ΚΑΡΚΙΝΟΦΟΒΙΑ ΜΕΡΟΣ 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7

    ΚΑΡΚΙΝΟΦΟΒΙΑ ΜΕΡΟΣ 2

    ΕΧΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΙΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ

    Εστάλη στις 28-3-2008 στις 12:20 AM
    fovia karkinou



    kalispera den ksero an kaneis apo sa to niothei alla ego ton teleytaio kairo fovamai kai psaxnomai sinexeia nomizo oti exo karkino kai oti tha pathano ...exo ton teleytaio mina sinexeia dekata mexri 37.2 kai sinexeia psaxnomai diladi prin ena mina eixa diaries ..arxizo psaxnomai nomiza oti eixa karkino sto entero ti eksettaseis ekana tipota den ediksan meta bgazo ena eksanthima sto soma ade karkinou tou dermatos persi eixa dyo mines me ponage to kefali ade karkino kai ekei kai min ta polilogo akoma exo ypothesei oti exo sto pagreas ,sto stomaxi kai stin mesi...kai to tragiko einai oti se 4 meres kleino ta 20...se 10 xronia ti tha kano;;;;voithisteme peite mou niothetiai eseis kati tetoio;


    ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.....ΠΧ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ...ΕΚΑΝΑ ΨΗΛΑΦΗΣΗ 24 ΩΡΣ ΤΟ 24(ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΩ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑ ΜΟΥ ....ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.....ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.....ΔΑΓΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕΤΤΑΛΙΚΗ ΓΕΥΣΞ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΦΤΗΝΩ ...ΠΑΡΤΟ ΤΟ ΑΙΜΑ.....ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΛΗΓΗ ΠΑΕΙ ΛΕΩ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΑΛΛΟ....ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ....ΚΑΤΑΠΙΝΩ ...ΜΕΤΤΑΛΙΚΗ ΓΕΥΣΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ....ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΔΕΝ ΒΗΧΟ...ΔΕΝ ΚΑΝΨ ΑΙΜΕΤΟ....ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ...ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΟ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΤΩΝΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ;;;; ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΝ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ.......ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΕΙΜΕΝΟ ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΜΟΥ ...ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ...ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ...ΗΜΟΥΝ 90 ΚΙΛΑ 1,92 ΠΑΛΙΚΑΡΟΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΖΩΗ ΕΒΓΑΙΝΑ ΠΑΡΕΕΣ ΦΙΛΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ 145 ΚΙΛΑ........ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ ΣΤΑ 8-9 ΚΙΛΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΚΛΕΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΟΩ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ........ΤΗΣ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΔΙ.....ΣΑΝ ΝΑ ΜΝ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΚΡΥΟ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΝ ΓΛΟΥΤΟ ΣΤΗΝ ΓΑΜΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΛΜΑ.....ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ......ΚΕΦΑΛΙ;;; ΜΕΣΗ;;;ΚΟΚΚΑΛΑ;;; ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΟ;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΜΑΣΤΟΥΣ.....ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΙΛΑΜΕ;;;; ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ 19.......ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 22 ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ......ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΣΜΕΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.....ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ....ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΜΟΥ ΑΡΘΡΟ.....ΝΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    36
    Ξερεις, πολλοι ανθρωποι εχουν συνεχως το φοβο οτι απο κατι πασχουν. Αυτο ομως δεν ειναι απαραιτητα αληθεια. Ειναι μαλλον αχαρηστια να ειναι καποιος \'κατα φαντασιαν ασθενης\'. Σκεψου οτι υπαρχουν ανθρωποι που εχουν οικογενειες με παιδια, και συναμα εχουν να αντιμετωπισουν και ενα πολυ σοβαρο προβλημα υγειας. Αυτοι πως να αντιδρασουν. Μηπως εχεις καποιο ατομο στην οικογενεια με προβλημα υγειας κ επηρεαστηκες?Αν ημουν στη θεση σου (υποθετικα μιλαω παντα, τη λυση του προβληματος την ξερεις μονο εσυ..) θα εκανα καθε χρονο γενικες εξετασεις προληπτικα, ετσι ωστε αν διαπιστωσω οτι κατι δεν παει καλα(και παλι υποθεση κανουμε)να προλαβω εγκαιρα να το αντιμετωπισω. Απο κει και περα, δεν χρειαζεται να αισθανεσαι ασχημα για κατι που δεν εχεις αποδειξεις. Σου περασε απο το μυαλο οτι το αιμα μπορει να ειναι μια απλη ουλιτιδα απλα εσυ να μην το εχεις αντιληφθει λογω του φοβου σου? Ρωτα καποιον οδοντιατρο αν θες.
    Ανεξαρτητα απο το τι αποφαση θα παρεις για να αντιμετωπισεις αυτο σου το φοβο, προσπαθησε τουλαχιστον να χαλαρωσεις γιατι η ψυχικη υγεια ειναι το σημαντικοτερα και μετα ολα ερχονται.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    πρέπει να πας σε έναν ψυχολόγο.

    λες ότι εδώ και 2 χρόνια φοβάσαι ότι έχεις καρκίνο. βλέπεις όμως ότι μάλλον δεν έχεις (δεν χειροτερεύουν τα συμπτώματα, απλά μεταναστεύουν σε άλλες περιοχές κάθε 2-3 μηνες...) αυτό δε σε βοηθά να το εκλογικεύσεις λίγο?... πες \"είμαι αρρωστοφοβικός και θα σταματήσω να ψάχνω για συμπτώματα\". κάθε φορά που σου έρχεται να κάνεις ψηλαφίσεις ή να βάλεις θερμόμετρο πρέπει να διώχνεις τη σκέψη και να ασχολήσε με κάτι άλλο μέχρι να το ξεχνάς.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΧΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΛΗΓΕΣ ΣΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΙΕΣΩ ΜΑΤΩΝΟΥΝ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΤΑΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΧΘΕΣ........ΠΑΝΤΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.........ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    καθαρη υποχονδριαση..εγω δεν μπορω να πω οτι εχω υποχονδριαση, αλλα σιγουρα εχω νοσοφοβεια πιστευω με γνωσιακη θεραπεια θα ηρεμισεις λιγο..κ εγω σε εξαρσεις ειχα παει σε ψυχολογο και με βοηθησε τοτε νομιζα οτι τρελαινομαι..τωρα δεν ξερω αν θα σε βοηθουσαν τα φαρμακα ....εισαι πολυ μικρος-η και αυτα τα ψυχολογικα εχουν υποτροπες..προσοχε μην αρρωστησεις..εγς με την νοσοφοβια επαθα γαστροοισοφαγικη παλινδρομηση κ εγινε η ζωη μ κολαση..πηγαινε σε ειδικο ψυχολογο κ αν σ πει να πας σε ψυχιατρο να πας..προσεξε αυτες οι εμμονες ειναι επικινδυνες και γενικα αμα βρισκεσαι σε δυσαρεστες καταστασεις να φευγεις δεν 3ερω τι εμπειρια σε εβαλε στο τρυπακι της ασθενειας του καρκινου ψαξ το λιγο ..καλη προπαθεια

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2
    tha ithela na kanw kapoies erwtiseis..eimai 19 etwn me entono agxos k istoriko me suxnes kriseis panikou..synexws exw emmones idees pws eimai arrwsth pou telika apodeikniontai lathos me eksetaseis..ton teleytaio kairo exw emmonh pws exw kapoion ogko ston egkefalo k exw sunexws ponokefalous,den vlepw kala,niwthw adynamh thn aristerh mou pleura,exw sygxhsh…ekana eksetaseis aimatos k htan kales..prepei na kanw k alles eksetaseis ‘h uparxei periptwsh ola ayta na ta prokalw egw me to entono agxos mou k tis sunexeis mou skepseis oso afora ta sumptwmata???mou exei katastrepsei th zwh mou ayto to pragma..

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    42
    Krevasili και liamich σας καταλαβαίνω απόλυτα..!Κ Έχω και έγω αρρωστοφοβία και τον τελευταίο καιρό μου έχει κολλήσει κ εμένα το ίδιο που έχει κολλήσει και σε σένα liamich.Είναι ΠΟΛΥ εκνευριστικό!Εγώ σκέφτομαι ότι πρέπει να κάνω αξονική εγκεφάλου γιατί έχω σύχνα πονοκέφαλο για χρόνια γύρω από τα ματια και μου το έχει πει κ γιατρός...Παρόλα αυτά όμως δεν έχω πάει γιατί έχω ακούσει πως μπαίνεις σε ένα μηχάνημα που σε καλύπτει ολόκληρο για κάποια λεπτά και εγώ ειμαι κλειστοφοβική και έχω κ κρίσεις πανικού!Σκατά δλδ!Πιστεύω καταβάθος πως δεν έχω κάτι παθολογικό και πως ΟΛΑ αυτά είναι παιχνίδια του μυαλού μας!!Εγώ προσωπικά βαρέθηκα να τρέχω και στους γιατρούς κάθε λίγο και λιγάκι..!Αυτό που θέλουμε όλοι είναι να αποβάλλουμε όλες αυτέσ τις άθλιες σκέψεις και να αρχίσουμε να διασκεδάζουμε και πάλι στην ζώη μας..!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2
    εχεις απόλυτο δίκιο..απλά χρειάζεται θέληση κ υπομονή...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    29
    krevasilis kai egw ektos twn allwn exw kai tetoies fovies, nomizw oti exw karkino se diafora shmeia tou swmatos, exw kai kriseis panikou me apisteutes tadxupalmies, kaoures zalades... ena drama h katastash.. Auto p exw na s pw einai vges e3w kai kane pramata, doulepse tre3w.. kourase ton euato sou kai ekeinos tha stamathsei na asxoleitai me auta.. Egw an to eixa kanei otan eprepe twra den tha fovomoun oti hta pethanw apo anakoph..

  10. #10
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    58
    Ειναι συνηθες....Και εγω ειχα τετοιους φοβους. Τι εκανα? Απλα πηγα μια μερα σε ενα κεντρο, εκανα ολες σχεδον τις εξετασεις, καρκινικους δεικτες, υπερηχους, petscan, και τι στο διαολο δεν εκανα.
    Πιστηκα λοιπον, οτι ολα ειναι καλα...
    Μετα, αναλογιζεσαι τι τραβανε καποιοι συνανθρωποι μας, που εχουν σοβαρα προβληματα, και ειναι στη ζωη μαχητες. Περνεις λοιπον κουραγιο, και ορμας!
    Συνιστω και εγω, να πας σε εναν ψυχολογο, για βοηθεια. Και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα.
    Τελος \"φιλοσοφησε\" το. Η ζωη εχει ενα τελος καποτε. Αργα η γρηγορα.
    Το να αγχωνεσαι δεν βοηθαει.
    Αμα ειναι να \"σου ερθει\" θα σου ερθει.
    Μη μασας!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    160
    Παιδιά το μόνο καλό με όλ αυτά ξέρετε ποιο είναι;Μία παθολόγος οικογενειακή φίλη που τρώμε μαζί συχνά και ο πατέρας μου τις είπε γελώντας ότι φοβάμαι για μια ελιά μικρή στην πλάτη
    αυτή είπε ότι το μόνο σίγουρο είναι ότι όσοι κάνουν έτσι με τις αρρωστειες δεν παθάινουν ποτέ τίποτα και για να πώ την αλήθεια έτσι είναι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    κ γω τον φοβαμαι τον καρκινο.. μια φορα ειχα βηχα κ νομιζα οτι ειχα καρκινο των πνευμονων κ δεν κοιμηθηκα καθολου, συνεχεια εκλαιγα, ξενυχτησα σαν ηταν η τελευταια μου βραδια γιαυτο ηπια σχεδον ενα τελαρο μπυρες κ την εβγαλα με ζεημπεκικα. βεβαια ξυπνησαν ολοι, αλλα πηγαν παλι για υπνο (ηταν μεγαλο το ξενυχτι) η μανα μου μου εκατσε ως το πρωι. το μονο που θυμαμαι οτι της ειπα ειναι να μου αναβει το καντηλι.

  13. #13
    εγώ παίδες βασανίζομαι χρόνια...μια είναι ο ένας καρκίνος μια είναι ο άλλος καρκίνος .. και όλα αυτά χωρίς σοβαρά συμπτώματα...
    @mr.blond έχω πάθει ακριβώς το ίδιο θυμάμαι...εγώ δεν χόρεψα ζεμπεκιά βέβαια απλά έκανα γύρους γύρω απο το τραπέζι θολωμένος όλη νύχτα τρέμοντας...φρίκη μιλάμε

    εντομεταξύ η καρκινοφοβία με έκανε να κόψω το τσιγάρο ...
    ακόμα είμαι έτσι...τη μια βδομάδα σκέφτομαι τη μια αρρωστια και ψάχνω για συμπτώματα την άλλη την άλλη..αφήστε τα να πάνε


    @krevasilis σκέφτομαι τα ίδια με σένα και βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση(και περνάμε σχεδόν και τους ίδιους καρκίνους παρεπιπτώντος)...πρέπει να πας στο γιατρό να σου γράψει μερικά χάπια φίλε και μη φοβάσαι σιγά σιγά θα συνέρθεις..

  14. #14
    Originally posted by liamich
    tha ithela na kanw kapoies erwtiseis..eimai 19 etwn me entono agxos k istoriko me suxnes kriseis panikou..synexws exw emmones idees pws eimai arrwsth pou telika apodeikniontai lathos me eksetaseis..ton teleytaio kairo exw emmonh pws exw kapoion ogko ston egkefalo k exw sunexws ponokefalous,den vlepw kala,niwthw adynamh thn aristerh mou pleura,exw sygxhsh…ekana eksetaseis aimatos k htan kales..prepei na kanw k alles eksetaseis ‘h uparxei periptwsh ola ayta na ta prokalw egw me to entono agxos mou k tis sunexeis mou skepseis oso afora ta sumptwmata???mou exei katastrepsei th zwh mou ayto to pragma..

    μήπως πήγες και διάβασες τα συμπτώματα και τώρα τα έχεις?
    όχι διότι έτσι γίνεται με όλους μας...πάμε διαβάζουμε τα συμπτώματα απο το ιντερνετ και μετά κοιταζόμαστε και μάλιστα \"εχουμε\" (χωρίς να έχουμε πραγματικά) συμπτώματα :S

    θυμάμαι που είχα διαβάσει κάτι για \"άσπρη γλώσσα\" ένα βράδυ και πάω βλέπω στον καθρέπτη... άσπρη γλώσσα(απο την οδοντοκρεμα φυσικά)
    φρίκαρα...λέω αμάν τη βάψαμε..να τα πρώτο σύμπτωμα..δε μπόρεσα να κοιμηθώ και το πρωϊ πρωϊ πήγα στο νοσοκομείο όπου 2 γατρίνες(η μία μπάζο η άλλη καλή) αφού μου είπαν μια χαρά είσαι κτλ με σιχτιρισανε...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    τι φαρμακα παιρνεις χεστη?
    (να ξερες ποσο γελιο κανω τωρα) εσυ γελας καθολου??

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •