μια πολυτιμη σκεψη ενος εφηβου [γιατι πεθαινουμε] - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 58
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by alien
    καλησπερα και εγω εχω δει την ταινια απογευμα στο MEGA.
    Εμενα μου αρεσε η ταινια.Παντος για να πιστευω εγω στους εξωγιηνους κατι ξερω.
    Και που ξερετε μπορει αυτοι να ειναι ενα ειδος κλειδη οχι γαλλικο κλειδη αλλα μελλοντικο οπου θα μας βοηθησουν και μπορει και εμεις με τοσα βηματα που εχουμε κανει στην τεχνολογια μπορει να εχουμε παρει κατι απο αυτους.
    Ευχαριστω.
    Συγνώμη που θα το θέσω έτσι αλλά η ταινία σεξωγήινη πορνό δεν είναι ή λάθος κατάλαβα;Γιατί στο Mega απόγευμα και σεξ-ωγήνινη χλωμό....
    Ναι μετά το γαλλικό έχουμε το κλειδί alien....Είναι ειδικό για τα μπουλόνια στα διαστημόπλοια....
    Ε,χμμμμ...Βαρέθηκα να ψάχνω..Υπάρχουν εξωγήινοι;;;Τα αγρογλυφικά λένε πως έγιναν από ανθρώπους για να στείλουν μήνυμα στον έξω κόσμο......Δηλ.πιστεύεις ότι τα βήματά μας στην τεχνολογία οφείλονται εν μέρει σε εξωγήινα όντα;;;Ρε παιδιά αν υπάρχουν πού διάολο είναι καταχωνιασμένοι και που ζουν κ δεν τους βλέπουμε;Σε καμιά μυστική βάση της ΝΑΣΑ;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Δηλ Κηπ πιστεύεις ότι οι εξωγήινοι είναι ταξιδιώτες του χωροχρόνου;Ωραίο σκεπτικό..Να τηλ. στον Hawkins αύριο....Είπαν πως αν ζούσανε οι άνθρωποι σε άλλο περιβάλλον δεν θα ξεχώριζε ο άντρας από τη γυναίκα...και το είχα ακούσει τώρα στο Γυμνάσιο από έγκυρη πηγή...Σκέψου τώρα..Άρα μήπως όντως έχουν ανακαλυφθεί δείγματα από ζωή εκτός γης;;;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η σεξογηινη δεν ειναι μια ταινια με την Κιμ Μπασινγκερ?
    Καλη ηταν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Αχ την έχω δει κι εγώ...Ε,χμμ σόρυ ρε Αλκ...Πέταξα άστοχη σπόντα....Μπερδεύτηκα από τίτλο και τσιτσιολίνα....
    Θεά η Κιμ σε αυτή την ταινία....Ουάου.....Βασικά δεν θυμάμαι αν είχε ωραίο σενάριο.....Μάλλον η Κιμ ήταν πιο ωραία από το σενάριο...

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    ath
    Posts
    20
    xaxaxaxaxax kassi_21 εχεισ πολλη χιουμορ,οχι η ταινια δεν ειναι πορνο,ειναι κωμωδια .
    οσο για τα αγρογλιφικα πιστευω οτι ειναι μαπα οτι δεν ειναι πραγματικα.Πολη καλη ερωτηση ηταν που βρισκονται η ξωγηινοι,κοιτα αυτο οι περιβοητοι εξωγιηνοι θα μπορουσαν να ειναι ενα πχ θαλλασιο ειδος,καπιος μηκυτας κ.α
    Αλλα εγω πιστευω οτι καπου βρισκονται και 8α μας βοη8ησουν ακομα και με το τελος του κοσμου που ξερετε.....παντος εγω πιστευα,πιστευω και 8α πιστευω.
    Λιλη.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ε δεν υπαρχει θεμα σιγα!θυμαμαι μια ταινια πορνο\'παρωδια τρομου που επαιζαν στη Ρωμη με φοβερο τιτλο σιδηροδρομο’’ ο δρακουλας εψαχνε αιμα παρθενας και πεθανε απο διψα’’

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....α τωρα που το λετε ,μου ηρθε ενας κυριος που αρχισε να λεει οτι σε λιγο θαχουμε πολεμο με 30 κρατη και θα μας δωσουν την κωνπολη οι ρωσοι με τη βοηθεια εξωγηινων!εγω του ειπα να αυξησουμε λιγο την αγωγη και τα λεμε το σεπτεμβρη[α μουπε να προμηθευτω ξηρα τροφη]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Alkmeon
    ....ε δεν υπαρχει θεμα σιγα!θυμαμαι μια ταινια πορνο\'παρωδια τρομου που επαιζαν στη Ρωμη με φοβερο τιτλο σιδηροδρομο’’ ο δρακουλας εψαχνε αιμα παρθενας και πεθανε απο διψα’’

    Κορυφή......Έλα,έλα..Δεν μπορείς να πεις...Τον σκέφτηκαν καλά τον τίτλο...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Alkmeon
    ....α τωρα που το λετε ,μου ηρθε ενας κυριος που αρχισε να λεει οτι σε λιγο θαχουμε πολεμο με 30 κρατη και θα μας δωσουν την κωνπολη οι ρωσοι με τη βοηθεια εξωγηινων!εγω του ειπα να αυξησουμε λιγο την αγωγη και τα λεμε το σεπτεμβρη[α μουπε να προμηθευτω ξηρα τροφη]

    Να αρχίσω να είμαι επιφυλακτική με τους εξωγήινους ε;;;;Χμμμμ..Και ήταν ωραία μωρέ κάτι βιλιαράκια οι υπόγειες βάσεις εξωγήινων...Πτου.....Κοίτα θυμάμαι παλιά που έλεγα στον ντόκτορα ότι μου είχαν πει ότι σε καμιά δεκαριά χρόνια θα έχουμε πόλεμο και θα πάρουμε πίσω τα πάτρια εδάφη Κωνσταντινούπολη κ.ο.κ .........όπως λέει και η Γραφή.....
    Κάτι για ανισορροπία μου έλεγε και να μην τα πιστεύω.Ότι υπάρχουν άνθρωποι που ετοιμάζονται νυχθημερόν για πόλεμο...κ δεν είναι του στρατού......
    Ρε μας έχουν τρελάνει....
    Την ξηρά τροφή πάντως πάρε την καλού κακού.....Εεεεεεεεεεεε?!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ασχετο!ενα Αγροκτημα ’’Κασση’&#8 217; στην Αιγινα δικο σου ειναι;εχει ωραια θαλασσα εκει μπροστα!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Καλέ έχω τέτοια ακίνητα και τα έχω χάσει;;;;Μου έλεγε μια άλλη κοπέλα από το φόρουμ για ένα ξενοδοχείο Κάσι εξαγνιστικό λέει όπου το Κάσι σε εκείνη την γλώσσα σημαίνει ΦΩΣ και μπαίνουν ετοιμοθάνατοι και βγαίνουν νεκροί.......αλλά αλλά.....ΕΞΑΓΝΙΣΜΕΝΟΙ..!!!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ...εμ αυτο το αγροκτημα ’’Κασση’&#8 217; μια χαρα ηταν,οποτε σκεφτηκα μηπως με φιλοξενησεις![δευτερογενες οφελος]Ξερεις λιγο πριν την Αιγινητισσα ειναι,στον παραλιακο δρομο που παει για την Περδικα!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Α,χμμμμ.....Να το αξιοποιήσω λες καταλλήλως.....Το ένα για ετοιμοθάνατους-νεκρούς το άλλο για ψυχίατρους προς ξεπάστρεμα...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Alkmeon
    ...εμ αυτο το αγροκτημα ’’Κασση’&#8 217; μια χαρα ηταν,οποτε σκεφτηκα μηπως με φιλοξενησεις![δευτερογενες οφελος]Ξερεις λιγο πριν την Αιγινητισσα ειναι,στον παραλιακο δρομο που παει για την Περδικα!
    Καλά δεν ξέρω Χριστό από Αίγινα-και όχι μόνο-αλλά αν έχω εκεί αγρόκτημα μετά χαράς να σε φιλοξενήσω......Είναι σαν την διαφήμιση με τον Έλληνα Κροίσο με 9 γράμματα.......

    Υπάρχει και πρωτογενές όφελος;;;;;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ...πρωτογενες=$ χαχαχα

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •