πόσες ώρες τη μέρα κοιμάστε? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    υπαρχουν πολλες περιπτωσεις που ο οργανισμος μου φερεται και αντιδρα διαφορετικα αλλοτε κοιμαμαι 3 ωρες αλλοτε καθολου και αλλοτε παρα μα παρα πολλες.συνηθως αμα θελω να ξεχασω η ειμαι στεναχωρεμενη μπορει η να μην κοιμηθω καθολου η να κοιμηθω και 12 ωρες

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    17
    Εγώ παλιά είχα τρελές αϋπνίες, δεν κοιμόμουν όλη νύχτα (έκανα χίλιαδυο, διάβαζα, έγραφα, άκουγα μουσική κτλ) και συνέχιζα κανονικά την επόμενη μέρα χωρίς να κοιμηθώ, ευτυχώς το ξεπέρασα και τα τελευταία χρόνια κοιμάμαι φυσιολογικά, τουλάχιστον 8 ώρες ;) αν και χτες έπαθα κάτι πάράξενο, ενώ νύσταζα πολύ, ΟΛΗ νύχτα στριφογύριζα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα, δεν βολευόμουν, ένιωθα ένα βάρος, χωρίς να έχω κάτι συγκεκριμένο ένιωθα ότι ανησυχώ έντονα και όταν κοιμήθηκα λίγο έβλεπα εφιάλτες :(

    Μάλλον έχει να κάνει με έντονο άγχος που υποβόσκει...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Εγώ τις τελευταίες μέρες έχω έντονο πρόβλημα δαταραγμένου ύπνου...Κοιμάμαι συνήθως κατά τις 4 και ξυπνάω στις 1 ¨η κοιμάμαι κατα τις 12-1 και ξυπνάω στις 3-4 και μετά κοιμάμαι κατα τις 1 το μεσημερι για 2 ώρες περίπου.Πολύ εκνευριστικό και κουραστικό!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    ενώ πριν κοιμόσουν πότε;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    178
    5-6 ώρες τις καθημερινές , 8-9 τα σ/κ

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    178
    ..εκτος αν με πιάσει αυπνια, οπότε οι 5-6 μπορεί να γίνουν 1-2!! (επειδη ξυπνάω πάντα 7, τις καθημερινες, λογω παιδιών και δουλειάς.)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Ναι ,πριν κοιμόμουν καμια 6-7 ώρες συνεχομενες το βράδυ...

  8. #23
    Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    η κοσμάρα μουυυυυυυυ!!!
    Posts
    39
    κοιμαμαι παρα πολυ....10 ωρες...ΚΑΙ μπορει και να κοιμηθω ενα δυωρο το μεσημερι.Αλλα αυτο ισως συμβαινει γιατι μια ζωη εχω πολυ ενεργεια...Παρα πολυ.Αφου να φανταστειτε μου λενε οι φιλοι μου\"οπως εισαι εσυ χαρουμενη και ολη μερα στην τσιτα δεν θα ειμασταν εμεις ουτε αν περναμε ναρκωτικα\".Για αυτο κοιμαμαι.

    Οσο για αυπνιες τις πρωτες μερες που ημουν πολυ ευτυχισμενη για ενα θεμα και θυμομουν στιγμες και η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη...!!!ααααααααχ!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....συνολικως κανενα 8ωρο!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    κανα 8αρακι και εγω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    7 ωρες το βραδυ και 2 το μεσημερι

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •