Παιδιά - Βοήθεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    4
    Φίλη mariafound μην ανυσηχείς καθόλου. Στο σπίτι μου δεν ξαναμπαίνουν ουσίες. Μόλις βρήκα τα χάπια, την πρέζα της την πέταξα στα σκουπίδια. Φίλε TheYellowLemonTree τι εννοείς με αυτό που λες? Να μην της δίνω φάρμακα. θα \'θελες όλο αυτό να το πέρναγα μαζί της χώρίς αυτά? Να ήσουνα κάπου απο μια γωνία και να \'βλεπες τι περάσαμε εγώ και η γυναίκα μου και μετά να μου \'λεγες ΕΛΕΟΣ.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Καλησπέρα σου και πάλι. Ειλικρινά δε καταλαβαίνω ποιός είναι αυτός που δεν εννοεί. Σου έχω στείλει μήνυμα λέμε και δε ξέρω πόσο πιο απλά να το γράψω. Καλό θα ήταν να το είχες διαβάσει εδώ και μια βδομάδα προτού αναφωνήσω \'έλεος\' φίλε μου...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Originally posted by DiRom
    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν στα ερωτήματά μου. Έχω καιρό να μπώ στο φόρουμ και μέσα σ\' αυτό το χρονικό διάστημα έγιναν πολλά. Έψαξα και βρήκα κάπου στην Καλλιθέα αφού ρώτησα εδώ κι εκεί, κάτι χάπια οβάλ σε λευκό χρώμα. Ρίσκαρα και τα πήρα γιατί αυτός που μου τα \'δωσε μου είπε οτι κάνουν δουλειά. Σας πληροφορώ οτι όντος έκαναν τη δουλειά τους. Η κοπέλα είναι τώρα 5 μέρες καθαρή χωρίς ηρωίνη. Μόνο με αυτά. Ένα βράδυ την δεύτερη μέρα, πολύ πρωινές ώρες, την άκουσα να μιλάει στο τηλέφωνο με κάποιον να δίνουν ραντεβού κάπου εδώ κοντά στο σπίτι μας και αμέσως αντέδρασα απειλώντας ότι αν φύγει δεν θα την ξαναδεχόμασταν στο σπίτι. Την ρώτησα αν σωματικά την έχει ανάγκη και μου \'πε πως όχι. Μόνο αυτό που μου είπε, με έκανε να επιμένω να θέλω να την βοηθήσω. Δεν έφυγε τελικά απο το σπίτι και όλα καλά. Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε ακόμα καλύτερα. Χθές είχε γενέθλια το παιδί της και πήγαμε μαζί στο σπίτι της πεθεράς της και αφού της μίλησα με καλό τρόπο, την άφησε να δει το παιδί.
    Μέχρι στιγμής, όλα καλά. Το τι φοβάμαι είναι ότι σε κάποια στιγμή θα παω διακοπές με τη γυναίκα μου και θα την αφήσουμε μόνη. Ο θεός να βάλει το χέρι του να μην ξαναρχίσει. Δυστυχως δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα άλλο. Άρχισα να έχω εγώ προβλήματα στο σπίτι. Απομακρύνομαι απο την γυναίκα μου για διάφορους λόγους. Για όσους ξέρουν, δεν είναι και το ποιο εύκολο πράγμα.
    Σας ευχαριστώ και πάλι.
    Ναι, δεν είναι καθόλου εύκολο πράγμα. Αλλά μιλάμε για φάρμακα (φαρμάκια) και για το καλό το δικό της και το δικό σας, θα έπρεπε να την ψάξεις τη δουλειά δια μέσου άλλης οδού. Και ναι, το πιθανότερο είναι να ξαναρχίσει. Δε γίνεται έτσι η αποτοξίνωση, σόρυ. Χρειάζεται γιατρός και παρακολούθηση. Αφού τη βοηθάτε ρε παιδιά, βοηθήστε την σωστά. Αυτά τα ολίγα...

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    16
    Το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    16
    sry tora eida subotex htan nta obal kanoun douyleia alla einai st6o myalo...kai egw ta idia trabaw,,

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Γιαννη πως τα πας?

    πηρες φιδι?


    ο μπαμπας σου τι κανει?

    εσυ?

    γραψε κανενα νεο...

    εαν μπορεις ελληνικα ε?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  7. #22
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    55
    Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά ίσως θα έπρεπε οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ να έχουν επέμβει νωρίτερα... Το θεωρώ απαράδεκτο να δίνονται οδηγίες για το που θα βρει κάποιος χάπια απο τους οποιοσδήποτε εμπόρους θανάτου των εξαρχείων. Επειδή έχω δει παιδιά να ξεψυχούν μπροστά στα μάτια μου περιμένοντας το ασθενοφόρο στη συγκεκριμένη περιοχή και επειδή το θέμα των ναρκωτικών ουσιών είναι εξαιρετικά λεπτό θέμα, θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή των διαχειριστών. Έλεος δηλαδή, δεν θα σωθούν έτσι τα παιδιά.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    πωρεεεεεεεεεεε!

    τωρα το πηρα ειδηση πως προκειται για εμποριο..........


    α καλαααααααααααααααααα!


    αχ! κανε το αναφορα mystic

    εχεις δικιο!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #24
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    55
    Πώς κάνεις αναφορά; Δεν ελέγχει κάποιος τι γράφεται στο φόρουμ;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    πατωντας report νομιζω

    δεν εχω κανει αλλα νομιζω πατωντας report


    ελεγχει καποιος νομιζω

    αλλα ειβναι δυσκολο να ειναι παντα εκει και να ελεγχει τα παντα!!!

    οποτε κανουμε και εμεις κατι....
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    16
    EXEI XALASEI TO PLHKTROLOGIO 8 PARW ALLO K 8A SAS PW.TA XAPIA APO ENA PSIXIATRO BM XALASA TELEIOS D KSERA P BRISKOME..8 SAS PW

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    10
    καλησπερα..λοιπον εγω εχω να σου πω πωσ τα σουβοτεχ δε θα βγαλει στεριτικα αλλα απο κει και περα δε κανουν τιποτα αλλο...προσοπικα εμεινα χωρισ χρηση για 10 μερεσ 2 φορεσ με αυτα τα χαπια αλλα την εντεκατη ημερα ηθελα να πεσω απ το μπαλκονι...ειληκρινα μακαρι να μπορουσα να σου πω κατι σιγουρα αλλα δυστιχωσ δεν υπαρχουν εγκιισεισ..εγω εχω τελιωσει 2 απ τα ποιο γνωστα στεγνα προγραματα κ δε μιλαω απλα για κοινοτητα λλα για ολοκλιροση κ αποφιτιση απο επανενταξη..ξεκοψα απο παρεεσ εζησα αρκετο καιρο καθαροσ με καποια διαστηματα που το ριχνα στο αλκοολ,το οποιο ειναι χειροτερα κ απ τη πρεζα κατα εμενα..και παρολα αυτα δε τα καταφερα να ξεφυγω...σιγουρα παντοσ πρεπει να παει σε ενα κλειστο προγραμα ωστε να ζησει λιγο καθαρη κ αν τησ αρεσει(σορυ για την εκφραση)θα συνεχισει να ζει ετσι..εγω δεν αντεξα...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •