Η επιθυμία για σεξ μπορι να καταστρέψει τη σχέση;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1

    Η επιθυμία για σεξ μπορι να καταστρέψει τη σχέση;

    Καλημέρα είμαι 18 χρόνων και έχω σχέση με μια κοπέλα εδώ και 3μημες παιρναω υπέροχα μαζί της και είναι ερωτευμένος με αυτή!!το θέμα είναι ότι εγώ έχω μια επιθυμία να κάνω ΔΕΗ.ωστόσο ούτε ην πιεζω για κάτι τετιο και τηε λέω ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν χρειάζεται να βιαζόμαστε διότι την καταλαβαίνω διότι το να χάσει ένα κορίτσι την παρθένος του είναι μια δύσκολη αποφαη...παρολαυτα ομως εγώ αυτό καμία φορά το σκέφτομαι και μετά έχω τύψεις διότι λέω ρε γαμωτο δεν την έχω για να παιρναω καλά ούτε την θέλω γιατρό το πράγμα!!!η επιθυμία αυτή μπορεί να διαλύσει τον έρωτα;μπορώ να κάνω κάτι νανμη το σκέφτομαι;επιπλέον τα προκαταρκτικα μπορούν επίσης και αυτά να κάνουν κακό σε μια σχέση που υπάρχει έρωτας;ευχαριστώ

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αμα σου πω οτι δεν εβγαλα ακρη απο οσα γραφεις,
    θα με πιστεψεις?

  3. #3
    Θέλω να πω οτι η επιθυμία για σεξ μπορεί να κάνει το κορίτσι σου να. Βλέπεις μόνο έτσι;;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    αν ειναι φισιολογικη η σχεση τοτε οχι μονο κακο δεν κανει αλλα κανει και καλο..εξαρταται βεβαια ποσο χρονων ειναι η κοπελα γιατι αν ειναι 13 ..ε τοτε ειναι προβλημα...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #5
    δεν ειναι 13 ειναι 18!φυσιολογική πως την εννοείς

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    κατι επιασα τωρα....
    οχι δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα,
    αφου θελεις και εσυ και αυτη.

    Εσενα πως σου μπηκε αυτη η ιδεα?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    οντωσ γιατι νομιζεισ πωσ μπορει να ειναι προβλημα η επιθυμια?..ειναι η πρωτη σου σχεση?

    ...κοιτα αν εννοεισ πωσ καποια στιγμη θα γινεισ πιεστικος..η βιαιοσ επειδη δεν μπορεις να κανεισ υπομονη τοτε ναι καλητερα να μην κρατησεισ την σχεση...

    ..αν μπορεισ να κανεισ υπομονη και να εισαι τρυφεροσ τοτε ολα καλα.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Το θέμα είναι πόσο μπορείς να αντέξεις. Την έχεις ρωτήσει πόσο μπορεί να κρατήσει αυτό, μπορεί και ένα χρόνο; Αν ναι, δοκίμασε να την πιέσεις (από το να χωρίσει με τη μία νομίζω Adzik είναι καλύτερο) και αν δεις ότι δεν θέλει τότε χώρισέ την. Αλλιώς κάνε υπομονή αφού τη θες τόσο πολύ.

  9. #9
    Εννοείται θα κάνω υπομονή δεν θέλω να την χάσω!krino ιδέες μου μπαίνουν πολλές :)
    Adzik ειναι η 2η σχέση μου

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    μα αν την ρωτησει ποσο πρεπει να περιμενει ειναι ειδη σαν να την πιεζει πρωτον...και 2ρον ... που να ξερει εκεινη ποτε θα ειναι ετοιμη????..δεν ξερει... εξαλου ο ερωτασ και ειδικα την πρωτη φωρα ειναι κατι που πρεπει να βγει φυσικα..απο μονο του..

    εκει που καθεστε αγκαλια.. να ερθουν τα φιλια..

    την επομενη φωρα ενα πιο βαθυ φιλι..

    την μεθεπομενη φωρα.. μια πιο σφιχτη αγκαλια και παει λεγοντασ... δεν γινεται τιποτα απο μονο του..

    ειναι και θεμα χειμιασ..

    μα πανω απο ολα ειναι θεμα να νιωσει η κοπελα ασφαλεια.. και τρυφεροτητα..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  11. #11
    τι ιδεες?βιαιες εννοεις?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by Adzik
    μα αν την ρωτησει ποσο πρεπει να περιμενει ειναι ειδη σαν να την πιεζει πρωτον...και 2ρον ... που να ξερει εκεινη ποτε θα ειναι ετοιμη????..δεν ξερει... εξαλου ο ερωτασ και ειδικα την πρωτη φωρα ειναι κατι που πρεπει να βγει φυσικα..απο μονο του..

    εκει που καθεστε αγκαλια.. να ερθουν τα φιλια..

    την επομενη φωρα ενα πιο βαθυ φιλι..

    την μεθεπομενη φωρα.. μια πιο σφιχτη αγκαλια και παει λεγοντασ... δεν γινεται τιποτα απο μονο του..

    ειναι και θεμα χειμιασ..

    μα πανω απο ολα ειναι θεμα να νιωσει η κοπελα ασφαλεια.. και τρυφεροτητα..
    Δεν νομίζω να την πιέζει άμα την ρωτήσει απλά πότε σκοπεύει να είναι έτοιμη. Δεν θα την πιέσει, απλά θα τη ρωτήσει. Επιπλέον, αυτή μπορεί να έχει σκοπό να ξεπαρθενιαστεί στα 19 της και να το ξέρει. Αν δεν ξέρει πότε, και έρθουν οι συγκυρίες, τότε ας κάνει υπομονή και όσο αντέξει. Θα το δει στην πορεία αυτό. Αυτό που λες πάντως είναι που μπορεί να είναι πίεση για την κοπέλα, αν δεν θέλει τώρα σεξ, με το να το πάει έστω και σιγά σιγά, την πιέζει.

  13. #13
    Originally posted by olgaki82
    τι ιδεες?βιαιες εννοεις?
    οχι βίαιες προς θεού!:P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    παντωσ αν θεσ να το κανετε πιο γρηγορα θα τησ πεισ οτι το χεισ ξανακανει και οταν το κανεισ συχνα θελεισ να το κανεισ σαν αναγκη και δε μπορεισ γενικα που δεν το κανετε και τετοια το κολπο ειναι εγγυημενο παντωσ

  15. #15
    οχι pad δεν εχω σκοπώ να την κοροιδέψω ποτέ οτι είναι να γίνει θα γίνει!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •