ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    6

    ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ

    Καλησπέρα σε όλους,

    Οταν πάω στην δουλειά μου ,με πιανει κατάθλιψη,νυσταζω συνεχεια, ειμαι αφηρημενος,....,εχω πολυ αγχος!!!ωσπου να βρω κατι αλλο αναγκαστικα καθομαι.Το κακο ειναι οτι μου κανουν και ψυχολογικο πολεμο στην δουλεια...Ρουφιανευουν, μεχρι και πισωπλατη μαχαιρια μου εκανα, το οποιο και παρεδέχτηκαν!!!


    Ειμαι σε 3χρονια εκει και με υποχρεωνουν να γελαω(εαν και δεν θελω)και αλλα πολλά............

    Πως αντιμετωπιζετε.........?Μου εχουν δημιουργησει ανασφαλεια, αγχος φοβιες,ψυχολογικα προβλήματα...

    Το μεγαλο πρόβλημα ειναι οτι δεν θελω να δουλεψω,βαριεμε!!!!παω και με ποιανει υπνος.....μεχρι και να παραμιλαω εχω φτασει

    Τι κανω??

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αλλαζεις δουλεια, τους γραφεις στα τετοια σου, η τους κανεις χαβαλε οπως σου κανουν.
    Οτι προτιμας.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by zelmir
    Καλησπέρα σε όλους,

    Οταν πάω στην δουλειά μου ,με πιανει κατάθλιψη,νυσταζω συνεχεια, ειμαι αφηρημενος,....,εχω πολυ αγχος!!!ωσπου να βρω κατι αλλο αναγκαστικα καθομαι.Το κακο ειναι οτι μου κανουν και ψυχολογικο πολεμο στην δουλεια...Ρουφιανευουν, μεχρι και πισωπλατη μαχαιρια μου εκανα, το οποιο και παρεδέχτηκαν!!!


    Ειμαι σε 3χρονια εκει και με υποχρεωνουν να γελαω(εαν και δεν θελω)και αλλα πολλά............

    Πως αντιμετωπιζετε.........?Μου εχουν δημιουργησει ανασφαλεια, αγχος φοβιες,ψυχολογικα προβλήματα...

    Το μεγαλο πρόβλημα ειναι οτι δεν θελω να δουλεψω,βαριεμε!!!!παω και με ποιανει υπνος.....μεχρι και να παραμιλαω εχω φτασει

    Τι κανω??
    βρεε δεν ντρέπονται λέω εγώ!!μα πώς έχει γίνει έτσι ο κόσμος μας? δηλαδή σε αυτόν τον κόσμο πρέπει να ζητιανέψεις για να ζήσεις?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •