i feel like a looser
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397

    i feel like a looser

    βρε παιδιά δεν αισθάνομαι καθόλου καλά με τον εαυτό μου αισθάνομαι ότι δεν είμαι ιδιαίτερα έξυπνη και δεν αισθάνομαι καλά γενικώς

    *νομίζω ότι είχε γράψει και η arktos ένα θέμα με ίδιο τίτλο sorry μου άρεσε σαν τίτλος και τον δανείστηκα..δεν πιστεύω να σε πειράζει αν σε πειράζει τον αλλάζω

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    13
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ισως γιατι εχεις δωσει υπερβολικες διαστασεις στο θεμα \"εξυπνη\".

    Ξερεις το κοσμο δεν τον ενδιαφερει και πολυ αν ο αλλος ειναι εξυπνος ή οχι , μην σου πω οτι αποφευγει πολυς κοσμος τους εξυπνους και σιγουρα τους εξυπνακηδες:)

    Μπορει να εισαι πολυ εξυπνη , μπορει μετρια , μπορει οχι αλλα τι σημασια εχει?

    Προσον ναι , αλλα υπαρχουν τοσα και τοσα προσοντα...οπως η καλοσυνη , η ενσυναισθηση κλπ κλπ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by PSUCHOKILLER
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.


    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by keep_walking
    Προσον ναι , αλλα υπαρχουν τοσα και τοσα προσοντα...οπως η καλοσυνη , η ενσυναισθηση κλπ κλπ.
    έχεις απόλυτο δικαιο κηπ...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    13
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by PSUCHOKILLER
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    καλά τί είχα γράψει ?
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    13
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by janet
    βρε παιδιά δεν αισθάνομαι καθόλου καλά με τον εαυτό μου αισθάνομαι ότι δεν είμαι ιδιαίτερα έξυπνη και δεν αισθάνομαι καλά γενικώς

    *νομίζω ότι είχε γράψει και η arktos ένα θέμα με ίδιο τίτλο sorry μου άρεσε σαν τίτλος και τον δανείστηκα..δεν πιστεύω να σε πειράζει αν σε πειράζει τον αλλάζω

    τζάνετ, κάποιος μου είχε πει πως όλοι είμαστε \"ίσοι\".
    αν κάποιος χάνει σε κάτι,κερδίζει κάπου αλλού.
    μην αναρωτιέσαι γι΄αυτό.

    και να μην είσαι έξυπνη, υπερτερείς αλλού.
    αυτό δεν σημαίνει πως δεν σε θεωρώ έξυπνη.

    τον τίτλο δεν χρειάζεται να τον αλλάξεις. :)
    http://www.mazi.org.gr/

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αρκτος να σε ενημερωσω αν ελειπες τον τελευταιο καιρο...συνηθισμενο φαινομενο , νεος χρηστης που μπορει να ειναι παλιος και να ειναι προσβλητικος , με σκοπο να εχει αλληλεπιδραση και να να κανει οσο το δυνατον μεγιστη φασαρια.

    Η λυση?

    Αγνοησε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by PSUCHOKILLER
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

    δεν πειράζει, την είπα από μόνη μου.
    http://www.mazi.org.gr/

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    janet λουζερ κοιτα να δεις : Για να βρεθεις πρεπει να ψαχτεις . Για να ψαχτεις πρεπει να νοιωθεις καπως χαμενη . Εσυ... νοιωθεις καπως χαμενη >>Αρα εισαι στο σωστο δρομο ,μην ανησυχεις , συνεχισε ετσι .

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by path
    janet λουζερ κοιτα να δεις : Για να βρεθεις πρεπει να ψαχτεις . Για να ψαχτεις πρεπει να νοιωθεις καπως χαμενη . Εσυ... νοιωθεις καπως χαμενη >>Αρα εισαι στο σωστο δρομο ,μην ανησυχεις , συνεχισε ετσι .
    bbb

    πολύ σωστό και αυτό, path

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    25
    Πάρε ένα χαρτί και στυλό και γράψε δέκα πράγματα για τα οποία αξίζεις πραγματικά. διάβασέ τα δυνατά. Μετά ανέπτυξε νέές δραστηριότητες στα πράγματα που είναι ικανή ή δοκίαμσε νέα πράγματα κι ανέπτυξε καινούργιες δυνατότητες. Δεν έχει σημασία κι αν είσαι το πιο χαζό άτομο του κόσμου. Εγώ πιστεύω πως είσαι υπέροχη. Ρίχνοντας μία ματιά σε μυνήματα είδα ότι έχεις παραδεχτεί δυό φορές σωστά πράγματα που έχουν πει οι άλλοι. Επομένως είσαι δεκτική κι ανοιχτή σε νέες ιδέες. Αυτό δεν είναι μία καταπληκτική ιδιότητα του χαρακτήρα σου; Εστιάσου στα θετικά στοιχεία σου κι όχι στα αρνητικά. Αν θες να αλλάξεις, η αλλαγή δεν θα γίνει αμέσως αλλά σταδιακά. Είναι σίγουρο πάντως πως μπορείς να αλλάξεις και να εκτιμήσεις τον εαυτό σου. Ακόμα υπάρχουν πάρα πολλά βιβλία αυτοπεποίθησης που μπορείς να διαβάσεις και να εφαρμόσεις διάφορες τεχνικές τους μέσα από αυτά. Είσαι ένας ξεχωριστός άνθρωπος με αμέτρητες δυνατότητες.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Janet,δε σου λείπει εξυπνάδα.Σου λείπουν οι τρόποι να τη χρησιμοποιήσεις κατάλληλα.Σου λείπουν δεξιότητες επικοινωνιακές,όχι νοητικό δυναμικό.Ο προσανατολισμός σου είναι λάθος(προσωπική μου άποψη).Προσπαθείς απεγνωσμένα κάποιες φορές να αποδείξεις στους άλλους πως είσαι έξυπνη,πως δεν ανήκεις στο μέσο όρο,πως είσαι πάνω απ\'αυτόν,γιατί η ανάγκη σου να επιβεβαιωθείς μέσα από την αποδοχή των άλλων είναι πολύ έντονη,πολύ επείγουσα.Όμως,έχεις εξετάσει γιατί να είναι άραγε τόσο έντονη και τόσο επείγουσα;

    Πώς ήταν τα μαθητικά σου χρόνια;Oι επιδόσεις σου στο σχολείο;Εισέπραττες επιβράβευση όταν η επίδοσή σου σε ένα μάθημα,ένα διαγώνισμα,μία εξέταση,ήταν καλή;Σου έλεγε κανένας μπράβο όταν προσπαθούσες;Ακόμη κι αν δεν ήσουν\"καλή\",υπήρχε κάποιος να σε ωθήσει,να σου τονώσει την αυτοπεποίθηση,να σε παρακινήσει,να σε εμπνεύσει;

    Πώς\"στέκονταν\"οι γονείς σου απέναντί σου στα παιδικά σου χρόνια;Eίχες την αμέριστη αποδοχή ενός(τουλάχιστον) ενήλικα;Ένιωθες να σε αγαπάει κάποιος δίχως να σε κρίνει,ένιωθες να αγκαλιάζει έστω και ένας την ύπαρξή σου δίχως να τη βαθμολογεί;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •