Δεν ξερω τι εχω και θελω ψυχολογο!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1

    Δεν ξερω τι εχω και θελω ψυχολογο!!!

    θελω να ξεκαθαρισω τελικα τι εχω και ετσι θελω καποιος αν γινεται να προτεινει καποιον καλο ψυχιατρο στην περιοχη Νικαιας.Εχω γενικοτερα ασταθεια συμπεριφορας, κανω ψυχαναγκαστηκες κινησεις,μανιοκαταθλιψη,κα ταθλιψη,νευρικοτητα,με πιανει κατατονια και εγω δεν ξερω τι αλλο.Μπορει και να λεω κοτσανες αλλα σιγουρα εχω κατι.Λιγο πολυ τα εχω αρκετο καιρο αλλα τον τελευταιο χρονο βλεπω οτι χρειαζομαι βοηθεια σιγουρα!!!
    Σας ευχαριστω πολυ!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ..πηγαινε Κονμαριν σε Κεντρο Ψυχικης υγειας της περιοχης σου...παρε το τηλεφωνο απο τον ΟΤΕ... εκει υπαρχει δωρεαν ψυχολογοσ και ψυχιατροσ...θα σου κλεισουν ραντεβου..και θα του μιλησεισ.. εκεινοσ θα σου πει.. και ολα θα πανε καλα... προσπαθησε να μην πιεζεσαι... και να μην φοβασαι.. οτι κι αν ειναι αντιμετωπιζεται... ..κι εμεις ημαστε ολοι εδω...

    υ.γ τι εννοεισ λεγοντας ψυχαναγκαστικες κινησεισ:::

    φιλικα Αdzik.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ..διαβασε το u2u σου..οκ; ..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Νομιζω στην περιοχη σου πρεπει να υπαρχει κεντρο ψυχικης υγειας.Μπορεις να παρεις το 195 τηλεφωνο(νομιζω αυτο πρεπει να ειναι για ψυχολογικη υποστηριξη κλπ) να τους πεις την περιπτωση και θα σε παραπεμψουν εκεινοι στο αντιστοιχο κεντρο για ψυχολογο ή ψυχιατρο.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •