ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ.....ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΑΛΕΥΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Μα τι λες;Tι κοκκορέματα και κουραφέξαλα,τα πας περίφημα!!!
    Μπράβο σου και σ\'ανώτερα.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    55
    καλησπέρα .μπραβο σου, σου ευχομαι να ξεπεράσεισ κ το τρεμουλο κ να απολαμβανεισ καθε στιγμη τησ ζωησ.
    Τα κατάφερεσ μονη σου? με τη βοηθεα ψυχοθεραπειας η με φαρμακα?
    παντωσ δινεισ ελπιδα κ σε αλλα ατομα

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    55
    και να συμπληρωσω πολυ σημαντικο αυτο που ειπεσ..<<χεστηκα τι θα πουνε οι γυρω μου>>
    αν μπορουσα να το πω αυτο κ να το πιστεψω θα ηταν ο εγαλυτερο κατορθωμα μου, θα ξεπερναγα τα παντα γιατι νομιζω οτι κατα βαθοσ με τρωει αυτο...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    55
    να σαι καλα arsus. καλη δυναμη..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Volos
    Posts
    219
    χαχαχαχαχαχαχα ο φανταστικός μαλάκας μου άρεσε πολυ.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    35
    Μπράβο ρε παιδιά...
    Βλέπω εσάς και παίρνω θάρρος κι εγώ...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    6
    Παιδιά καλησπέρα,

    Και εγώ μετά από 8 μήνες καθημερινής προσπάθειας και με ψυχοθεραπεία ξεκίνησα τον τελευταίο καιρό να απολαμβάνω και πάλι τη ζωή.
    Και το λέω αυτό γιατί τελικά όλοι μπορούμε με πολλή προσπάθεια και υπομονή και το κυριότερο πρέπει να αφήσουμε το χρόνο να μας βοηθήσει. Όλοι περιμένουμε να δούμε βελτίωση αμέσως, ειδικά εγώ αυτό περίμενα που είμαι και ανυπόμονη και παρορμητική. Έλεγα δεν θα γίνω καλά με τίποτα.Πέρασα από ελαφριάς μορφής κατάθλιψη και είχα τρομερό άγχος με αρνητικές σκέψεις,κρίσεις πανικού κτλ.
    Και εκεί που νομίζεις πως θα τρελλαθείς σίγουρα....ο εαυτός σου πάλι βρίσκει τον τρόπο να βγει από αυτό το βούρκο. Κατά καιρόυς έρχονται σκέψεις που με ρίχνουν και μου προκαλούν τρομερό άγχος αλλά εκεί είναι που μαθαίνεις να το διαχειρίζεσαι. Κακά τα ψέματα, ποτέ η ζώ μας δεν θα είναι ρόδινη, για κανέναν άνθρωπο δεν είναι. Απλά ζούμε την κάθε μέρα, ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ( εγώ μέχρι τώρα δεν τον αγαπούσα και πολύ, έκανα όλες τις ενοχικές σκέψεις που υπάρχουν) και τον αποδεχόμαστε όπως και αν είναι, ότι κ αν σκέφτεται και απλά διαπραγματευόμαστε μαζί του τα πράγματα που ίσως πρέπει να αλλάξουν. Αλλά παιδιά, μια συμβουλή...αν είμαστε πολύ αυστηροί με τον εαυτό μας αυτός κάποια στιγμή θα μας εκδικηθεί...πρέπει να χαλαρώσουμε και να μην τα πέρνουμε όλα τόσο στα σοβαρά(συμβουλή στον εαυτό μου).

    Δεν θέλω να σας κουράσω...το μήνυμα είναι πως ΟΛΑ μπορούν να φτιάξουν και να βελτιωθούν!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •