Χάσαμε τον αρχηγό μας - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    28
    Μακάρι να μπορούσαμε να πούμε 2 λόγια σε αυτούς που έφυγαν και δεν είναι πια μαζι μας...
    Αν ειχα 5 λεπτά μαζι του θα του έλεγα μπαμπά σ'αγαπω με ολη την καρδια μου ,
    συγχωρεσε με για ολες τις φορες που σε στενοχωρησα ,
    μου λείπεις πάρα πολύ ,
    μην φοβάσε θα την προστατεύω εγω την οικογένεια ..

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    28
    Πέρασαν 7 χρόνια λοιπόν.. Έγινα και εγώ πατέρας. Η θλίψη και ο πόνος έγιναν τα θεμέλια και πάνω σε αυτά έχτισα την νέα μου ζωή. Πλέον είμαι σίγουρος πως όσο μεγαλώνω γίνομαι εσύ...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Και ετσι ο πατερας σου συνεχιζει να ζει μεσα απο σενα.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Δεν ξεχνάμε πότε τους αγαπημένους μας ..Με οποιον τροπο και σε οποια ηλικια και αν εφυγαν...έτσι είναι καλέ μου...
    Dum spiro spero (?)

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by gios_new View Post
    Πέρασαν 7 χρόνια λοιπόν.. Έγινα και εγώ πατέρας. Η θλίψη και ο πόνος έγιναν τα θεμέλια και πάνω σε αυτά έχτισα την νέα μου ζωή. Πλέον είμαι σίγουρος πως όσο μεγαλώνω γίνομαι εσύ...
    Να μη λες οτι πανω σε πονο και θλιψη εχτισες τη νεα σου ζωη, γιατι δεν κανεις καλο στην οικογενεια σου ετσι. Για να γινεις εσυ καλος πατερας πρεπει να ξεχασεις την θλιψη για τον πατερα σου και να κοιταξεις την οικογενεια σου, και φυσικα μην λες οτι γινεσαι ο πατερας σου........να εχεις ξεχωριστη προσωπικοτητα.......μη δενεσαι τοσο πολυ με το παρελθον γιατι καταστρεφεις το μελλον ετσι........ναι πονεσες αλλα καιρος να πας παρακατω............

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •