όλοι μας είμαστε ταλαιπωρημένοι άνθρωποι και έχουμε τις ανάγκες μας. Αλλά ο σκοπός είναι να σκεφτόμαστε και λίγο πριν πράξουμε. Ούτε με ενδιαφέρει να έχω φίλους ή εχθρούς στο φόρουμ. Αυτό που είπες και συ . Έχω ανάγκη να συζητήσω με όποιον ενδιαφερθεί για το θέμα μου. Και αισθάνομαι άσχημα που μίλησα έτσι στην Χριστίνα αλλά και μένα γιατί να μου μαμιέται η ψυχολογία ? Είναι παράλογο σε ένα φόρουμ ψυχολογίας να ζητάνε τα μέλη του να κρατιούνται κάποια όρια? Εγώ το τελευταίο διάστημα βλέπω εκδικητικές τάσεις και μια ελαφρομυαλιά..πέρα από τα καφριλοθέματα έχω παρατηρήσει ότι πολλοί εδώ μέσα δεν ασχολούνται επί της ουσίας με τον θέμα του άλλου αλλά πάλι με κάποιο τρόπο είτε το μαμάνε στα οφ τόπικ είτε βγάζουν το άχτι τους και δεν ξέρω εγώ τι άλλο..
    Ποιο το νόημα λοιπόν της συμμετοχής κάποιου εδώ μέσα?
    Ισως για να βοηθησει να κρατηθει σ ενα επιπεδο ???? Γιατι πολλοι εχουν την αναγκη να μιλησουν κ τι καλυτερο απο το να βγαζεις αυτα που εχεις μεσα σου σ ενα χωρο που δεν σε ξερει κανενας.....Αν μπει καποιος καινουργιος εδω νομιζοντας οτι ετσι θα βοηθηθει κ δει οτι ολοι ειναι 3,4,5 κ 105 πουλακια τοτε θα απογοητευθει.... αν σενα φορουμ δεν μπορεσει να βρει υποστιρηξη που θα βρει....???
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  2. #3152
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    371
    Void, καλό μου κορίτσι τι κάνεις; Εγώ είμαι σε διακοπές και σε τρελά κέφια! Άκου κάτι κοριτσάκι μου, γράψε τους όλους εκεί που δεν πιάνει μελάνι και κάνε ότι γουστάρεις! Ακόμα καλύτερα, αγνόησέ τους και ας τους να κάνουν κουμάντα εκεί που τους παίρνει!
    Στην πραγματικότητα δεν μπορούν να κάνουν κουμάντο ούτε στον κώλ@ τους και γι’ αυτό πολλές φορές κλ@νει όταν δεν πρέπει!
    Άσε με κοριτσάκι μου που ασχολείστε Κυριακάτικα και με τέτοιο Ελληνικό καλοκαίρι… Πάμε καλά; Πάρε και εσύ το επόμενο σχετικό να ισιώσεις!
    http://www.youtube.com/watch?v=P2_uY...eature=related

  3. #3153
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Γιανα μην ανοίγω νέα θέματα. Σκέφτομαι:

    1) Την διατάραξη και διάλυση της τροφικής αλυσίδας
    2) Το πόσο βαρύς νιώθω σήμερα. Πραγματικά σέρνομαι, δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου, βγαίνω έξω και περπατάω σαν γέρος...

  4. #3154
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by Λήθη View Post
    Void, καλό μου κορίτσι τι κάνεις; Εγώ είμαι σε διακοπές και σε τρελά κέφια! Άκου κάτι κοριτσάκι μου, γράψε τους όλους εκεί που δεν πιάνει μελάνι και κάνε ότι γουστάρεις! Ακόμα καλύτερα, αγνόησέ τους και ας τους να κάνουν κουμάντα εκεί που τους παίρνει!
    Στην πραγματικότητα δεν μπορούν να κάνουν κουμάντο ούτε στον κώλ@ τους και γι’ αυτό πολλές φορές κλ@νει όταν δεν πρέπει!
    Άσε με κοριτσάκι μου που ασχολείστε Κυριακάτικα και με τέτοιο Ελληνικό καλοκαίρι… Πάμε καλά; Πάρε και εσύ το επόμενο σχετικό να ισιώσεις!
    http://www.youtube.com/watch?v=P2_uYBhcG00&feature=related
    τρελαίνομαι για μάπετς!!...εσύ είσαι στα εξοχάς αγαπητή μου..εμείς εδώ στο κλεινόν άστυ που να πάμε? για μπάνιο κυριακάτικα...δεν ψοφάω καλύτερα στη ζέστη????
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  5. #3155
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    χαχαχαχαχαχαχχα
    κι εγω παντα καθημερινες παω βοιντ!! εκτος αν θα παω να εγκατασταθω

  6. #3156
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Αναρρωτιέμαι αν τα πάντα (τα αρκουδάκια) είναι μπάσταρδα. Αν αντί για γκρί βγήκαν ασπρόμαυρα... χαχ λολ.. αντίο

  7. #3157
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    γιατι να βγουν γκρι? τα παντα ειναι παντα ασπρομαυρα.
    τα κοαλα ειναι γκρι!

  8. #3158
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα...κατάλαβες αδικία ????
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  9. #3159
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι να βγουν γκρι? τα παντα ειναι παντα ασπρομαυρα.
    τα κοαλα ειναι γκρι!
    Τα κοάλα δεν είναι αρκουδάκια. Μην λέτε για μένα μετά που πετάω σε ασύνδετα θέματα.

  10. #3160
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by void View Post
    τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα...κατάλαβες αδικία ????
    Τα πάντα είναι αρκουδάκια και τα κοάλα διπρωτοδόντια. Δεν χρειάζεται να πας στην Αυστραλία για να τα μάθεις, ούτε καν στο σχολείο. Ίντερνετ μοναχά!

    Α και πιστεύω ότι οι άνθρωποι τρώγονται μεταξύ τους (κυριολεκτικά) επειδή τα φάγανε και τα πάντα , τα αρκουδάκια, και τα κοάλα , τα πρωτόδοντα φυτοφάγα. ... not funny

  11. #3161
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Και εκεί που έλεγα για τα έντομα και την εξαφάνιση τους τσακ να σου μια μύγα που πετάει γύρω μου.. ίσως να έρχονται απο το πουθενά αυτά τα εντομάκια τελικά.

  12. #3162
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by carrot View Post
    Τα πάντα είναι αρκουδάκια και τα κοάλα διπρωτοδόντια. Δεν χρειάζεται να πας στην Αυστραλία για να τα μάθεις, ούτε καν στο σχολείο. Ίντερνετ μοναχά!

    Α και πιστεύω ότι οι άνθρωποι τρώγονται μεταξύ τους (κυριολεκτικά) επειδή τα φάγανε και τα πάντα , τα αρκουδάκια, και τα κοάλα , τα πρωτόδοντα φυτοφάγα. ... not funny

    Εμένα μου αρέσουν όλα τα ζωάκια με γούνα, και ειδικά τα πάντα είναι πολύ γλυκούλια.
    Υπήρχε και ένα κινούμενο σχέδιο που λεγόταν τάο τάο. Για πολλά χρόνια νόμιζα ότι η πραγματική ονομασία τους είναι αυτή..
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  13. #3163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by void View Post
    Εμένα μου αρέσουν όλα τα ζωάκια με γούνα, και ειδικά τα πάντα είναι πολύ γλυκούλια.
    Υπήρχε και ένα κινούμενο σχέδιο που λεγόταν τάο τάο. Για πολλά χρόνια νόμιζα ότι η πραγματική ονομασία τους είναι αυτή..
    Τι ωραίο καρτούν ρε συ! Είχαμε ωραία καρτούν, τι να τα κάνει τα σημερινά τώρα ο Μπόμπ και τα πόκεμον...

  14. #3164
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Εγώ ξυπνούσα από τις 7 το πρωί τα σ/κ για να βλέπω!!
    Είχαμε πολύ ωραία παιδικά όντως..
    Αλλά νομίζω είναι θέμα γενιάς. Δηλαδή και στα παιδάκια τώρα ωραία τους φαίνονται τα παιδικά που προβάλλει η τιβι απλά δεν τα σπουδαιολογούν τόσο γιατί έχουν κι άλλους τρόπους διασκέδασης ..πχ πλειστεσιον. Εμάς στη γειτονιά ένα ρημαδοατάρι υπήρχε και έπεφτε πολύ ξύλο για να παίξουμε..ωραίες εποχές!
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  15. #3165
    http://www.youtube.com/watch?v=dfjcECDxuy4[

    ευτχως υπαχουν κ αυτα.... ;)
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •