το 6 χρονο κοριτσακι που τουσ συγκινει ολουσ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863

    το 6 χρονο κοριτσακι που τουσ συγκινει ολουσ..

    ...η ...η απιστευτη μικρη 6 χρονη που καιρδισε τον διαγονισμο SUPER IDOL τησ βρετανιασ....

    καθε φωρα συγκινουμαι...


    Δειτε το...!!!!!!


    http://www.youtube.com/watch?v=U7Uhgm5Ox9Q
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  2. #2
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    Ναι,πολύ συγκινητικό..
    Οι γονείς της θα τρίβουν ήδη τα χεράκια τους σκεφτόμενοι πως αν η κορούλα τους δεν αποδειχτεί διάττων αστέρας σύντομα δεν θα ξαναχρειαστεί ίσως να δουλέψουν στην ζωή τους..

    Όχι,δεν είμαι κυνικός,απλώς η ιστορία έχει δεκάδες παραδείγματα να μας δείξει όσον αφορά την βάρβαρη εκμετάλευση των παιδιών-θαυμάτων από τους γονείς τους,κι ουχί μόνο βέβαια-είναι και τα αδηφάγα ΜΜΕ που αρέσκονται στο να κατακρεουργούν αστέρια,να τα στίβουν καλά καλά,κι έπειτα να τα πετούν σαν λεμονόκουπες μόλις τα νούμερά τους πάρουν την κάτω βόλτα..

    Ο Μακόλεϊ Κάλκιν ακόμη δεν μιλιέται με τον πατέρα του που ξόδεψε όλη την περιουσία του μικρού στον τζόγο..

    Η μικρή Connie ασφαλώς προς το παρόν δεν γνωρίζει τίποτα απ\'όλα αυτά.
    Της εύχομαι ότι καλύτερο,κι αν υπάρχει φύλακας-άγγελος να μην την αφήσει λεπτό από τα μάτια του..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ...ναι ειναι οπωσ τα λεσ...αλλα ασ ελπιζουμε στισ εξερεσεισ :)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Sharpedon
    Ναι,πολύ συγκινητικό..
    Οι γονείς της θα τρίβουν ήδη τα χεράκια τους σκεφτόμενοι πως αν η κορούλα τους δεν αποδειχτεί διάττων αστέρας σύντομα δεν θα ξαναχρειαστεί ίσως να δουλέψουν στην ζωή τους..

    Όχι,δεν είμαι κυνικός,απλώς η ιστορία έχει δεκάδες παραδείγματα να μας δείξει όσον αφορά την βάρβαρη εκμετάλευση των παιδιών-θαυμάτων από τους γονείς τους,κι ουχί μόνο βέβαια-είναι και τα αδηφάγα ΜΜΕ που αρέσκονται στο να κατακρεουργούν αστέρια,να τα στίβουν καλά καλά,κι έπειτα να τα πετούν σαν λεμονόκουπες μόλις τα νούμερά τους πάρουν την κάτω βόλτα..

    Ο Μακόλεϊ Κάλκιν ακόμη δεν μιλιέται με τον πατέρα του που ξόδεψε όλη την περιουσία του μικρού στον τζόγο..

    Η μικρή Connie ασφαλώς προς το παρόν δεν γνωρίζει τίποτα απ\'όλα αυτά.
    Της εύχομαι ότι καλύτερο,κι αν υπάρχει φύλακας-άγγελος να μην την αφήσει λεπτό από τα μάτια του..

    Ωραίος ο πατέρας.....Έπιασε λαχείο όταν γέννησε το γιο του....Πράγματι.Σε στίβουν σαν λεμονόκουπες και μετά όταν δεν σε αγαπά η κάθε AGB χάνεσαι....Πάντως εγώ προσωρινά θα την χαιρόμουν έστω και αυτή την αναγνώριση...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Δε ξέρω τι είναι χειρότερο;; το στύψιμο που λέτε ή το να σου κόβουν τα φτερά σε τόσο τρυφερή ηλικία, όπως έκαναν εμένα οι δικοί μου;; γενικά δύσκολο πράγμα να ξεφεύγεις από το μέτριο.... δύσκολο να το διαχειριστείς...

  6. #6
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    9th page
    Posts
    85
    Δυο διαφορετικοί δρόμοι με τον ίδιο προορισμό θα έλεγα πως είναι.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •