Τι σκέφτεστε; - Page 207
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 207 of 1532 FirstFirst ... 1071571972052062072082092172573077071207 ... LastLast
Results 3,091 to 3,105 of 22967
  1. #3091
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    ΚΕΝΟ γιατι τετοια απαισιοδοξια? Ίσως εχεις αναγκη την αλλαγη τοπου..
    νομιζω πως ολοι μας εχουμε, και θα επρεπε να φυγουμε απ'αυτη τη χωρα. αλλα αν μιλησουμε προσωπικα, ας πουμε οτι δε παει αλλο η κατασταση εδω, και καταλαβαινω απολυτα οσους ξεκουμπιζωνται απο νωρις απ'το σπιτι τους γιατι δεν αντεχουν τους γονεις τους...

    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Σκεφτομαι οτι πρεπει να ελλατωσω την επιθυμια μου να τρωω.. έφαγα πρωινο στις 8 και ενα κρουασαν σοκολατα απο τον Γρηγορη πριν απο λιγο. Θα κάνω κοιλια και δεν μου αρεσει :'(
    δε ξερω το υψος σου, αλλα δεν ειναι κακο να τρωτε λιγο παραπανω. ειδικα οταν ειστε αδυνατες και το χρειαζεστε.

    σκεφτομαι πως αν μου δινοντουσαν πιο πολλες επιλογες, θα εκανα περισσοτερο κοσμο χαρουμενο...

  2. #3092
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    νομιζω πως ολοι μας εχουμε, και θα επρεπε να φυγουμε απ'αυτη τη χωρα. αλλα αν μιλησουμε προσωπικα, ας πουμε οτι δε παει αλλο η κατασταση εδω, και καταλαβαινω απολυτα οσους ξεκουμπιζωνται απο νωρις απ'το σπιτι τους γιατι δεν αντεχουν τους γονεις τους...

    δε ξερω το υψος σου, αλλα δεν ειναι κακο να τρωτε λιγο παραπανω. ειδικα οταν ειστε αδυνατες και το χρειαζεστε.

    σκεφτομαι πως αν μου δινοντουσαν πιο πολλες επιλογες, θα εκανα περισσοτερο κοσμο χαρουμενο...


    o keno ειπαμε θελει αφρατουλες με ασπρο δερμα και υδρομενες.:P:P

  3. #3093
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σωστα! οπωτε τρωτε χωρις φοβο και με παθος!

  4. #3094
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    νομιζω πως ολοι μας εχουμε, και θα επρεπε να φυγουμε απ'αυτη τη χωρα. αλλα αν μιλησουμε προσωπικα, ας πουμε οτι δε παει αλλο η κατασταση εδω, και καταλαβαινω απολυτα οσους ξεκουμπιζωνται απο νωρις απ'το σπιτι τους γιατι δεν αντεχουν τους γονεις τους...

    Συμφωνω σε αυτο και εγω δεν αντεχω αλλο την οικογενεια μου. Θελω επιτελους να με αφησουν στην ησυχια μου, γινεται??? ουφ.. ποσο αλλο θα αντεξω!
    δε ξερω το υψος σου, αλλα δεν ειναι κακο να τρωτε λιγο παραπανω. ειδικα οταν ειστε αδυνατες και το χρειαζεστε.

    σκεφτομαι πως αν μου δινοντουσαν πιο πολλες επιλογες, θα εκανα περισσοτερο κοσμο χαρουμενο...
    Εχω 1,65 υψος και είμαι 56 κιλα, βεβαια τωρα θα εχω παρει 2 κιλακια! Ήδη διακρινω μια μικρη κοιλιτσα και πρεπει να κανω μερικους κοιλιακους..

  5. #3095
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Christina82 εισαι μια χαρα και τζαμπα αγχωνεσαι.

  6. #3096
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Christina82 εισαι μια χαρα και τζαμπα αγχωνεσαι.
    Αγχωνομαι για την κοιλιτσα μου :( δεν μου αρεσει να πεταγεται, μου την "δινει" .. απο μικρη ειχα ενα κολλημα με την κοιλια μου ασχετα αν ποτε δεν ειχα τελειως επιπεδη κοιλια. Ανετα θα εκανα χορο της κοιλιας και ποσο μου αρεσει αυτος ο χορος!!!

  7. #3097
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Αγχωνομαι για την κοιλιτσα μου :( δεν μου αρεσει να πεταγεται, μου την "δινει" .. απο μικρη ειχα ενα κολλημα με την κοιλια μου ασχετα αν ποτε δεν ειχα τελειως επιπεδη κοιλια. Ανετα θα εκανα χορο της κοιλιας και ποσο μου αρεσει αυτος ο χορος!!!
    Nαι αλλα για τον χορο αυτο πρεπει αν εχεις λιγια κοιλιτσα νομιζω ε?σε πολυ αδυνατες δεν παει απο οσο εχω δει.Οποτε τρωμε με παθος και με αφοβα.λολολλολ
    Εγω που εχω γεννησει να δειτε μετα φρικες.Σαν ζελε ηταν η κοιλια μου.

  8. #3098
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Οχι ενταξει εχω λιγη κοιλιτσα για χορο της κοιλιας.. οι αδυνατες οπως ειπες ειναι αθλιες για τετοιο χορο. Καμια θυληκοτητα και σξουαλικοτητα!

  9. #3099
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    εγώ πάλι προτιμώ την επίπεδη κοιλιά, κι ας μην κάνει για χορό της κοιλιάς :P

  10. #3100
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Επιπεδη αλλα γυμνασμενη! ;) αλλιώς την θεωρω λιγο ξενερωτη..

  11. #3101
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Επιπεδη αλλα γυμνασμενη! ;) αλλιώς την θεωρω λιγο ξενερωτη..
    προφανώς. ξεκίνα κι εσύ για να μην αγχώνεσαι για τα κρουασάν σοκολάτας, χεχε....

  12. #3102
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    371
    Σκέφτομαι ότι μου Θυμίσατε την καταπληκτική μουσική της ταινίας «Η κοιλιά του αρχιτέκτονα» και τώρα πάω αμέσως να το ποστάρω!

  13. #3103
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σκεφτομαι οτι βαριεμαι παλι σημερις, και δεν εχω ορεξη να κανω τπτ λογο ζεστης, παρολο που εχω αρκετα καλη διαθεση. επισης θελω να ευχαριστησω θερμα απ'τα βαθυ της σιχαμερης καρδιας μου τη Christina82, τη Gypsy Cello και τη Λήθη για το support, αν και ειλικρινα δεν ηταν αναγκη, χαρας στο κουραγιο σας που καθεστε κι απαντατε για χαρη μου.

  14. #3104
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    σκεφτομαι οτι βαριεμαι παλι σημερις, και δεν εχω ορεξη να κανω τπτ λογο ζεστης, παρολο που εχω αρκετα καλη διαθεση. επισης θελω να ευχαριστησω θερμα απ'τα βαθυ της σιχαμερης καρδιας μου τη Christina82, τη Gypsy Cello και τη Λήθη για το support, αν και ειλικρινα δεν ηταν αναγκη, χαρας στο κουραγιο σας που καθεστε κι απαντατε για χαρη μου.

    πως τα λες πως τα λες εσυ αχχαχαχ.

  15. #3105
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by claire View Post
    εγώ πάλι προτιμώ την επίπεδη κοιλιά, κι ας μην κάνει για χορό της κοιλιάς :P
    Me too !!!!!!!!!!!!

    Σκεφτομαι οτι ολα σημερα μου μοιαζουν τοσο απομακρα............
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •