Είμαι πολυ παράξενος!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    Είμαι πολυ παράξενος!

    Ρε παιδιά είμαι πολύ παράξενο ατομο ορισμένες ατέλεις είτε πάνω στο κορίτσι μου και γενικά στη καθημερινή μου ζωή οικογένεια φίλους κτλ και αυτό με ενοχλέι πάρα πολύ και δεν μου α΄ρεσει καθόλου που το κάνω!....μπορώ κάπως να το σταματήσω?!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μηπως μπορεις να μας κατατοπισεις πιο πολυ?να γινεις λιγο πιο σαφης?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όλα τα αγόρια που ξέρω παράξενα είναι. Το ίδιο και τα άλλα φαντάζομαι. Ουπς, είχα πει να μην κάνουμε γενικεύσεις και κάνω εγώ. Τι να κάνουμε όμως άμα είναι αλήθεια; :P

  4. #4
    dora-agxos εννοώ κάποιες ατέλεις π.χ στο σώμα του κοριτσιού μου οπως όλοι έχουμε και ομολογώ εγω οτι έχω αρκε΄τες και μετά αυτο με βάζει σε σκέψη θα έπρεπε να το σκεφτόμουν αν ήμουν όντος εωτευμένος?και γενικά διάφοροι τρόποι συμπεριφοράς στους γύρο μου εμφάνιση κτλ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    αφου λοιπον εσυ δεν εισαι τελειος γιατι θες γυρω σου την τελειοτητα?κ εν παση περιπτωση τι σχεση εχει 1 η 10 ατελειες στο σωμα,με τον ερωτα η την φιλια?δηλαδη αν ενας φιλος σου εχει μεγαλα αφτια θα τον απορριψεις γιαυτο?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα. Που είναι οι ατέλειες και τι τον πειράζει τελικά, που οι άλλοι έχουν ατέλειες ή που ο ίδιος δεν τις δέχεται;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μα απο την στιγμη που λεει οτι κ ο ιδιος εχει ατελειες,δεν βγαινει νοημα!δηλαδη αν η δωρα εχει μεγαλη μυτη ειναι λογικο να απορριψει η να την ενοχλει η επισης μεγαλη μυτη της μαριας πχ?

  8. #8
    ρε παιδιά αυτό θέλω να διορθώσω να μην δίνω σημασία!το απαραδέχομαι οτι έχω ατέλεις και το ξέρω και είναι κακό αλλα όχι απορρίπτω ενα φίλο μου λόγο κατι απο αυτά που είπατε απλα δεν μου αρέσουν(απο μέσα μου σκέφτομαι ξέρω εγω οτι δνε είναι ωραία) δεν φτάνω σε αυτό το σημείο

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    121
    βρές κάποιον που να είναι τέλειος..................... :D

    η που να σου φανεί τέλειος, ε?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    χαχαχ δηλαδη εστιαζεις πανω στην ατελεια κ την σκεφτεσαι 24 ωρες??λεσ αχ πως ειναι ετσι η μυτη του κ τρελενεσαι?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by Michaelgr
    ρε παιδιά αυτό θέλω να διορθώσω να μην δίνω σημασία!το απαραδέχομαι οτι έχω ατέλεις και το ξέρω και είναι κακό αλλα όχι απορρίπτω ενα φίλο μου λόγο κατι απο αυτά που είπατε απλα δεν μου αρέσουν(απο μέσα μου σκέφτομαι ξέρω εγω οτι δνε είναι ωραία) δεν φτάνω σε αυτό το σημείο
    Μα καλά σου λέει η Δώρα, αν έχεις ατέλειες κι εσύ τι σε πειράζουν στους άλλους; Και ειδικά στους φίλους!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    121
    Originally posted by dora-agxos
    χαχαχ δηλαδη εστιαζεις πανω στην ατελεια κ την σκεφτεσαι 24 ωρες??λεσ αχ πως ειναι ετσι η μυτη του κ τρελενεσαι?
    αυτό λίγο φαντασμένο τον κάνει ε? σαν ψύχωση ακούγεται

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ΟΧΙ δουλεια στους πλαστικους θελει να δωσει :P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    121

    συνεργάτης του φουστάνου :Ρ

    Να σε ρωτήσω, έχεις μήπως κάποιο πρότυπο ομορφίας? και γι\'αυτό λες για ελλατώματα?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •