Αποκλεισμός μέλους (krino)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 196
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024

    Αποκλεισμός μέλους (krino)

    Καλημέρα,
    δεν θέλω να κάνω τον συνήγορο κανενός.
    ούτε τον κατήγορο κανενός.
    Αλλά το ότι ένα μέλος αυτού του φόρουμ (και συκεκριμένα το μέλος krino ) βρίσκεται αποκlεισμένο νομίζω ότι είναι εντελώς λάθος.
    Παρακολουθούσα μία κάπως έντονη διαμάχη στο θέμα \"πρόβλημα με την ψυχοθεραπεύτριά μου\" αλλά δεν βρήκα πουθενά κάτι που να δικαιολογεί τον αποκλεισμό του συγκεκριμένου μέλους. Ισως να διαγράφτηκαν μυνήματα του.
    Δεν ξέρω. Δεν ξέρω καν αν πρόκειται για κάτι άλλο που έκανε οπότε και το θέμα αυτό είναι εντελώς μα παντελώς άκυρο εξαρχής.

    Από την άλλη βλέπω την υπογραφή του. ΚΑι βλέπω και το μύνημα που γράφτηκε. Το θεωρώ πάρα πολύ προσβλητικό απέναντί του. Φανταζόμενος ότι κάτι τέτοιο θα απευθυνόταν προς εμένα οργίζομαι που δεν βλέπω έστω μία προειδοποίηση στο μέλος που το έγραψε.

    Απλά σκέψεις μου.

    Edit: Μη θέλοντας να βγάλω τον ευατό μου έξω από τον χορό, να γράψω ακόμα ότι υπάρχουν πολλοί (ενας εκ των οποίων και εγώ) που θα έπρεπε να είμαστε αποκλεισμένοι αλλά η χαλαρότητα εκ μέρους των υπευθύνων μας επιτρέπει (και κατά την γνώμη μου νομίζω πάρα πολύ καλά κάνει) να είμαστε /να είμαι ενεργά/ενεργό μέλος αυτού του πολύ ωραίου (κάπως μικρή λέξη νομίζω πως έγραψα) φόρουμ
    been good, been bad. WILL GO ON

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Πολύ δημοκρατικό φόρουμ! Χωρίς ούτε μία προειδοποίηση! Τι τις έχουμε τότε; Εγώ όχι ότι με νοιάζει για το συγκεκριμένο μέλος γιατί δεν έχω καμμία σχέση μαζί του, αλλά μπορεί να συμβεί στον καθένα. Έτσι άντε χωρίς λόγο σβήνουμε μέλη.

  3. #3
    και γω εχω την εντυπωση πως ηταν πολυ ξαφνικο και αδικαιολογιτο..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    295
    Τι έγινε βρε παιδια???? Οντως αποκλείστηκε ο Κρίνο? Λυπάμαι αλλά το θεωρώ κι εγω απαράδεκτο. Στο κάτω κάτω όλα παίκτηκαν στο θέμα μου, εμένα ο κρίνο δεν με προσβαλε σε τίποτα οποτε μου φαινεται αδιανοητο το οτι αποκλειστηκε. Εκτος και αν υπήρξαν πραγματα που δεν ξέρουμε.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Η αλήθεια είναι ότι τον ξεμπρόστιασαν για κάποια προσωπικά του και αυτά σβήστηκαν, αλλά και πάλι δεν ήταν λόγος αυτός να σβηστεί.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω αφου εχει και με βριζει ανευ λογου και αιτιας καθε λιγο και λιγακι , οπως το οτι εχει επανειλημενα προσβαλλει πολλα μελη , οπως το οτι εχει παρεκτρεψει εκατονταδες νηματα , οπως οτι γραφει εκατονταδες μηνυματα μονο και μονο για να δημιουργησει διαπλοκες , δεν με στενοχωρει καθολου και την βρισκω σωστη επιλογη.

    Οι προειδοποιησεις δεν δουλευουν γιατι μαλλον απετυχε το update του φορουμ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by lightbluepath
    Έτσι άντε χωρίς λόγο σβήνουμε μέλη.
    O Δον (μία έκφραση από τα παλιά για τον NikosD) δεν νομίζω πως αδικαιολόγητα θα έκανε κάτι τέτοιο. Πάντως το μέλος είναι αποκλεισμένο.
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    26
    να ρωτήσω κάτι εγκυκλοπαιδικό; αν ένα μέλος αποκλειστεί, μπορεί να επανεγγραφεί με άλλο νικ (στην οποία περίπτωση ο αποκλεισμός δεν έχει και πολύ νόημα); δεν αφορά τον κρίνο, απλώς το είχα απορία.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by justme
    O Δον (μία έκφραση από τα παλιά για τον NikosD) δεν νομίζω πως αδικαιολόγητα θα έκανε κάτι τέτοιο. Πάντως το μέλος είναι αποκλεισμένο.
    Να μας τον εξηγήσει τότε γιατί εγώ δεν είδα τίποτα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    295
    Λυπάμαι που το λεω, αλλα ετσι θα έπρεπε να εχω διαγράψει ολους τους ανθρώπους που με εχουν προσβάλλει στη ζωή μου!

    Επιλεγουμε να διαβάζουμε ή να μην διαβάζουμε τα μηνυματα που στέλνει ενα μελος, να απαντάμε ή να αδιαφορούμε. Λυπάμαι που το λεω αλλα στις προσβολες που εκανε ο κρινο, οταν και αν εκανε, εβρισκε συνεργάτες. ΤΟυ δίναμε τροφή και απαντουσε.

    Θεωρω άδικο τον αποκλεισμό του, επρεπε να γινει συσταση πρώτα, και στο κάτω κατω για αυτο υπάρχουν τα φορουμ για να πει ο καθενας την άποψη του.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by vintzi
    να ρωτήσω κάτι εγκυκλοπαιδικό; αν ένα μέλος αποκλειστεί, μπορεί να επανεγγραφεί με άλλο νικ (στην οποία περίπτωση ο αποκλεισμός δεν έχει και πολύ νόημα); δεν αφορά τον κρίνο, απλώς το είχα απορία.
    Γίνεται, αλλά συνήθως τον καταλαβαίνουνε.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by frei
    Λυπάμαι που το λεω, αλλα ετσι θα έπρεπε να εχω διαγράψει ολους τους ανθρώπους που με εχουν προσβάλλει στη ζωή μου!

    Επιλεγουμε να διαβάζουμε ή να μην διαβάζουμε τα μηνυματα που στέλνει ενα μελος, να απαντάμε ή να αδιαφορούμε. Λυπάμαι που το λεω αλλα στις προσβολες που εκανε ο κρινο, οταν και αν εκανε, εβρισκε συνεργάτες. ΤΟυ δίναμε τροφή και απαντουσε.

    Θεωρω άδικο τον αποκλεισμό του, επρεπε να γινει συσταση πρώτα, και στο κάτω κατω για αυτο υπάρχουν τα φορουμ για να πει ο καθενας την άποψη του.
    Συμφωνώ όσο και αν δεν πάω τον κρίνο.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    26
    Ευχαριστώ lightbluepath.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by vintzi
    Ευχαριστώ lightbluepath.
    Παρακαλώ

  15. #15
    συμφωνω με τη lightbluepath

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •