Με βλέπει φιλικά - Χρειαζομαι βοήθεια!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    6

    Με βλέπει φιλικά - Χρειαζομαι βοήθεια!

    Καλησπέρα και από εμένα.
    θα προσπαθησω να είμαι οσό πιο σύντομος γίνεται αν και δεν το βλέπω γιατι θα γραψω μια ιστοριουλα.

    Είμαι 23 ετών(απελπισμενα ρομαντικος και καλος) και η κοπέλα που είμαι τρελαμένος είναι στα 18,5.
    Αυτη λοιπον είχε πολλες σεξουαλικές εμπειριές μεχρι τωρα με διάφορους συντρόφους και γενικοτερα δεν ηταν και το πιο σοβαρό ατομο,ειχε μια σχεση απο τα 15 της(με εναν τυπο 18) για 3 χρονια, τωρα πως καταφερε να παει με τοσους πολλους δεν ξερω να σας πω(2ψιφιο νουμερο). Εδώ και περιπου 10 μήνες εχει αλλαξει ομως ριζικά τουλαχιστον αυτο βλεπω και πιστευω.

    Μετα απο λιγες μερες κοινης παρεας αρχισε να μου αρεσει η κοπελα, υστερα απο 1 διημερο συγκεκριμενα που ηταν πολυ διαχυτικη μαζι μου . Με τα πολλα την ερωτευτηκα,ειναι φοβερος ανθρωπος, γεματος ζωη,τρελα και χαμογελο παρολο που ηξερα τι εχει κανει στο παρελθον, κατι που με απωθουσε στην αρχη. Στην προσπαθεια μου να την προσεγγισω καλυτερα και εννοω οτι απλα την επαιρνα τηλεφωνο για να βγουμε οι 2 μας , αυτη εβρισκε δικαιολογιες(εγινε 2 3 φορες). Μετα εμαθα απο τον κολλητο της που ειναι και φιλος μου οτι με βλεπει φιλικα. Της μιλησα μεσω ιντερνετ και μου ειπε το ιδιο. Παραλληλα εγω ειχα ξεκινησει ενα παιχνιδι ονλαιν για να μπορω να εχω επαφη μαζι της μιας και επαιζε και αυτη. Μετα απο την απορριψη μεσω μιας οθονης υπολογιστη φυσικο ηταν να στεναχωρηθω πολυ γιατι πιστευα και πιστευω πως ταιριαζουμε πολυ μιας και θελει να αφησει το παρελθον της πισω και να προχωρησει σε κατι καινουργιο για αυτην, αλλα δεν το εβαλα κατω , ειπα οτι θα την διεκδικισω οτι θα κανω οτι περνα απο το χερι μου για να με δει ερωτικα. Για 1μιση 2 μηνες μετα βγαιναμε οι 2 μας και σταδιακα εδειχνα το ενδιαφερον μου, φοβομουν να κανω κατι βιαστικο ειναι η αληθεια γιατι υπηρχε και μια χυλοπιτα στη μεση, ισως ημουν και πιεστικος γιατι ηθελα να την βλεπω συχνα κατι που ακομα κανω και δεν με ενοιαζε το ποσα λεφτα θα ξοδευα για να περασει εκεινη καλα πραγματικα δεν το σκεφτομουνα. Αρχισε να μου ανοιγεται μου ειπε για τα προβληματα της τα ονειρα της κατι που δυσκολα κανει σε ανθρωπους , πηγα σπιτι της κλπ και εγω ερωτευομουν ακομη περισσοτερο ηθελα να δει ποιοσ πραγματικα ειμαι να με αγαπησει για αυτο που ειμαι ονειρευομουν τι στιγμη που θα επεφτε στην αγκαλια μου και θα την φιλουσα. Οσο καλα και αν περνουσαμε μαζι η και με παρεα αλλο τοσο εγω υποκρινομουν, αναρωτιομουν γιατι να μην ειμαστε μαζι και απο μεσα μου εκλαιγα καθε φορα που ημουν διπλα της. Ολα αυτα για να ερθει η μερα οπου θα μαθω ξανα απο τον κολλητο της οτι με βλεπει ακομη φιλικα και οτι εχει καταλαβει οτι την θελω ακομα(ευτυχως δηλαδη), αλλα παλι μεσω τριτου, παλι, εκει εσπασα... Πηγα σπιτι της για να μιλησουμε και επιτελους εκει μετα απο τοσους μηνες καταφερα να της πω τι πραγματικα αισθανομαι. Εκεινη μου ειπε οτι οσα εκανα για αυτη αμα τα εκανα σε αλλη κοπελα θα την ειχα δικια μου απλα μου εξηγησε οτι δεν ειναι τετοιου στυλ κλπ ,πραγματικα εκανα πολλα για εκεινη το βασικοτερο απο αυτα ηταν οτι παρατησα τους φιλους μου αλλα δεν θα το μαθει ποτε. Επισης της ειπα οτι την θελω στη ζωη μου και οτι την νοιαζομαι πολυ ,και αυτη το ιδιο μου ειπε , και οτι δεν χρειαζεται να βαλουμε ταμπελα σε αυτο που θα ειμαστε στο μελλον. Της ειπα οτι θα προσπαθησω να την δω διαφορετικα κατι που αποδεικνυεται σε ψεμα. Το κλιμα ηταν πολυ καλο και φευγοντας της εδωσα ενα γραμμα που της ειχα γραψει οπου μεσα ανεφερα οτι ενιωθα για αυτην και καποιες σκεψεις μου σε συγκεκριμενες περιοδους οπως για μια εβδομαδα που ειχε φυγει στο χωριο της, δεν εχω ξαναπερασει χειροτερη βδομαδα ποτε, φοβομουν αν θα κανει κατι με καποιον απο κει συνεχως....ετρεμα ρε παιδια. Καιρο μετα μου ειπε οτι εκλαψε οταν διαβασε το γραμμα και οτι καταλαβε ποσο χαζη ειναι, ενας θεος ξερει.

    Συνεχιζαμε να βγαινουμε και αφου ειχαν ξεκαθαρισει τα πραγματα ειμασταν πιο χαλαροι, συζητησαμε για σχεσεις μας για σεξ για φαντασιωσεις που ειχε ο ενας για τον αλλο γενικα ηρθαμε ακομα πιο κοντα. Δεν της εκρυψα οτι εχω ακομα αισθηματα για αυτη και οτι προσπαθω, κατι που ηταν μεγαλο ψεμα , ακομα ειχα και εχω κρυφες ελπιδες. Πανω στην κουβεντα μια μερα μου λεει οτι δεν θελει να χαλιεμαι για αυτην , οτι δεν αξιζει γιατι με αγαπαει, της απαντησα οτι την αγαπαω κιεγω και πραγματικα πιστευα με ολη μου την καρδια τισ λεξεις που ξεστομιζα, τις ειπα επισης οτι δεν θα της φερομουν σκαρτα ποτε και οτι και αν γινει θα ειμαι παντα διπλα της και το εννοω, γιατι εχω ριξει τοσο πολυ τον εγωισμο μου για αυτην την κοπελα που δεν εχω τη δυναμη να της φερθω ασχημα. Συζητησαμε επισης για την μερα που ισως βρει καποιον αλλο, αυτο τοτε δεν το ειχα σκεφτει απλα ηθελα μονο να ειμαι μαζι της και κρυφα πισω στο μυαλο μου μπας και αλλαξει γνωμη και συνειδητοποιησα οτι δεν μπορω να κανω πραγματα μαζι της , οπως πχ να παμε καπου και να την δω να φλερταρει, αδιανοητο για μενα . Ακομα και σημερα συνεχιζουμε τουλαχιστον να μιλαμε καθε μερα μεσω ιντερνετ και να την βλεπω συχνα για ωρες , την εχω ρωτησει αν εχει προβλημα τωρα με αυτο και εχει απαντησει αρνητικα, απλα θελει να βλεπει και τον κολλητο της γιατι και γω μερικες φορες εσκεμμενα δεν ηθελα να ειναι μαζι μας.

    Αυτη ηταν ας πουμε η ιστορια, και την γραφω για να καταλαβετε εστω λιγο για μενα και για την κοπελα.
    Ειμαι ερωτευμενος μαζι της, την αγαπαω, την νοιαζομαι , την θελω τοσο πολυ που ειναι το μοναδικο πραγμα που σκεφτομαι ολη την μερα. ΟΤαν ξερω οτι δεν θα την δω γινομαι χαλια, οταν δεν ειμαι μαζι της ειμαι χαλια. Οταν ειμαι μαζι της ειμαι καλυτερα αλλα ειναι αυτο το μυαλο που σε κραταει να μην κανεις καποια κινηση και την χασω απο τη ζωη μου οριστικα, ειναι το ναρκωτικο μου. Θελω να ειμαι συνεχεια μαζι της οχι μονο γιατι την θελω τοσο πολυ αλλα και απο φοβο, φοβαμαι μην βρει καποιον αλλο η μηπως ερθει στην επιφανεια ο παλιος της εαυτος. Πλεον οι φιλοι μου δεν θελουν να μιλαω για αυτην γιατι μου εχουν πει τι πρεπει να κανω, να φυγω μακρια της δλδ, κατι που δεν μπορω να κανω οσο λογικο και αν ακουγεται. Την αγαπαω πραγματικα και δεν πιστευω οτι ειναι μονο εγωισμος. Δεν πιστευα ποτε οτι θα κανω ετσι για μια γυναικα αλλα εχω σοβαρο προβλημα, δεν ξερω τι να κανω πλεον. Ειμαι πιεστικος κανω και λεω υπερβολες...Οταν ειναι μακρια μου εχω αγχος και προσπαθω να βρω κατι ξεκαρφωτο για να δω τι κανει εκεινη τι στιγμη. Δεν ξερω τι θα κανω τι μερα που θα βρει καποιον αλλο.
    Δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα αν δεν ειναι και αυτη μαζι, ο κοσμος μου γυριζει γυρω της και ειμαι εξαρτημενος απο αυτη. Λιγο ασχημα να μου μιλησει γκρεμιζονται ολα γυρω μου.

    Το μοναδικο πραγμα που θελω τωρα ειναι να ειμαι μαζι της και δεν εννοω απλα σαν ενας φιλος που υποκρινεται αλλα να μου δωσει μια ευκαιρια να της αποδειξω οτι μπορω να ειμαι μαζι της για να της δωσω οση αγαπη εχω μεσα μου.Το μονο που με κραταει στα ποδια μου ειναι το γεγονος οτι μερικες φορες οταν ειμαι μαζι της εχω την ψευδαισθηση οτι εχουμε σχεση και αυτη η ελπιδα, η καταραμενη ελπιδα. Θα ηθελα τη γνωμη σας και την βοηθεια σας και 1000 συγνωμη αν σας κουρασα .:>
    Οτι περαιτερω θελετε να με ρωτησετε εδω θα ειμαι, ευχαριστω εκ των προτερων.

  2. #2
    Δηλαδή πως τα χαλάσατε; πως κατέληξε εκεί η σχέση;
    (πάντως πιστεύω ότι εσύ έδωσες τον καλήτερο σου εαυτό, ήσουν και ξεκάθαρος μαζί της, ότι μπήκες στον ψυχικό της κόσμο, στα αισθήματα της. Απ αυτό το τελευταίο μπορεις να παίρνεις ελπίδες, ότι θα επιστρέψει). Πάντως μην το σκέφτεσαι απόλυτα, ότι αυτή είναι και καμιά άλλη, ότι χάθηκαν τα πάντα, δώσε και κάποιο περιθώριο διέξοδου στον εαυτό σου ώστε να το ξεπεράσεις αν δεν γίνει κάτι τελικά.
    γιάννης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Αναρωτιεμαι αν ειχες αλλες επιλογες απο γυναικες καλυτερες απο αυτη , θα συμπεριφεροσουν το ιδιο αραγε οπως και τωρα.... δηλαδη σαν παρακαλακιας και ζητουλας...


    Απο το μηνυμα σου εγω προσωπικα δεν βλεπω κατι το \"υγιες\" απο προοπτικη σχεσης. Βλεπω εναν που τρεχει σαν σκυλακι πισω απο μια και της κλαιγεται να το υοθετησει. Αν εισαι τοσο υποταγμενος και υπνωτισμενος-δουλος οπως εισαι τωρα , ετσι θα εισαι και μεσα σε μια πιθανη σχεση , και τοτε ετοιμασου για ενα κα-μποοοουμ , ο ηχος ανατιναξης σχεσης μιας και ολο το βαρος και το τιμονι και των 2 θα πεσει πανω της μιας και ΔΕΝ εισαι σε θεσει να πιλοταρεις εσυ, ετσι οπως περιγραφεις τα πραγματα τουλαχιστον.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    2 ειναι η λυσεισ η βρισκεισ αλλη μπασ και ζηλεψει η μενεισ για παντα φιλοσ μεχρι να την πετυχεισ σε αδυναμη στιγμη και στραφει σε σενα για συμπαρασταση και καταφερεισ να το γυρισεισ αλλα το δευτερο μπορει να παρει και χρονια

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by pad
    η μενεισ για παντα φιλοσ μεχρι να την πετυχεισ σε αδυναμη στιγμη και στραφει σε σενα για συμπαρασταση και καταφερεισ να το γυρισεισ αλλα το δευτερο μπορει να παρει και χρονια
    ...περα του οτι ειναι

    1)υπουλο

    2)τιγκα στο ψεμα

    3)..αξιολυπητο ;d


    χμμ, μια σχεση που να βασιζεται σε αυτα τα 3 .
    φχαριστω δε θα παρω ;p

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    6
    ναι τρεχω απο πισω της αυτη τη στιγμη και συμπεριφερομαι καπως περιεργα. Σε σχεσεις δεν ειμαι ετσι καθολου. Αλλωστε αυτο που συμβαινει με τη συγκεκριμενη ειναι κατι πρωτογνωρο για μενα. Περναμε καλα μαζι απλα εγω θελω κατι παραπανω. Τρεφω πραγματικα αισθηματα για εκεινη και φερομαι ετσι γιατι φοβαμαι οτι θα χαθει απο τη ζωη μου.

    Δεν μπορω αυτη τη στιγμη να κανω κατι με αλλη γυναικα απλα δεν μου βγαινει. Ειμαι τοσο πεσμενος ψυχολογικα που δεν μπορω να κοιταξω αλλου. Βασανιζομαι και δεν μπορω νακανω τιποτα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by zaad
    Δεν μπορω αυτη τη στιγμη να κανω κατι με αλλη γυναικα απλα δεν μου βγαινει. Ειμαι τοσο πεσμενος ψυχολογικα που
    δεν μπορω να κοιταξω αλλου. Βασανιζομαι και δεν μπορω νακανω τιποτα


    woof,

    μην λες \"δεν μπορω να κανω τιποτα\", να λες \"ΔΕΝ ΘΕΛΩ να κανω τιποτα\" καλυτερα.
    Τουλαχιστον να ξερουμε λιγακι και τι μας γινεται, ε?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Είναι συνηθισμένη η παγίδα να αυτοπροσδιοριζόμαστε μέσα από τη σχέση μας.Άλλαξε το focus.Δες εσένα-που τυχαίνει να είσαι μέσα σε μία σχέση,όχι εσένα που δίχως τη σχέση αυτή κινδυνεύεις να αφανιστείς.Γιατί όσο κι αν σου φαίνεται περίεργο,δεν είναι η εγκατάλειψη που σε απειλεί,αλλά ό,τι στην εγκατάλειψη έχεις ορίσει ως επικίνδυνο για το Εγώ σου.

    Άσχετο αλλά σχετικό.Αδέρφια έχεις;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    6
    Απλα εχω βρει τα πραγματα που ψαχνω σε αυτη την κοπελα και δεν μπορω να την εχω. Δεν μπορω να κανω κατι αλλο αυτη τη στιγμη απο το να περιμενω η να γνωρισω καποια αλλη που να εκτιμαει αυτα που εχω να προσφερω, κατι που δεν κυνηγαω αυτη τη στιγμη. Περναμε τοσο καλα μαζι ειλικρινα, πειτε με χαζο αλλα πχ φευγει 3μερο στο χωριο της αυτες τις μερες και θα κανω 6 ωρες ταξιδι πηγαινε ελα απλα για να την δω, δεν ξερω αν καποια μερα θα καταλαβει τι εχω κανει για αυτη και δεν ειναι ο σκοπος μου, αυτο νιωθω να κανω τη δεδομενη στιγμη και το πραττω .

    Δεν εχω αδερφια μοναχογιος ειμαι, εχασα τον πατερα μου στα 17.

    Και πραγματικα με ενδιαφερουν πολυ οι γνωμες σας παιδια γιατι πλεον οι φιλοι μου εχουν κουραστει με το θεμα , σαφως μου εχουν πει τι να κανω αλλα ασυναισθητα οταν ειμαι μαζι τους μιλαω για αυτην συνεχεια και ειναι ασχημο και μου το εχουν αναφερει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    zaad , θα σου πω μόνο μία δική μου εμπειρία.
    στα 15 μου ερωτεύτηκα κάποιον με την πρώτη ματιά.
    ήταν ένας έρωτας πλατωνικός.
    εγώ έλιωνα για αυτόν.
    αυτός ήταν απλά γλυκός μαζί μου.
    μου είχε γνωρίσει την αδερφή του κι έλεγα τον πόνο μου σε αυτή.
    ξέρεις πότε έδειξε ενδιαφέρον ?
    όταν συνειδητοποίησε πως με χάνει.πριν παντρευτώ.
    τώρα πια είμαστε φίλοι.
    και μου λέει καμιά φορά : είχα κάνει λάθος...
    του απαντάω : σκάσε, ηλίθιο πλάσμα...
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Originally posted by arktos
    zaad , θα σου πω μόνο μία δική μου εμπειρία.
    στα 15 μου ερωτεύτηκα κάποιον με την πρώτη ματιά.
    ήταν ένας έρωτας πλατωνικός.
    εγώ έλιωνα για αυτόν.
    αυτός ήταν απλά γλυκός μαζί μου.
    μου είχε γνωρίσει την αδερφή του κι έλεγα τον πόνο μου σε αυτή.
    ξέρεις πότε έδειξε ενδιαφέρον ?
    όταν συνειδητοποίησε πως με χάνει.πριν παντρευτώ.
    τώρα πια είμαστε φίλοι.
    και μου λέει καμιά φορά : είχα κάνει λάθος...
    του απαντάω : σκάσε, ηλίθιο πλάσμα...
    συμπερασμα βρεσ μια αλλη να ζηλεψει ουτε ο πρωτοσ εισαι ουτε ο τελευταιοσ που θα ριξει τα μουτρα του για μια γκομενα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Originally posted by Boltseed
    Originally posted by pad
    η μενεισ για παντα φιλοσ μεχρι να την πετυχεισ σε αδυναμη στιγμη και στραφει σε σενα για συμπαρασταση και καταφερεισ να το γυρισεισ αλλα το δευτερο μπορει να παρει και χρονια
    ...περα του οτι ειναι

    1)υπουλο

    2)τιγκα στο ψεμα

    3)..αξιολυπητο ;d

    χμμ, μια σχεση που να βασιζεται σε αυτα τα 3 .
    φχαριστω δε θα παρω ;p
    η αρχη τισ σχεσησ βασιζεται σε αυτα τα τρια οχι η σχεση ξερεισ ποσεσ σχεσεισ αρχισανε επειδη η φιλη ειπε στην φιλη οτι γουσταρει καποιον και καψουρευτηκε κι η φιλη ετσι ειναι οι γυναικεσ ανταγωνιστηκεσ και θα πρεπε να το ξερεισ

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    6
    Οντως μπορει να ζηλεψει ομως αμα με δει με αλλη γιατι ειναι και μικρη σε ηλικια.
    Αν ειναι να βρω αλλη γυναικα θα το κανω γιατι θα θελω να ειμαι μαζι της και θα εχω αισθηματα για αυτη οχι για να κανω καποια αλλη να ζηλεψει. Αλλα ο καθενας μας ασφαλως ειναι διαφορετικος, εμενα μπορεις να με πεις ρομαντικο ονειροπολο αλλα και μα....κα. και δεν θα εχει αδικο γιατι ολο τα μουτρα μου τρωω.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Υποθέτω πως δεν μπορείς να δεχτείς πως επειδή εσύ θέλεις τον άλλον με συγκεκριμένο τρόπο,δε σημαίνει πως ο άλλος θα σπεύσει να ανταποκριθεί στις δικές ανάγκες.Γιατί προτεραιότητα έχουν οι δικές του,όχι των άλλων.Έτσι πάει.Μπορείς να ζήσεις με ό,τι αυτό συνεπάγεται;Nα έχεις φιλική σχέση μαζί της,αφού αυτό επιθυμεί και όχι ερωτική;Kάποια στιγμή αυτό θα την κουράσει.Μπορεί τώρα να κολακεύεται,αλλά για σκέψου όταν θα προχωρήσει στη σύναψη κάποιου δεσμού στη ζωή της.Θα μπορέσει να το σηκώνει κολακευτικά και τότε;Θα απορροφηθεί στη ζωή της,με σένα δορυφόρο της ζωής της,απλά.Και δίχως να γίνομαι Κασσάνδρα,τότε θα σου βγάλει και θυμό όταν θα την πολιορκείς τη στιγμή που θα θέλει να περάσει καλά δίχως κατασκόπους των ημερών της.

    Δεν ξέρω αν το συνειδητοποιείς,αλλά αυτό το κολλητιλίκι είναι εγωιστικό και χειριστικό στη βάση του.Δε σέβεσαι τα θέλω του άλλου,όταν κυνηγάς κάτι δίχως το οκ της άλλης μεριάς.Χρειάζονται δύο για να γίνει πραγματοποιήσιμο αυτό που θες και δεν υπάρχει παρά ένας.Εσύ.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    +3.14 RAW Warrior ( WAR <--> RAW )


    Επισης σκεψου του και αλλιως..

    Οταν η αλλη κανει δεσμο με καποιον, αααααν δεν τα βρεις σκουρα με τον δικο της (χλωμο) , τοτε θα εισαι αναγκασμενος να υποστεις ολα αυτα τα κολητιλικια που τοσο θες : θα σου λεει για το ποσο καλος/κακος ειναι ο αλλος, ποσο καλα/κακα περναει, ποσο σουπερ/κακο ειναι το σεξ μαζι του κτλ κτλ


    Ναι, θα γινεις o φιλεναδας της.
    Ισως να πηγαινετε και για ψωνια κιολας , να της κανεις παρεα, και να την συνοδευεις μεχρι το παρκινγκ του παρκου να την παραλαβει ο δικος της με το αυτοκινητο που θα την περιμενει να πανε σπιτι του στο δωματιο του μετα μονα τους.


    Ωραια ζωη ε?


    Υποψην, τα παραπανω δεν ειναι προιον επιστημονικης φαντασιας μιξης James Cameron και Spielberg.

    Δεν πιστευω να περιμενεις οτι σαν φιλαρακι της-κοληταρι της, θα της καλυπτεις και ...αλλες αναγκες, ετσι δεν ειναι?

    Καποιος αλλος θα το κανει αυτο....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •