Τι είναι για εσάς επιτυχία ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537

    Τι είναι για εσάς επιτυχία ?

    Αλλοι την επιτυχία την συνδέουν με την επαγγελματική καταξίωση , άλλοι θέλουν να έχουν πέραση στο αντίθετο φύλο , αλλοι θέλουν ευτυχισμένη οικογένεια , άλλοι θέλουν πολλούς φίλους κ.α.

    Σίγουρα όλοι τα θέλουμε όλα και κατι παραπάνω , αλλα ........ κατι για εμας έχει μεγαλύτερη αξία ......... με κατι χαιρόμαστε περισσότερο .
    Ποιο είναι αυτό για εσάς ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Θυμάμαι ένα θρεντ που είχες ανοίξει που μίλαγε για το τί είναι για σας ευτυχία. Να υποθέσω ότι είναι συνώνυμο της επιτυχίας ? Αν ναι, επιτυχία για μένα, είναι να έχω όσο το δυνατόν περισσότερους φίλους κοντά μου, μια σχέση να περνάω καλά, να προσπαθώ να μην είμαι τόσο αναλυτική με τα πάντα, α, και να χάσω καμμιά δεκαριά κιλά..



    :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by liberchild
    Θυμάμαι ένα θρεντ που είχες ανοίξει που μίλαγε για το τί είναι για σας ευτυχία. Να υποθέσω ότι είναι συνώνυμο της επιτυχίας ? Αν ναι, επιτυχία για μένα, είναι να έχω όσο το δυνατόν περισσότερους φίλους κοντά μου, μια σχέση να περνάω καλά, να προσπαθώ να μην είμαι τόσο αναλυτική με τα πάντα, α, και να χάσω καμμιά δεκαριά κιλά..



    :P
    Ξέρεις εχω καταφέρει πράγματα στη ζωή μου ....... για πολλούς θα ήταν επιτυχία και θα τους έδιναν την πολυπόθητη ευτυχία .......... αλλα εγώ μάλλον την ψάχνω αλλού ........... ισως εκεί που δεν την βρίσκω ........... ισως παλι το πρόβλημα να είναι μέσα μου ...........


    Εδιτ :
    Επιτυχία-ευτυχία για εμένα ήταν κάποτε οι φίλοι μου .......... αλλά σαν να φοβάμαι πιο πολύ πλέον ........ και επιλέγω την μοναξιά μου ..........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    185
    θα συμφωνήσω με Manthes... να έχω τον άνθρωπό μου δίπλα μου και να ξέρω πως ό,τι κι αν συμβεί θα έιμαστε μαζί...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Θα συμφωνήσω με MANTHES και kely28 :) :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Ομως και αυτός ο άνθρωπος δεν ξέρεις για πόσο θα είναι κοντά σου ...........

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Nα ξεπερασω τους γονεις μου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by picker
    Nα ξεπερασω τους γονεις μου.
    Τι εννοείς να τους ξεπεράσεις ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Kleiw
    Originally posted by picker
    Nα ξεπερασω τους γονεις μου.
    Τι εννοείς να τους ξεπεράσεις ?
    Σε κοινωνικη καταξιωση κυριως.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by picker
    Originally posted by Kleiw
    Originally posted by picker
    Nα ξεπερασω τους γονεις μου.
    Τι εννοείς να τους ξεπεράσεις ?
    Σε κοινωνικη καταξιωση κυριως.
    Αυτα ποτέ δεν με απασχόλησαν ..........

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Originally posted by Kleiw
    .......... αλλά σαν να φοβάμαι πιο πολύ πλέον ........ και επιλέγω την μοναξιά μου ..........
    Τότε μήπως επιτυχία είναι να ξεπερνάς τους φόβους σου;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Πιστευω οτι υπαρχει διαφορα αναμεσα σε αντρες και γυναικες ως προς το πως βλεπουν την επιτυχια στη ζωη. Οι περισσοτεροι αντρες θεωρουν επιτυχια κυριως την επαγγελματικη καταξιωση και το κοινωνικο status, ενω οι γυναικες επικεντρωνονται περισσοτερο στις επιτυχημενες σχεσεις.

    Αυτο σε γενικες γραμμες, χωρις βεβαια να σημαινει οτι δεν υπαρχουν και διαφορες αποκλισεις.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by marina38
    Originally posted by Kleiw
    .......... αλλά σαν να φοβάμαι πιο πολύ πλέον ........ και επιλέγω την μοναξιά μου ..........
    Τότε μήπως επιτυχία είναι να ξεπερνάς τους φόβους σου;
    Οι φόβοι ξεπερνιούνται οταν καταλάβεις οτι κακώς υπάρχουν ........ δυστυχώς τα βιώματα μου όμως με οδήγησαν εκεί και αδυνατώ να πείσω τον εαυτό μου οτι απλά έτυχε ...............

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •