αρρυθμίες - αγχος??? - Page 128
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 128 of 128 FirstFirst ... 2878118126127128
Results 1,906 to 1,911 of 1911
    καλημέρα φίλε. Έχω δοκιμασει κάτι εγώ και με βοήθησε. Ασχολήθηκα με τον μοντελισμο(συναρμολογούμε α ότιδηποτε απο καράβια μέχρι αεροπλάνα κ.α) πρέπει όμως να έχεις υπομονή και επιμονή σε τέτοια και να σου αρέσει πραγματικά. Ανακάλυψα ότι μόλις άρχισα να ασχολούμαι εξαφανίστηκαν τα φτερουγίσματα διότι είχα το μυαλό μου απασχολημένο. Δεν λέω ότι εξαφανίστηκαν εντελώς αλλά μειωθηκάν αισθητά. Δοκίμασε το αν σου αρέσει. Α και πάντα με συνοδεία κλασσικής μουσικής να το κανεις. Σε ηρεμει. Άποψη μου φυσικα

καλημέρα φίλε. Έχω δοκιμασει κάτι εγώ και με βοήθησε. Ασχολήθηκα με τον μοντελισμο(συναρμολογούμena ότιδηποτε απο καράβια μέχρι αεροπλάνα κ.α) πρέπει όμως να έχεις υπομονή και επιμονή σε τέτοια και να σου αρέσει πραγματικά. Ανακάλυψα ότι μόλις άρχισα να ασχολούμαι εξαφανίστηκαν τα φτερουγίσματα διότι είχα το μυαλό μου απασχολημένο. Δεν λέω ότι εξαφανίστηκαν εντελώς αλλά μειωθηκάν αισθητά. Δοκίμασε το αν σου αρέσει. Α και πάντα με συνοδεία κλασσικής μουσικής να το κανεις. Σε ηρεμει. Άποψη μου φυσικα

Junior Member
    Καλησπέρα , σε καταλαβαίνω απόλυτα ! Όπως όλοι μας εδώ μέσα τα ίδια παίρναμε λίγο πολύ , έχω διαβάσει άπειρες φορές τα συγκεκριμένα post για να βρίσκω λίγη ησυχία ....

Junior Member
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ . ΕΙΜΑΙ 24 ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΟΘΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ . ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΟΘΩ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΤΛΒ . ΑΡΡΥΥΜΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΑΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ . ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΑΣΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ . Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΔΙΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ . ΓΕΝΙΚΑ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΦΑ ΦΑΩ ΦΟΥΛ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΡΕΜΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΙΠΑΛΜΙΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΥ . ΠΑΛΑΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΡΗΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ , ΣΧΟΛΗ ,ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΑ

Ωραιο βιντεο!