2η σχέση...ανησυχίες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1

    2η σχέση...ανησυχίες

    Γεια σας είμαι νέο στο φόρουμ και θέλω να αναφέρω και εσάς αυτό που με βασανίζει...τα έχω μια κοπέλα εδω και 5 μήνεσ αυτή 17 εγω 19 δεν έχουμε κάνει ακόμα σεξ....είμαι ερωτευμένοσ μαζί της και τη λατρεύω ώστοσο άθελα μου έρχοντα διάφορες σκέψεις στο μυαλό π.χ οταν είναι να πάμε κάπου μονοι μου έρχεται στο μυαλό να κάνουμε κάτι προκαταρκτικλο ας πούμε και το σκέφοτμαι αυτ΄λο και εχω τύψεις δίοτι πρώτη φορά είμαι ερωτευμένος και λέω είναι λογικό να σκέφτομαι να κάνουμε κάτι τέτοιο?εννοώ να μου έρχονται τέτοιες πονηρές σκέψεις στο μυαλό?μήπως είναι απο την έντονη επιθυμία για σεξ?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Φυσιολογικό είναι βρε μάνοςχανιά μην σε προβληματίζει αυτό. Μέσα στη σχέση υπάρχει και το σεξ, η κοπέλα σου δεν θέλει προκαταρκτικά;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    οταν εισαι ερωτευμενος το μονο που σκεφτεσαι ειναι το ατομο που θες οριζοντιως μονιμα!24 ωρες!φυσιολογικοτατο.

  4. #4
    ωραία αφου είναι φυσιολογικό!ναι θέλει !

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by Michaelgr
    ωραία αφου είναι φυσιολογικό!ναι θέλει !
    Εσύ τι εννοείς πάλι; Ποιός θέλει και τι θέλει;

  6. #6
    Και αυτή προκαταρκτικά απάντησα σε αυτό που με ρώτισες.....απλα δεν ξέρω πολλά για τον έρωτα επειδή πρω΄τη φορά ερωτεύομαι και νομιζα οτι τέτοιες σκέψεις ας πούμε κάπου να μείνετε μόνοι σας δεν είναι και οτι καλύτερο

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Καλά βρε Michael, με πόσους λογαριασμούς μπαίνεις; Και γιατί ανοίγεις ίδιο θέμα δεν το\'χουμε συζητήσει στο άλλο εκτενώς;;;

  8. #8
    σορρύ απλα είχα ξεχάσει το κωδικό μου και το e-mail που έχω δώσει δεν το χρησιμοποιούσα και γιαυτό ε΄φτιαξα με άλλο όνομα απλά γιατι θεώρησα οτι θα άκουγα δούλεμα και δεν τ θεώρησα τραγικό

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Με ποιό ψευδώνυμο είχες χάσει τον κωδικό σου, με το Michael και το ξαναβρήκες; Γιατί αν είχες χάσει με το άλλο είναι λίγο περίεργο δεν μπορώ να το εξηγήσω. Δεν μου αρέσει το δούλεμα, αλλά δεν είναι ωραίο και να μας δουλεύεις ούτε εσύ.

  10. #10
    μα δεν δουλεύω κανένα και γιατί να το κάνω?πες μου ένα λόγο....με το Michael το είχα χάσει

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Μα γράφεις το ίδιο θέμα δύο φορές, απαντάς με άλλο ψευδώνυμο, τι να υποθέσει δλδ ο άλλος; Που να ξέρω εγώ το λόγο; Μπορεί να θέλεις να παίξεις. Anyway.

  12. #12
    Με τι να παίξω?γιατι που είναι το αστείο ότι θες οιστευε τ να πω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Όρμα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •