μια πολυτιμη σκεψη ενος εφηβου [γιατι πεθαινουμε] - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 58
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ο ψυχαναλυόμενος πληρώνεται ε;;;Ωραία μέθοδος..Να\'ναι καλά το Κάσση αγρόκτημα......€€&amp ;#8364;€€€&#8364 ;€€€€& #8364;€€€ παρακαλώ.......

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ...ασε που το ’’κασση αγροκτημα’’ ειναι μεγαλο οποτε προσγειωνονται και δισκοι εξωγηινων [οποτε παιρνεις τελη κασσηδρομιου] η μπορουν να προσγειωθουν και καλλιτεχνες για να γραψουν δισκους πχ ο αισθησιακος,ο κολλημενος,ο μπουμπι κλπ κλπ[οποτε παιρνεις τελη κασσηστουντιο]pas mal,pas mal!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ξεκαρδιστικό......Κοίτα αυτό με τους δίσκους λέω να πιάσω μιας και στιχουργός η αυτού μεγαλειότης μου ας βρω έναν που να αναγνωρίζει το τεράστιο \"ταλέντο\" μου και θα το αξιοποιήσει κατάλληλα....
    Το Κασυστούντιο είναι φοβερή έμπνευση.....και φοβερό trademark.....Το λες και χαίρεσαι...Πορώθηκα τώρα...
    Οπότε σκέφτομαι μια επιγραφή με λαμπιόνια για διττό σκοπό....Ο ένας καλλιτεχνικού στυλ ο άλλος κάτι σαν φώτα διαδρόμου προσγείωσης..
    Κοιτώντας ξανά τον τίτλο του θέματος η πρώτη σκέψη που μου ήρθε στο μυαλό είναι Τελικά γιατί πεθαίνουμε;;Το λύσαμε αυτό σαν θέμα;;;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γιατι εχουμε επιλογη?Εγω λεω να ζησω καμμια χιλιαρια χρονια θα εχω γιατρευτει μεχρι τοτε:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οι φατσουλες δουλευουν τωρα?:o
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ψιτ keep εσυ κομμενα τα mojito γιατι σε κοβω μονο για 999 χρονια!αντι για ρουμι θα πινεις ενα χυμο πορτοκαλι το ιδιο κανει!kassi ,το κασσηδρομιο θα μοιαζει με las vegas εννοειται!εκει μεσα θαχει και κασσηστουντιο και στην πρωτη επισκεψη σερβιρεται σε ολους παγωτο κασσατο[τετοιο κανει να τρωει ο κιπ]

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4
    Πάντως Λίλη γλυκιά μου, αν ήταν ετσι τα πράγματα όπως περιγράφεις στο αρχικό ποστ, θα έπρεπε ο κόσμος να πηγαίνει προς το καλύτερο. Προφανώς όμως δεν πηγαίνει, και οι ανθρωποι είναι ολόιδιοι κατά βάση σε κάθε γενιά.
    Ειλικρινά θα ήταν απίστευτα ανακουφιστικό αν έρχονταν τα πρασινα ανθρωπάκια χωρίς μυτουλες και έβαζαν μια τάξη στον πλανήτη μας, γιατι αν περιμένουμε από τους ανθρωπους... θα περιμέεεεενουμε... και θα περιμέεενουμε.... και τα πιάσαμε τα λεφτά μας.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Alkmeon
    ....ψιτ keep εσυ κομμενα τα mojito γιατι σε κοβω μονο για 999 χρονια!αντι για ρουμι θα πινεις ενα χυμο πορτοκαλι το ιδιο κανει!kassi ,το κασσηδρομιο θα μοιαζει με las vegas εννοειται!εκει μεσα θαχει και κασσηστουντιο και στην πρωτη επισκεψη σερβιρεται σε ολους παγωτο κασσατο[τετοιο κανει να τρωει ο κιπ]

    Κοίτα κάπως έτσι το σκέφτηκα..Δεν είναι σούπερ;;;;Μιλάμε αυτό το Κασυστούντιο έγραψε στην ψυχή μου....ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ που λέει και η Ίντερ..Εγώ το Κάσυ πάντως το συσχέτιζα με Κάσιους ένα πράγμα.....
    Κοίτα απ\'ότι κατάλαβα εγώ πεθαίνουμε για να μας διαδεχτούν εξωγήινοι.....Γι\'αυτό έρχονται στο Κασιδρόμιο,διαπραγματευόμ� �στε τα περί μεταθάνατον τρώμε και το παγωτό και διακτινιζόμαστε......και μας έρχεται καπάκι και η εξαγνιστική πανσιόν Κάσι......Πως τα έχω προμελετήσει έτσι όλα;;;

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ρίχνεις κι εσύ ως ψυχίατρος την υποστηρηκτική σου για το Μην φοβάστε τον θάνατο και τα έχουμε τα φράγκα...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....in cash!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Όπου το πας όπου το τριγυρνάς γύρω από το Κάσ το πας......Πρέπει να σε βάλω ατζέντη μου σε διαφημιστική μου καμπάνια......καλύτερος κι απ\'τον Ψινάκη.......τέτοιες εμπνεύσεις που έχεις......

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ε βεβαια τι παραπανω εχει ο Μαρτακης απο σενα δηλαδη;χαχα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Τι παρακάτω να λες....Ε λίγο οι κοιλιακοί,λίγο το ύψος λίγο το πράσινο μάτι που ειναι καστανό....-βάζουμε έναν φακό εκεί-μια χαρά.....Πάντως από φωνή έχω καλύτερη....Χαχα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ...ε βεβαια καλυτερη γι αυτο εχεις και ολοκληρο κασσηστουντιο!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Εμμμ....Απ\'την φωνή μου και μόνο μου άνοιξαν στούντιο με ηχομόνωση για να βγάζω το ταλέντο μου άφοβα....
    Βρε τέτοια να μου λες να ονειρεύομαι στούντιο και στιγμές απεριόριστης δόξας να σου έρχομαι μετά να μου θεραπεύεις τον ναρκισσισμό μου..Βλέπω ένα Βέγκας γιατρέ και με χαιρετάει..Να είναι το ΛΑΣ;;;

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •