Τι έχω πάθει...? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    και πως θα γίνει τώρα κάπως πρέπει να καταλάβει να το πεις στις φίλες σου να τον πιάσετε όλοι μαζί μπας και καταλάβει

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    8
    εχω μιλησει στην κολλητη μου και θα του μιλησει. Απλα πιστευω οτι αρχιζει να θεωρει δεδομενη την συμπεριφορα μου δηλαδη να δειχνω κατανοηση και να προσπαθω μονο εγω να τον κανω να καταλαβει. Πιστευει οτι δημιουργω προβληματα απο το πουθενα...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    123
    φαιη δε ξερω τι παιζει με το αγορι σου παντως αποσα εχεις πει φαινετε οτι σε αγαπαει αρκετα.. καντου το λιανα μπορει επειδη εισαι μπερδεμενη να μην μπορεις να του τα εκφρασεις σωστα.. πες του οτι ειναι με λιγα λογια..πχ εχω καιρο να βγω εξω και ειμαι ψαρωμενη θελω να με βοηθησεις να ξεψαροσω, πες του να σε διορθωνει αμα βλεπει οτι πας να κανεις καμια βλακεια η αμα συμπεριφερεσε λαθος η κατι τετοιο τεσπα
    Υ.Γ. για το μσν που σου εδωσα μη παρεξηγησεις δεν ειμαι κανενας παιδοφιλος που ζει μονιμα στο υπογειο του με τον υπολογιστη του ουτε να στη πεσω παω απλα να βοηθησω θελω γιατι κατα καποιο τροπο ετσι βοηθαω και τον εαυτο μου..
    k s ksanaleo arxise na vgaineis ekso k na vlepis kosmo prin na einai poli arga :P

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Άποψή μου,ποτέ μη βάζετε άλλους να μιλάνε από εσάς για σας.Μην αναμειγνύετε άλλα άτομα στη σχέση σας επίσης.Η κολλητή ο κολλητός και τέτοια.Όχι,η υπεύθυνη να το συζητήσεις είσαι εσύ και μόνο εσύ μαζί με το αγόρι σου,γιατί να εμπλέκονται τρίτοι και μάλιστα με την άδειά σου;Kαλές προθέσεις μπορεί να έχουν,δική τους δουλειά δεν είναι.Του περνάς το μήνυμα πως χρειάζεσαι υπεράσπιση,ή πως δεν είσαι αρκετή για να επικοινωνήσετε σωστά.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    295
    Συμφωνώ κι εγώ... γιατί μπλέκεις 3α άτομα στη σχέση σου? Ποτέ δεν ξέρεις αν ο τρόπος που θα μεταφέρουν αυτό που θες να πεις θα έχει θετικά ή αρνητικά αποτελέσματα. Στο κάτω κάτω, εσύ ξέρεις καλύτερα το αγόρι σου, και αν γινει μια στραβή ξερεις πολύ καλύτερα πως να το σωσεις!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Αν αρχίσεις και βγαίνεις και μιλάς με κόσμο θα το συνηθίσεις σιγά σιγά κι εγώ έχει τύχει να φοβάμαι τους ανθρώπους. Σκέφτηκες ότι ίσως και να μην είσαι από τη φύση σου και τόσο κοινωνική;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •