δεν εβαλα μυαλο...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    4

    δεν εβαλα μυαλο...

    καλησπερα κ απο εμενα!πριν περιπου καμια 7 χρονια αντιμετωπισα μια αγχωδη διαταραχη η οποια με ταρακουνησε παρα πολυ.αλλαξε ολος ο ψυχικος μου κοσμος.το μονο καλο σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι βγηκα πιο δυνατος απ'ολη αυτη την κατασταση,αν κ αφησε καποια υπολοιματα..
    για την αγχωδη μου διαταραχη πιστευα οτι εφταιγε ενα τσιγαρο που ειχα πιει μικροτερος κ μου ειχε φερει εντονη ταχυπαλμια σε σημειο που να νομιζα οτι θα πεθανω.απο τοτε μου δημιουργηθηκαν καποιες φοβιες,οπως πχ το αεροπλανο,οι κλειστοι χωροι κλπ κ ξαφνου μια μερα στη δουλεια χανω τον κοσμο κατω απο τα ποδια μου.επισκεφθηκα καποια ψυχολογο η οποια με καποια ανθοιαματα κ ψυχοθεραπεια με εκανε να νιωσω πολυ καλυτερα.
    ο λογος που αποφασισα να γραψω ειναι γιατι ξανακαπνισα μονο κ μονο για να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν φοβαμαι κ οτι ειμαι μια χαρα,αλλα εξαιτιας του οτι ειχα πει οτι δεν θα ξαναπιω με'χουν πιασει φοβερες ενοχες γι'αυτο που εκανα κ εχει εδω κ 5 μερες περιπου που ειμαι μεσα στο βουρκο κ δεν μπορω να βγω με τπτ.
    αυτο που ηθελα να σας πω ειναι οτι αν για κατι εχετε ενδοιασμους,αν δεν ειστε σιγουροι για κατι που μπορει να κανετε,αν ειστε ευαισθητοι χαρακτηρες κ αυστηροι με τον εαυτο σας,μην παρατραβατε το σχοινι.δεν ειναι ολα για ολους...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    123
    φιλε και εγω απο χορτο την επαθα επινα 2 χρονια κοντα κ πριν το κοψω μου εκανε κατι τετοια(ανχη φοβους κλπ)....οπως ειπες δεν ειναι για ολους...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •