Έχετε σκεφτεί τι είδους άνθρωποι μπορεί να διαβάζουν τις συζητήσεις μας..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 124
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803

    Έχετε σκεφτεί τι είδους άνθρωποι μπορεί να διαβάζουν τις συζητήσεις μας..

    Σας απασχολεί καθόλου, ότι μπορεί να διαβάζει ο οποιοσδήποτε, ή ακόμα και να υπάρχουν κακές προθέσεις από μερικούς? Απόρισα μετά τα τελευταία πρόσφατα μηνύματα.. τι εννοούσε άραγε αυτός?? τόσο πολύ το είχε ψάξει το θέμα και είχε συγκεκριμένες τοποθετήσεις? Το κακό βασιλεύει παντού τελικά.....

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ποιός αυτός Ονειροπλασμένε; Σίγουρα θα υπάρχουν και οι κακές προθέσεις αλλά είμαστε ανώνυμα!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οχι δεν με απασχολει.

    οσο για τον αλλον μην ασχολεισαι.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω...το φοβαμαι πλεον και εχει αλλαξει και η δυναμικη του γραψιματος μου μιας και εχω πει καποια προσωπικα πραγματα...ναι το γραψιμο μου αλλοιωνεται δεν ειναι οπως πρωτα , αν και προσπαθω να παραμεινω free spirit.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    τι είδους άνθρωποι? κάθε καρυδιάς καρύδι!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και θα ελεγα αν εχουν σταμπαρει καποιον και τον διαβαζουν , οτι και να γραφει αυτος θα σκανε πλακα μαλλον λολ...γιατι παντα μπορεις να δεις την αστεια πλευρα των πραγματων , μετανοιωσα που ειπα καποια προσωπικα πραγματα οσο και να ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου γιατι μονο και η υποψια με επηρεαζει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    41
    Originally posted by keep_walking
    Και θα ελεγα αν εχουν σταμπαρει καποιον και τον διαβαζουν , οτι και να γραφει αυτος θα σκανε πλακα μαλλον λολ...γιατι παντα μπορεις να δεις την αστεια πλευρα των πραγματων , μετανοιωσα που ειπα καποια προσωπικα πραγματα οσο και να ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου γιατι μονο και η υποψια με επηρεαζει.
    Δηλαδη εσυ δεν εχεις γελασει με λεγομενα αλλων που οι ιδιοι τα εχουν θεωρησει σοβαρα?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Ειχα ανοιξει καποια στιγμη ενα θεμα για το οτι το φορουμ ειναι ελευθερο αλλα ο Νικος ειχε διαφορετικη αποψη. Πιστευα και πιστευω πως πρεπει να ειναι ορατες οι δημοσιευσεις μονο στα μελη του φορουμ και οχι στους επισκεπτες καθως ετσι μειωνεται αυτοματως ο αριθμος οσων θα θελουν να παρακολουθησουν το φορουμ για την πλακα τους εκτος απο τους ελαχιστους που θα μπουν στον κοπο να φτιαξουν λογαριασμο για χαβαλε
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #9
    Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    41
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Ειχα ανοιξει καποια στιγμη ενα θεμα για το οτι το φορουμ ειναι ελευθερο αλλα ο Νικος ειχε διαφορετικη αποψη. Πιστευα και πιστευω πως πρεπει να ειναι ορατες οι δημοσιευσεις μονο στα μελη του φορουμ και οχι στους επισκεπτες καθως ετσι μειωνεται αυτοματως ο αριθμος οσων θα θελουν να παρακολουθησουν το φορουμ για την πλακα τους εκτος απο τους ελαχιστους που θα μπουν στον κοπο να φτιαξουν λογαριασμο για χαβαλε
    Αν δεν παρακολουθησεις ενα φορουμ πως θα αποφασισεις οτι θες να συμμετασχεις?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Originally posted by Ialu
    Originally posted by keep_walking
    Και θα ελεγα αν εχουν σταμπαρει καποιον και τον διαβαζουν , οτι και να γραφει αυτος θα σκανε πλακα μαλλον λολ...γιατι παντα μπορεις να δεις την αστεια πλευρα των πραγματων , μετανοιωσα που ειπα καποια προσωπικα πραγματα οσο και να ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου γιατι μονο και η υποψια με επηρεαζει.
    Δηλαδη εσυ δεν εχεις γελασει με λεγομενα αλλων που οι ιδιοι τα εχουν θεωρησει σοβαρα?
    Δεν εννοω αυτο...εννοω καποιον απο real life...Pου μπορει να σε ξερει και να διαβαζει σε κατινιστικο στυλ τελοςπαντων.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Με τον ιδιο τροπο που αποφασιζεις να γραφτεις σε ενα κλειστο φορουμ. Βλεπεις την θεματολογια του και αν θεωρεις οτι σε αφορα κανεις την εγγραφη σου. Αν οχι δυσκολα θα μπεις στον κοπο οποτε αποφευγεις ετσι και οσους θελουν να κανουν πλακα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    κλειστα φορουμ και μαλιστα οχι απλως κλειστα αλλα με ιnvites,
    ειναι μονο συγκεκριμενα φορουμ κυριως με torrents, που το κανουν αυτο για ευνοητους λογους, μεσα σε αυτους και ποινικους.


    Δεν γνωριζω κανενα ελληνικο φορουμ που να λειτουργει αλλιως.

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    41
    Originally posted by krino
    κλειστα φορουμ και μαλιστα οχι απλως κλειστα αλλα με ιnvites,
    ειναι μονο συγκεκριμενα φορουμ κυριως με torrents, που το κανουν αυτο για ευνοητους λογους, μεσα σε αυτους και ποινικους.


    Δεν γνωριζω κανενα ελληνικο φορουμ που να λειτουργει αλλιως.
    Αχ τι μου θυμισες. Που ειχα διαβασει σε ενα φορουμ για αποτριχωση, το nick, krino και liberchild.Λεω εχει γουστο...ειχε?

  14. #14
    Πολύ κακώς που δίνετε τέτοια διάσταση στο θέμα. Αυτό ακριβώς ήθελε και ο τύπος να γίνει και μια χαρά τα κατάφερε απ ότι φαίνεται.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    Σας απασχολεί καθόλου, ότι μπορεί να διαβάζει ο οποιοσδήποτε, ή ακόμα και να υπάρχουν κακές προθέσεις από μερικούς? Απόρισα μετά τα τελευταία πρόσφατα μηνύματα.. τι εννοούσε άραγε αυτός?? τόσο πολύ το είχε ψάξει το θέμα και είχε συγκεκριμένες τοποθετήσεις? Το κακό βασιλεύει παντού τελικά.....
    μπορεισ να πεισ περιπου τι εγραψε γιατι ειμαι περιεργοσ

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •