Τι σκέφτεστε; - Page 259
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 259 of 1532 FirstFirst ... 1592092492572582592602612693093597591259 ... LastLast
Results 3,871 to 3,885 of 22967
  1. #3871
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οχι αλλα θελω να παω. ετυχε και ειδα μια ταινια σχετικη και τα τοπια εκει ηταν πανεμορφα και ζηλεψα!

  2. #3872
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Γενικά Σκανδιναβία έχει πολύ ωραία φύση νομίζω απ' ότι έχω δει σε φωτογραφίες. Το τροχόσπιτο είναι πολύ καλό για ελεύθερο κάμπινγκ ας πούμε, κάπου απομωνομένα, εσύ και η κοπέλα σου! Ωραίες ιδέες δεν έχω;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3873
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    γενικα στη Σκανδιναβια θα πηγαινα να μεινω μονιμα! το ελεγα εξαλλου, οτι η Ολλανδια ή Σουηδια ειναι οι αρχικες επιλογες μου. δε με ενδιαφερει και τοσο το κρυο, αρκει να ειμαι μεστη φυση. και ναι καλες οι ιδεες σου αλλα δεν υλοποιουνται ευκολα, εδω ειναι Ελλαδα και δεν εχουμε ουτε κοπελα, ουτε λεφτα για τροχοσπιτο ακομα...

  4. #3874
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Γενικά Σκανδιναβία έχει πολύ ωραία φύση νομίζω απ' ότι έχω δει σε φωτογραφίες.
    Λατρευω τις σκανδιναβικες χωρες γιατι αποπνεουν μια μυστηριωδη σκοτεινη ατμοσφαιρα!(Δεν ειναι τυχαιο οτι βγαινουν τα περισσοτερα συγκροτηματα του metal απο 'κει!lol)
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  5. #3875
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    όχι μέταλ ξενερώνω
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  6. #3876
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Το τροχόσπιτο είναι πολύ καλό για ελεύθερο κάμπινγκ ας πούμε, κάπου απομωνομένα, εσύ και η κοπέλα σου! Ωραίες ιδέες δεν έχω;
    Παρακινδυνευμενο! Δεν ακους τι γινονται? Που ζεις βρε κοπελια?!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  7. #3877
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    όχι μέταλ ξενερώνω
    Εξαρταται το metal(υπαρχουν πολλα ειδη)! Προσωπικα,ακουω επιλεκτικα!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  8. #3878
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    γενικα στη Σκανδιναβια θα πηγαινα να μεινω μονιμα! το ελεγα εξαλλου, οτι η Ολλανδια ή Σουηδια ειναι οι αρχικες επιλογες μου. δε με ενδιαφερει και τοσο το κρυο, αρκει να ειμαι μεστη φυση. και ναι καλες οι ιδεες σου αλλα δεν υλοποιουνται ευκολα, εδω ειναι Ελλαδα και δεν εχουμε ουτε κοπελα, ουτε λεφτα για τροχοσπιτο ακομα...
    Δηλαδή στις υπόλοιπες χώρες έχουν λεφτά τροχόσπιτα και κοπέλες! Porca mizeria!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  9. #3879
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Παρακινδυνευμενο! Δεν ακους τι γινονται? Που ζεις βρε κοπελια?!
    δεν το φοβάμαι και πολύ. Θα πάρω και όπλο.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  10. #3880
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Να κάνω μια ερώτηση; άσχετο αλλά γιατί όποτε μαγειρεύω εγώ μετά δεν πεινάω; Πολύ παράξενο μου φαίνεται αλλά πάντα αυτό συμβαίνει.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #3881
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Να κάνω μια ερώτηση; άσχετο αλλά γιατί όποτε μαγειρεύω εγώ μετά δεν πεινάω; Πολύ παράξενο μου φαίνεται αλλά πάντα αυτό συμβαίνει.
    Συνηθως οταν μαγειρευουν αλλοι,το φαγητο το αισθανομαστε πιο λαχταριστο κι απολαυστικο!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  12. #3882
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    Παιδιά, όποιος δε θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει!

    Για τους χάπι κάμπερς: δεν υπάρχει τροχόσπιτο;;; οκ!
    Σκηνούλα. Αιώρα. Φρουτάκια.. Ωραιότατες και οικονομικότατες διακοπούλες :)

  13. #3883
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Δηλαδή στις υπόλοιπες χώρες έχουν λεφτά τροχόσπιτα και κοπέλες! Porca mizeria!
    ε για να φευγουν ολοι απο δω, και σε ορισμενες χωρες να βλεπεις οτι εχουν απο δυο αμαξακια, ή να μενουν σε σπιταρωνα δικια τους και οχι σε πολυκατοικια ο ενας πανω στον αλλον, σημαινει οτι το χρημα ΡΕΕΙ. για τις γκομενες ειναι μεγαλη συζητηση, αρκεσου σε αυτα που εχω ξαναπει, δες και το αποτελεσμα που εχουμε μεινει ολοι μονοι μας εδω, και κατεληξε οπου γουσταρεις. porco dio και στα μουτρα σας αντιο!

  14. #3884
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,643
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Δηλαδή στις υπόλοιπες χώρες έχουν λεφτά τροχόσπιτα και κοπέλες! Porca mizeria!
    ναι, δεν το ξερες???
    ειναι παρατεταγμενα στα συνορα κι εχουν γκομενες μεσα.
    τα κανουν δωρο στους ελληνες μεταναστες που θα τους κανουν την τιμη να προτιμησουν την χωρα τους, για να μην τους χασουν απο πελατες..

  15. #3885
    ..σκέφτομαι πως σήμερα ζύμωσα, άνοιξα φύλλο ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙ...έφτιαξα την πρώτη μου πίτα!!!!!!!!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •