Ζητώ αλληλογραφία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    δεν ξερω πολυ τον χειρισμο του φορουμ. κανε με add αν θες στο μσν πιστευω εχουμε πολλα να συζητησουμε κ ακουμε κ τα ιδια ειδη μουσικης.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Καλησπέρα Gabrielle. Σου έστειλα U2U δεν μπήκες καν στον κόπο να το δεις ...μετά μην απορείς που είσαι μόνη :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω ειμαι αθεος (αγνωστικιστης μαλλον) , δεν ειμαι πολυ του μπλα-μπλα και της αλληλογραφιας , αλλα που και που μπαινω στο τσατ που εχουμε φτιαξει καθως και στο φορουμ για να επικοινωνω με κοσμο:)

    Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τιποτα για σενα , οποτε μαλλον δυσκολα να αρχισω να επικοινωνω αλλα αν θες μπορεις να μεινεις και στο φορουμ και να μπεις στο τσατ και να εχουμε
    επικοινωνια , τοσο με μενα οσο και με τα υπολοιπα παιδια:)

    Ηδη ασχολουμαι με το νετ βλεπεις πολυ λογω οτι θα ειναι η δουλεια μου και λογω των παραπανω και δεν ξερω αν θα προλαβαινα και να επικοινωνω και μεσω email και απο το να πω κατι που ισως δεν κανω τελικα...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Originally posted by Gabrielle
    Προς the_downward_spiral : σ\'ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα, σου απάντησα μέσω U2u.
    Προς ονειροπλασμένο : μόλις τώρα είδα το u2u σου αλλά μετά το μήνυμά σου στο φόρουμ κατάλαβα ότι δεν αξίζει τον κόπο ν\'απαντήσω. Κι εσύ μην απορήσεις καθόλου γι αυτό. :)
    Κοπελιά χέστηκα για να στο πω και πιο απλά!

  5. #5
    θα ηθελα και γω να αλλιλογραφισω με καποιον αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι ξερω πωσ να κανω το υ2υ αλλα θα προσπαθησω σιγουρα!!!ειμαι 24 μαθηματικος ακουω μπολικι χιπχοπ (που δεν ακουσα απο κανενα χεχε) και το βρισκω πολυ ενδιαφερον να τα λεμε και σε πιο πρωσωπικη βαση..αν θελετε στειλτε μια βοηθεια για το υ2υ πως γινεται δλδ αλλα και πως στελνω το μαιλ μου!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by filipk


    πως γινεται δλδ αλλα και πως στελνω το μαιλ μου!

    κανε κλικ πανω δεξια εκει που λεει πινακας ελεγχου,
    μετα κλικ εκει που λεει επεξεργασια προφιλ,
    και τσεκαρε οτι:

    1. τα πεδια Κωδικός - Επιβεβαίωση κωδικού ειναι κενα
    2. εκει που λεει E-Mail ειναι το E-Mail σου.
    3. βεβαιωσου οτι η επιλογη,
    Θέλετε να κάνετε τη διεύθυνση του e-mail σας ορατή από άλλους;
    ειναι τσεκαρισμενη.

    τελος πατα το κουμπι
    επεξεργασια προφιλ.

    Το e mail σου εμφανιζεται στο κατω μερος των μυνηματων σου και οποιος θελει θα σε βρισκει χωρις να κανεις κατι αλλο.

  7. #7
    εισαι τσακαλι κρινο!! thanks

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γουαααγκκκρρρρρρρρρρρ


    τπτ, να σαι καλα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    15
    Κι εγώ θα ήθελα να συζητάω με ομοιοπαθείς.Εχω κατάθλιψη και κρίσεις πανικού και με βοηθάει το να συζητάω με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν.Οποιος θέλει ας με προσθέσει κι εμένα στο μσν. :)
    [email protected]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •