ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ.SOS. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    ...και που πάω;;Το έχω ξεφτυλίσσει το θέμα μεταξύ μας!!!Τι είναι αυτό το κακό;;Μιλάμε για τάσεις φυγής από μικρή έτσι;;;;Αν κάτι μου την βίδωνε έπαιρνα το ποδήλατο και αλώνιζα.Είναι του Κριού!!!!Δεν θέλει να τον καταπιέζουν και δεν συμβιβάζεται εύκολα..Άσε τον ελεύθερο λέει,ή να νομίζει πως είναι,και θα παραμείνει σταθερός σαν αξία.....Κοίτα ήμουν κωλόπαιδο σε αυτά τα θέματα,να λέμε την αλήθεια....Κάποια στιγμή σπάνε τόσο πολύ όμως τα μούτρα τους που βαριούνται τις μάχες και ωριμάζουν.....Όταν από παντού φεύγεις λες να πρωτοτυπήσεις και κάπου να μείνεις......
    ...Φέυγω,φεύγω..Τόσα χρόνια φεύγω μέτρο μέτρο όλο πιο μακριά.Φεύγω,φεύγω κάθε μέρα φεύγω.Στην καρδιά μου όλο πιο κοντά!......
    Αυτό με τα ρούχα να πω ότι ψήλωσες λόγω ηλικίας,σκέβρωσες λόγω ηλικίας,αδυνάτισες ή πάχυνες;;;Χαχα..Είμαι λίγο πειραχτήρι...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Κασσι μου γλυκια, νιωθω οτι έχεις ενα θέμα με το \"κοντά\"....το φοβάσαι πολυ,ε?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ε χουχμμμμ..Ταμάλλα φαίνεται αλλά το καλύπτω.......Το κοντά όχι το σωματικό κοντά αλλά το συναισθηματικό κοντά..Τι θέμα;;;Ολόκληρη διατριβή μπορείς να κάνεις επ\'αυτού.....Ε μωρέ φόβος είναι..Θα τον καταπολεμήσω.....Κάποτε....Εί� �αι πολύ σημαντικός για την θεραπευτική μου πορεία και ακριβώς επειδή είναι το συναισθηματικό στη μέση λύνεται δύσκολα και προβάλω ποικίλες αντιστάσεις......στην ψυχιατρό μου αλλά αποφάσισα να μπω στο γκρουπ θέραπυ μπας λέω μπας και λύσω κάτι απ\'το θέμα.....Το βλέπω να τα διαλύω όλα εκεί μέσα.....Θα μου την πει κανένας θεραπευτικά-πάντα-και θα αρχίσω να βιδώνομαι....Της κακίας το κάγκελο θα γίνει.....Άσε δε που θα πάρω στο λαιμό μου και άλλους......Στυλ γιατί να ακούμε τα σαχλά των ψυχιάτρων ας κάνουμε τη ζωή μας...Με σκέφτομαι και γελάω...
    Της είπα πάντως της λεγάμενης ότι αν δεν αντέξω κυρά μου την κάνω..Μου λέει μα μου σου του......ακάθεκτη εγώ...Πυγμή...Τέλος πάντων μου είπε ότι πριν φύγω πρέπει να κάνω ένα μήνα αποχωρισμό..Θα τους τρώω στη μάπα ένα μήνα για να τους αποχωριστώ;;;Δε σφάξαμε....Πιστεύω ότι μου το κάνει επίτηδες αυτό ειδικά για εμένα γιατί ξέρει ότι αλλάζω γνώμη σε λεπτά άντε στην μέρα πάνω μια φορά και σου λέει κάτσε να την κρατήσω κανά μήνα.....να τους αποχωρίζεται μπας και αλλάξει γνώμη.....Μου είπε ότι σε όλα τα μέλη το ίδιο γίνεται αλλά σιγά μην την πιστέψω......Τέλος πάντων με τα αυτά και τα κείνα δοκίμασα διάφορα που λέω δεν πάω και για έναν γκρουπ ή εν τέλει δεν την αλλάζω να βρω γιατρειά;;;;Μου κάθεται στο λαιμό......Μου είπε ότι μόλις περάσει κάποιο διάστημα δύσκολα αποχωρίζομαι και δένομαι..Ε,μα αυτό θέλω να μην πάθω....Να δεθώ......Και μάλλον έχει περάσει με αυτή και μάλλον δεν θα μπορέσω να την εγκαταλείψω εύκολα....Εκτός αν βρω άλλον στο μεσοδιάστημα καλύτερο.......Όσο θυμάμαι που με έπαιρνε τηλέφωνο και με πάλευε Μαρία γιατί δεν ήρθες;Προέχει η θεραπεία σου άλλο πράγμα..Μου είχε σπάσει τα νεύρα στο κυνηγητό......Παίζει να έχω αύριο μια συνεδρία μαζί της...Θα της πάω κουδουνίστρα ή Φαρίν Λακτέ για τους πρώτους μήνες......

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •