i feel like a looser...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305

    i feel like a looser...

    http://www.mazi.org.gr/

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    why?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    αλλο το τι νιωθουμε, αλλο το τι ειμαστε.

    αν εγω αυριο ξυπνησω μες στην καλη χαρα κ νιωθω καλος μποξερ, θα με συμβουλευες να κατεβω στο ρινγκ?

    προσπαθησε να κανεις πραγματα που να σου φτιαχνουν το κεφι, ακομα κ αν δεν εχεις διαθεση. μερικες φορες τρωγοντας ερχεται η ορεξη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ο,τι κι αν έχω κανει στη ζωή μου είναι γεμάτη λάθη
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by arktos
    ο,τι κι αν έχω κανει στη ζωή μου είναι γεμάτη λάθη

    και σωστα επισης


  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    14
    Μολις γραφτηκα στο φορουμ, αν και σας διαβαζω εδω και λιγες ημερες και νιωθω καπως παραξενα που μπαινω κια γραφω οπου βρω, καθως εχω την αισθηση οτι οι υπολοιποι μαλλον θα γνωριζεστε μεταξυ σας. Συμφωνω με την/τον lucifer, θα πρεπει να εστιασεις σε μικρα πραγματα που σε ευχαριστουν, ακομα και βεβιασμενα στην αρχη, να ξεχαστεις και προπαντως να απενοχοποιηθεις. Κανενας δεν εχει κανει προβα, ολοι λαθη κανουμε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by lucifer
    αλλο το τι νιωθουμε, αλλο το τι ειμαστε.

    αν εγω αυριο ξυπνησω μες στην καλη χαρα κ νιωθω καλος μποξερ, θα με συμβουλευες να κατεβω στο ρινγκ?

    προσπαθησε να κανεις πραγματα που να σου φτιαχνουν το κεφι, ακομα κ αν δεν εχεις διαθεση. μερικες φορες τρωγοντας ερχεται η ορεξη.

    δεν είναι ότι δεν έχω κέφι συνήθως
    αλλά είναι κάποιες ώρες που σκέφτομαι λάθη που έχω κάνει και αλλάξαν την πορεία της ζωής μου ( ας το πω έτσι )
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by krino
    Originally posted by arktos
    ο,τι κι αν έχω κανει στη ζωή μου είναι γεμάτη λάθη

    και σωστα επισης


    αυτό το βρίσκω πολύ βαρύ
    και βλέπω άλλους ανθρώπους πως τα έχουν καταφερει πολυ καλυτερα στη ζωή τους και δεν είναι πως τους ζηλεύω - φθονώ, αλλά λέω πώς αυτοί κι εγώ όχι.
    γι΄αυτό λέω αποτυχημένη
    http://www.mazi.org.gr/

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by arktos
    Originally posted by krino
    Originally posted by arktos
    ο,τι κι αν έχω κανει στη ζωή μου είναι γεμάτη λάθη

    και σωστα επισης


    αυτό το βρίσκω πολύ βαρύ

    και εγω αντικειμενικο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Originally posted by Betty85
    Μολις γραφτηκα στο φορουμ, αν και σας διαβαζω εδω και λιγες ημερες και νιωθω καπως παραξενα που μπαινω κια γραφω οπου βρω, καθως εχω την αισθηση οτι οι υπολοιποι μαλλον θα γνωριζεστε μεταξυ σας. Συμφωνω με την/τον lucifer, θα πρεπει να εστιασεις σε μικρα πραγματα που σε ευχαριστουν, ακομα και βεβιασμενα στην αρχη, να ξεχαστεις και προπαντως να απενοχοποιηθεις. Κανενας δεν εχει κανει προβα, ολοι λαθη κανουμε
    Καλώς ήρθες λοιπόν! Αν θέλεις πες μας λίγα για σένα να σε γνωρίσουμε και εμείς!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    14
    Ευχαριστω πολυ! Χμμ και που θα το κανω αυτο? :P Υπαρχει σχετικο θεμα οπου συστηνομαστε γενικα?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    χμ..μπορείς να το βάλεις στα γενικά, πάτα εκεί που λέει forum πάνω αριστερά και θα σε βγάλει στα θέματα. Αν σου ταιριάζει κάτι άλλο επέλεξε εκείνο.. new topic και γράφεις!!περιμένουμε!!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    14
    χμμ, η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και σιγουρη για το τι θα μπορουσα για εμενα να πω, με μπερδευει οτι αφορα εμενα, αλλα μπορει και να το δοκιμασω...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Yπάρχει.Είναι αυτό που γράφει \"νέο chat,μόνο για κορίτσια\".Eίναι ποικίλλης ύλης,μπαίνουμε εκεί όταν πρωτοερχόμαστε και γράφουμε διάφορα.

    mwahahaha(devilish χαχανητό,με κόκκινα μάτια που αναβοσβήνουν στο σκότος και τρίψιμο χεριών αλά δρακουμέλ)

    Άρκτος,άσε τις μαλακίες.:P
    Άκου loser επειδή κάναμε σαν άνθρωποι κι εμείς ένα δυο(κάτσε να μετρήσω ξανά...............ουπς,δε φτάνουνε τα δάχτυλα των δύο χεριών,θα πιάσω και των ποδιών τώρα........ούτε αυτά,θα χρησιμοποιήσω και κάτι στικς που δίνουνε στην πρώτη δημοτικού για να μάθουμε το 1+1 κάνουν 3.

    Συμπέρασμα:η ανασκόπηση του παρελθόντος κάνει κακό στην υγεία,εκτός αν συνοδεύεται από τη διάθεση να μη με χαστουκίζω και γενικά να μη μου κολλάω παρατσούκλια που αμαυρώνουν τη φήμη μου.
    Κρατάμε τα διδάγματα,πετάμε τις τύψεις και προχωράμε για νέα λάθη.

    Επίσης,το παρελθόν δεν αλλάζει,ενώ εσύ χαλάς το παρόν σου όταν μιζεριάζεις για κάτι που δεν αλλάζει.

    Τώρα να κάνουμε μία συνεδρία στο τσακ μπαμ θα δεις ότι είχες αρκετές δικαιολογίες για να κάνεις λάθη.Είσαι άνθρωπος.Τα λάθη είναι μέρος της διδακτικής εμπειρίας.Δίχως αυτά δε θα ήξερες το σωστό.Δε γεννιόμαστε γνωρίζοντάς το.Και κάποιες φορές πεθαίνουμε μη γνωρίζοντας το επίσης.Ωχ,fail,ίουυυυ ίουυυ,άκυρο ετούτο.ΧΧΧΧ
    Αυτό που δε σου χρησιμεύει είναι οι τύψεις.Οδηγίες χρήσης:ανοίγεις τον κάδο και τις πετάς.Επίσης τώρα το καλοκαίρι δε βγαίνεις έξω αν δε βάλεις αντιηλιακό.(άσχετο αλλά χρήσιμο κι αυτό,λοολ)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    Originally posted by krino
    Originally posted by arktos
    ο,τι κι αν έχω κανει στη ζωή μου είναι γεμάτη λάθη

    και σωστα επισης

    Αρκτος,
    η προσμονη στα λαθη του παρελθοντος μου εχει στερησει ενα χρονο απο τη ζωη μου. Εβλεπα τις φιλες μου να καλοπερνουν και να πηγαινουν σε παρτυ και κλαμπ και εγω καθομουν κλεισμενη αποφευγοντας καθε επαφη.. Και το χειροτερο ειναι τα αρνητικα σχολια που ακουγα για το πως ημουν και πως εγινα. Η κριτικη με ειχε διαλυσει ,σκεπτομενη επιπλεον τα ποσα λαθη ειχα κανει. Και τα λαθη ηταν αποτελεσμα του οτι δεν ημουν ο εαυτος μου και προσπαθουσα να φανω κατα καποιον τροπο, να τραβηξω προσοχη.

    Τελευταια περνω μια ανασα.. Αυτο που ειχα και εχεις εσυ τωρα ειναι συμπλεγμα κατωτεροτητας. Νιωθεις πως ολοι ειναι καλυτεροι και ανωτεροι απο σενα..ελειψη αυτοπεποιθεσης. Αλλα και αυτοι που σε υποβιβαζουν εχουν χειροτερο κομπλεξ. Προσπαθουν να ανεβουν γελωντας και ασκωντας κριτικη στους αλλους για να νιωσουν ανωτεροι και γεματοι αυτοπεποιθεση.


    Τωρα πρεπει απλα να αποδεχτεις \'\'τα λαθη\'\' και να συγχωρεσεις εσυ πρωτα τον εαυτο σου. Αν δε το κανεις εσυ, κανενας αλλος δεν προκειται να το κανει για σενα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •