ΓΕΛΙΟ..ΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 22 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 321
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719

    ΓΕΛΙΟ..ΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!

    Επειδή πολλοί έχουν κουραστεί με την όλη ένταση που έχει δημιουργηθεί στο forum και επειδή πιστεύω χρόνια τώρα στη θεραπευτική δύναμη του γέλιου, προτείνω σε όλους σας να παραθέσετε τις δικές σας προτάσεις για οτιδήποτε πιστεύετε ότι μπορεί να μας φτιάξει δημουργικά το κέφι και την ψυχολογία μας, παραμερίζοντας οριστικά τη συμμετοχή σας με απαντήσεις σε προκλητικές στάσεις και τάσεις που δέσποσαν μέχρι τώρα. Εγώ από την πλευρά μου σας προτείνω από το διαδίκτυο τα:
    1) τελευταία βίντεο από το www.filaki.gr
    2) τα latest του www.blackhumor.gr
    3) τις ...περίεργες αγορές του www.ouaou.gr
    4) το www.hahahumor.com και www.worldofhumor.com
    5) την ανάλαφρη ειδησιογραφία του www.myday.gr
    .....επιπλέον για όσους κατατάσσουν τον εαυτό τους στην κατηγορία των υπερ-ευαίσθητων τους προτείνω να διαβάσουν το βιβλίο από τις εκδόσεις Ελληνικά Γράμματα - <<Μήπως παραείστε ευαίσθητοι?>> (και αν δεν τους ανέβει η διάθεση εμένα να με χέσουν και να κάνουν την κουράδα μου παστουρμά!!!) ...ενώ τέλος για όσους επιθυμούν πέρα από την αξιόλογη ελληνική υποστήριξη του ελληνικού αυτού forum και διεθνή..προτείνω να γίνουν παράλληλα μέλη και του forum στο www.phobics-awareness.org το οποίο τιμώ 2 χρόνια τώρα και αντάλαξα απόψεις με άτομα από όλο τον κόσμο που αντιμετωπίζουν χρόνιες φοβίες, κρίσεις πανικού και κατάθλιψη.
    Καλώ όλα τα μέλη να δημοσιεύσουν τις δικές τους προτάσεις για την ψυχαγωγία μας , για να ξεπεράσουμε την όλη ενοχλητική ηχορύπανση των προηγούμενων ημερών (..γιατί έλεος πια ...η γκρίνια και η μουρμούρα δεν αντέχεται...) .
    Φιλιά σε όλους!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    149
    H πρότασή σου μου αρέσει . Είναι αλήθεια ότι όλα χρειάζονται στη ζωή και κυρίως το γέλιο

    Θα κάνουμε λοιπόν ένα παιχνίδι. Κάποιοι από σας μπορεί να το ξέρουν αλλά δεν έχει σημασία..άλλωστε παιχνίδι είναι.

    Θέλω να γράψετε τα 5 πρώτα ζώα που σας έρχονται αυθόρμητα στο μυαλό με τη σειρά που σας έρχονται και όταν θα μαζευτούν 10 τοποθετήσεις θα κάνουμε το παιχνίδι...

    Περιμένω λοιπόν ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Περιστέρι
    Ελέφαντας
    Λιοντάρι
    ʼλογο
    Τίγρης

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    38
    ʼλογο
    Γάτα
    Αρνί
    Σκίουρος
    Μαϊμού

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    πουθενα
    Posts
    118
    Καρχαριας
    Λυκος
    Ελαφι
    Ελεφαντας
    Αλογο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Ναι η ιδέα του παιχνιδιού .χμ....χμ φαίνεται άκρως ενδιαφέρουσα.Λοιπόν τα δικά μου
    Γάτα
    Ελάφι
    Τίγρης
    Πάνθηρας
    Κουνέλι


    ʼλλος παίδες?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    thessaloniki
    Posts
    16
    μηρμηγκι
    κατσικα
    σαρανταποδαρουσα
    περιστερι
    καστορας

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    13

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!

    Νομίζω πως είμαι η έβδομη καταχώρηση για το παιχνίδι που πρότεινε ο Γιάννης, για να δούμε τι θα δούμε...

    ʼσπρο ʼλογο
    Σκύλος
    Πάντα
    Περιστέρι
    Ζαρκάδι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    σκυλοσ
    δελφιλι
    γλαροσ
    ελεφαντασ
    λεοπαρδαλη
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    σκυλος
    τιγρης
    γατα
    αλογο
    λιονταρι

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    15
    γάτα
    αγελάδα
    δελφίνι
    περιστέρι
    λιοντάρι

    τελευταία και καταιδρωμένη...

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    64
    Μπράβο Όλγα. Έκανες τη σωστή κίνηση.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    149
    Και τώρα παιδιά η ώρα της κρίσεως...και του γέλιου

    Σύμφωνα με το παιχνίδι το κάθε ζώο (με τα χαρακτηριστικά του) μας αντιπροσωπεύει,μας εκφράζει σε κάποια πράγματα :

    Το πρώτο μας αντιπροσωπεύει στην εργασία μας
    Το δεύτερο στο σέξ
    Το τρίτο στο πως μας βλέπουν οι άλλοι
    Το τέταρτο στο πως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας
    Και το πέμπτο πως είμαστε στη πραγματικότητα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    πουθενα
    Posts
    118
    Χεχεχε... δηλαδη βλεπω τον εαυτο μου σαν ελεφαντα... Πωπω... Παλι καλα που οι αλλοι με βλεπουν σαν ελαφι... (με κερατα ε; χμμμμ)... Το καλο ειναι οτι στην πραγματικοτητα ειμαι αλογο... χεχεχε. Οσο για το οτι στη δουλεια ειμαι καρχαριας και στο σεξ λυκος δεν τα σχολιαζω... χεχεχε :P:P:P

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Γιάννη ειλικρινά σε ευχαριστούμε για το δημιουργικό και πραγματικά πετυχημένο παιχνίδι. Προσωπικά αυτά που έδωσα για τον εαυτό μου πράγματι μου ταιριάζουν....το μόνο όμως που κυριολεκτικά με συγκλόνησε είναι ότι στο πως είμαι πραγματικά απάντησα- κουνέλι και όπως όλοι καταλαβαίνετε η μόνη μου φοβία τελικά δεν θα έπρεπε να ούτε η αγοραφοβία ούτε η κοινωνική φοβία...αλλά ο φόβος πως ανά πάσα στιγμή μπορεί να καταλύξω στιφάδο στο πιάτο κανενός με κρεμυδάκια!!! ...όσοι δε από εσάς τολμήσετε να βάλετε τέτοια ιδέα στο μυαλουδάκι σας για να με φάτε στυφάδο..ξεχάστε το από τώρα!!!!
    θα σας προκαλέσω πολλά κλανοαέρια...και μπομπάτες κουράδες!!!
    ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ...

    Αξιότιμα και λατρεμένα μέλη...αναμένω όπως όλοι τις επόμενες κεφάτες παρεμβάσεις σας και ανοίγω νέο topic:

    <<ΠΡΟΣΚΑΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΑ ΓΚΑΦΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΘΕΛΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΩΘΟΥΝ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ>>

Page 1 of 22 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •