Τι σκέφτεστε; - Page 198
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 198 of 1532 FirstFirst ... 981481881961971981992002082482986981198 ... LastLast
Results 2,956 to 2,970 of 22967
  1. #2956
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Ωραίο θέμα ανοίγεις πάλι όπως εχθές η Χριστίνα82 και θα κλάσω πάλι πατάτες! Γιατί μου το κάνεις αυτό βρε παλικάρι; Εσύ πους έχεις αχαλίνωτη φαντασία, συγκράτησε την λίγο γιατί φοβάμαι τέτοια ώρα ειλικρινά. Υποτίθεται πως δεν πιστεύω αλλά φοβάμαι γενικότερα μπρρρρ.....
    Κοίτα προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχουν φαντάσματα (με τον κυριολεκτικό ορισμό της λέξης) που ζούν αόρατα ανάμεσα μας και μας πειράζουν αλλά ξέρεις είναι κάτι στιγμές που αμφιβάλλω.

    Το πιο πιθανό είναι να είναι ένα απίστευτα δυνατό και επίμονο σενάριο του μυαλού.

  2. #2957
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    καλα, το να σου εχουν φυτευσει μικροτσιπ ειναι κλασικο συμπτωμα της ψυχωσης, φανταζομαι θα το ξερεις κ εσυ. μπα, μαλλον ολα ειναι αποκυηματα της φαντασιας σου βινς! οριστε, απαντησα σοβαρα!

    τζιπσυ, μπορεις να ηρεμησεις, κ να υπαρχουν φαντασματα δεν ασχολουνται μαζι μας!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #2958
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    την πινουμε και με πρασινο αυτη τη στιγμη και μαλλον εχω bad trip, ειδα και μια κατσαριδα ζωντανη σαν αυτοκινητο, πραγματικα δε ξερω τι βλεπω, πολλες παρενεργειες, ελπιζω να ξυπνησω καλα αυριο.
    αυτες οι ουσιες που πηρα τελικα ηταν πολυ ασχημες, μη ξαναδοκιμασει κανεις τετοια. ουτε κι εγω ξερω τι εκανα χτες αλλα ξυπνησα κομματια, πολυ δυνατος πονοκεφαλος και με πεντε τρυπες στο στηθος σαν να με εχουν πυροβολισει. παω νοσοκομειο θα τα πουμε το απογευμα αν συνελθω.

  4. #2959
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Σημερα εκανα μια απο τις σπανιες επισκεψεις μου στο χοντος σεντερ. Τι παρατηρησα: Παραληρημα με το κιτρινο! Ρε ποσο ζωα ειμαστε; Προβατα! Φωναζει ο τσοπανης τσαπρρρ και κανουμε ολες μπεεεεεεεε!!! Κοριτσακια με τις μαμαδες να τους αγοραζουν κιτρινα φορεματα, δεσποινιδες ετων 19 εως 99 να εχουν πεσει σαν τα κορακια πανω στα κιτρινα μανω, και στα πορτοκαλι οκ, να αγοραζουν κιτρινα σορτσακι, κιτρινα μπλουζακια και κιτρινες σαγιοανριτσες! Καπως ετσι μετα πας στην παραλια και βλεπεις 100 γυναικες ολες ιδιες, να μην μπορεις να τις ξεχωρισεις! Αυτο το χειμωνα το παρατηρω στα κλαμπ και μπουζουκια, με ολες το ιδιο μαλλι, ιδιο βαψιμο, ιδιο ντυσιμο ιδιο παπουτσι, δεν μου ειχε κανει κλικ και στις παραλιες! Πραγματικα σχεδον ολες φορανε την ιδια κοψια μαγιω, μπραζιλιαν συνηθως, ειτε ειναι χοντρες ειτε εχουν κυτταριτιδα, και οπωσδηποτε κατι κιτρινο, το 90% φετος το τοπ του μπικινι ειναι στραπλες η σε τετοιο στυλ, ολες το ιδιο στυλ γυαλιου που επικρατει ανα χρονια, και θελω να φωναξω, ξυπνηστε ζωαδιαααααααααα, θελετε να τραβηξετε την προσοχη, αλλα ειστε ολες ιδιες!!!! Καμια μοδα δε θα μου επιβαλλει να αγαπησω το κιτρινο! Το απεχθανομαι!!!!!!

  5. #2960
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Χαχαχαχαχα λίλιουμ συμφωνώ με όσα γράφεις! και εγώ δεν πάω με την μόδα..ειμαι λίγο καθηστερημένη! :P

  6. #2961
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Σκέφτομαι και αναρωτιέμαι γιατί όταν θέλω να μείνω μόνη μου μου την πέφτουν και όταν θέλω να φλερτάρω δεν υπάρχει κανένας?

  7. #2962
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    υπάρχουν και μερικές γλυκές αποχρώσεις του κίτρινου πάντως. αλλά σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τις παρατηρήσεις σου λίλιουμ!

  8. #2963
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σκεφτομαι οτι ειμαι με δυο ντεπον κι ακομα να συνελθω. καραμελες καταντησαν, λετε να παρω και τριτο ? πρεπει να καταστραφηκε μερος του εγκεφαλου, αυτη η αυτοκαταστροφικη μανια οταν με πιανει και στενοχωριεμαι φτανω ενα βημα πριν τον θανατο. δεν αξιζει καθολου η κωλοζωη και το ανθρωπινο σωμα, αντε να πεθανω να τελειωνουμε!

  9. #2964
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Σημερα εκανα μια απο τις σπανιες επισκεψεις μου στο χοντος σεντερ. Τι παρατηρησα: Παραληρημα με το κιτρινο! Ρε ποσο ζωα ειμαστε; Προβατα! Φωναζει ο τσοπανης τσαπρρρ και κανουμε ολες μπεεεεεεεε!!! Κοριτσακια με τις μαμαδες να τους αγοραζουν κιτρινα φορεματα, δεσποινιδες ετων 19 εως 99 να εχουν πεσει σαν τα κορακια πανω στα κιτρινα μανω, και στα πορτοκαλι οκ, να αγοραζουν κιτρινα σορτσακι, κιτρινα μπλουζακια και κιτρινες σαγιοανριτσες! Καπως ετσι μετα πας στην παραλια και βλεπεις 100 γυναικες ολες ιδιες, να μην μπορεις να τις ξεχωρισεις! Αυτο το χειμωνα το παρατηρω στα κλαμπ και μπουζουκια, με ολες το ιδιο μαλλι, ιδιο βαψιμο, ιδιο ντυσιμο ιδιο παπουτσι, δεν μου ειχε κανει κλικ και στις παραλιες! Πραγματικα σχεδον ολες φορανε την ιδια κοψια μαγιω, μπραζιλιαν συνηθως, ειτε ειναι χοντρες ειτε εχουν κυτταριτιδα, και οπωσδηποτε κατι κιτρινο, το 90% φετος το τοπ του μπικινι ειναι στραπλες η σε τετοιο στυλ, ολες το ιδιο στυλ γυαλιου που επικρατει ανα χρονια, και θελω να φωναξω, ξυπνηστε ζωαδιαααααααααα, θελετε να τραβηξετε την προσοχη, αλλα ειστε ολες ιδιες!!!! Καμια μοδα δε θα μου επιβαλλει να αγαπησω το κιτρινο! Το απεχθανομαι!!!!!!
    ουσιαστικα γραφεις αυτο που λεγα και τα χριστουγεννα σε ενα θεμα που ειχα ανοιξει, οτι δλδ ΚΑΜΙΑ δεν ξεχωριζει, ολες μοιαζουν ιδιες, επιφανειακες, χωρις προσωπικοτητα. κι αντε μετα να ρθει η Lou κι οποια αλλη θελει να μου το παιξει καπως, και να μου πει οτι οχι, ειδικα οι αθηναιες δεν ειναι ετσι, δεν ακολουθουν τη μοδα σαν τα προβατα, δεν ισχυει η προβατοποιηση που εγω βλεπω! μα πως, οταν μεχρι κι εσεις οι ιδιες το αναγνωριζεται ? γιαυτο τυραννιεμαι κι εγω μονος μου, δε μπορω να εκτιμησω καμια, παρα μονο αν ειναι ψαγμενη κι εχει μυαλο!

  10. #2965
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Μπράβο ρε ΚΕΝΟ, έτσι!!!
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #2966
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Gypsy Cello εσυ οταν γραφεις βρωμικα μ'αναστατωνεις, και ειναι κριμα που δε μενεις Αθηνα για να γινω η τουαλετα σου!

  12. #2967
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    χεχε! Ομολογώ πως είναι το πιο πρωτότυπο κοπλιμέντο που μου έχουν κάνει. Εγώ όμως ζε σέλω να σε κατουλήσω..σε συμπαθώ! :D
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #2968
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κι εγω σε συμπαθω, εισαι μια απ'τις 3-4 χρηστριες που θα γουσταρα να γνωρισω απο κοντα.

  14. #2969
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Άμα κατέβω Αθήνα θα σου πω :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  15. #2970
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Λολ ΚΕΝΟ γιατι σε τραβανε οι Σαλονικιες ρε συ ?? Κ γιατι τοσο αντιπαθεια για τις Αθηναιες ?? Ειμαστε καλυτερες, πως να το κανουμε !!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •