!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MARIANNA!!!!!!! !!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    kalli8ea
    Posts
    27

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MARIANNA!!!!!!! !!!!!!!!!!

    geia sas eimai h marianna
    exw perasei kriseis panikou apoproswpopoisi k ta panta genika
    apo ton kairo pou me vrike auto to pragma niwthw les kai katarew kathe mera k perissotero!
    den xerw ti na kanw...
    nustazw xwris logo exw duspnoia nomizw oti xanw to mualo mou
    exw pesei psuxologika ta exw ola !
    den exw filous agori parea exw parapanw kg menw me th mama h opoia den me voithaei k trela gt k ekeinis h psuxologia einai kapws kai an tis pw kati panikovaletai... kai etsi to kruvw
    thelw na paw pali se psuxiatro na dw ti tha kanw kai ti tha mou pei...
    den mporw na kukloforisw eukola sth zesth eimai koinwnikh den exw provlimata tetoia
    apla wres wres nomizw oti xanw to mualo mou kai exw kourastei
    eixa 5 apwleies sth zwh mou omws
    kai nomizw oti auto me erixe polu
    thelw genika an8rwpous na me sthrizoun kai na me kanoun na niwthw kala
    den exw kati allo na pw
    auto to kalokairi dn tha paw diakopes ....... akoma ena dld...
    genika nomizw oti kathe mera tha pathw kati kako oti tha pethanw kai tetoia me pianei duspnoia edw kai 5 meres meta zalada meta tash gia upno thelw na valw ta klammata xwris logo k otan neuriazw ekei einai pou ginetai xamos tarazomai polu
    thelw na zhsw opws palia pou gelousa dn me endiafere tpt dn evlepa me apelpisia th zwh kai hmoun xaroumenh sunexeia!
    thelw na mou peite kanena kalo psuxotherapeuth h psuxiatro h psuxologo estw
    den xerw ti na pw
    olo akures skepseis kanw kai me fovizei auto

  2. #2
    Μαριάννα δεν τα ξαναγραφεις στα ελληνικα?
    Εκτός του ότι είναι στους όρους χρήσης, θα μας βγουν τα ματια να το διαβασουμε.........

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    kalli8ea
    Posts
    27
    ΣΟΡΡΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΥΤΟ
    ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ? (:P

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    33
    Γεια σου Μαριαννα!!
    Πρωτα απο ολα πρεπει να προσπαθησεις να ηρεμησεις λιγακι, ακομα και ο τροπος που γραφεις φανερωνει οτι αυτη τη στιγμη εισαι ιδιαιτερα ταραγμενη!!Δεν ειμαι απο Αθηνα και ετσι δεν μπορω να σου προτεινω καποιον ψυχολογο, ψυχιατρο.Το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι ολοι σε αυτο το φορουμ και πολλοι περισσοτεροι εξω περνανε παρομοιες καταστασεις με σενα!!
    Κι εγω περασα και περναω απο ολα αυτα που περιγραφεις!!!Ειναι ολο το πακετο του αγχους, δεν προκειται να παθεις τιποτα απολυτως απο οσα φοβασαι!!!Δες ποσα ατομα στο φορουμ εχουν αναλογες φοβιες με εσενα αλλα κανενας ποτε δεν επαθε τιποτε,ουτε κι εγω και πολλα συμπτωματα σου μου θυμιζουν τον εαυτο μου.Αποπροσωποποιηση, ακυρες σκεψεις, φοβοι για αιφνιδιο θανατο, ζαλαδες και αλλα πολλα.
    Προσπαθησε να κανεις κατι να ξεχαστεις, δες κατι στο ιντερνετ, παιξε κανενα παιχνιδι,διαβασε κατι, να απασχολησεις το μυαλο σου
    ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    kalli8ea
    Posts
    27
    XRISTINA FOVAMAI MH TRELA8W
    AUTO ME FOVIZEI PERISSOTERO APO OLA OTI ERXONTAI STIGMES NA OURLIAXW H FWNAXW KAI LEW APO MESA MOU KRATHSOU GIATI ETSI KANOUN OI TRELOI....
    KLEINW TA MATIA KAI DEN HREMW EUKOLA
    ME VASANIZEI TO MUALO MES TH MERA
    AKOMA KAI OTAN PAW NA HREMHSW FOVAMAI...
    NIW8W OTI ME EXEI KATAPIEI H GH OTI DEN EXW MELLON OTI ME PLHSIAZEI H TRELA
    EGW MONO LIBRAX PAIRNW

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    33
    κι εγω την πρωτη φορα με τις κρισεις πανικου ο φοβος μην τρελαθω ηταν απιστευτος, σε σημειο που ημουν σιγουρη οτι ειχα τρελαθει, ελεγα δεν υπαρχει περιπτωση.Ημουν στο γραφειο και νομιζα οτι θα ουρλιαξω στα καλα καθουμενα.Φοβομουν οτι ετσι ξαφνικα θα γινει κατι , θα χασω τον ελεγχο και θα κανω κακο στον εαυτο μου.Δεν αντεχα να ακουω , να βλεπω για ψυχικες ασθενειες γτ ημουν σιγουρη παντα οτι εχω τη χειροτερη.
    Τελικα τιποτα μα τιποτα απο ολα αυτα δεν εγινε.
    Κι εσυ καλη μου δεν προκειται να τρελαθεις σε καμια περιπτωση.
    Πρωτον αυτος που ειναι τρελος δεν το καταλαβαινει!Τα συμπτωματα της σχιζοφρενειας ειναι εντελως διαφορετικα απο αυτα που περιγραφεις!Επισης οι πιθανοτητες να τρελαθει ενας ανθρωπος με κρισεις πανικου ειναι πολυ λιγοτερες απο καποιον χωρις κρισεις!
    Ολα αυτα που αισθανεσαι ειναι καθαρο αγχος και τιποτα αλλο, αυτο ειναι το μονο σιγουρο.Δεν στα λεω για να σε κθησυχασω αυτη ειναι η πραγματικοτητα!!!!Περασα ολα αυτα που λες και δεν τρελαθηκα.Το εχω ψαξει αρκετα το θεμα και ειμαι σιγουρη γι αυτα που σου λεω!!!Δεν προκειται επ ουδενι λογο να τρελαθεις!!!!!!!!!!!
    Κρατα αυτο το τελευταιο και προσπαθησε να ηρεμησεις και να κοιμηθεις!!!

  7. #7
    καλησπερα!!

    δεν τρελενεσαι απλα αμα δεν το κοιταξεις το θεματακι και το παραμελεις θα βασανιζεσαι αδικα

    Προταση:

    Μεσα στη βδομαδα πηγενε σε εναν ειδικο!!!!!!!!!!!!!!
    Τωρα πεσε για υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    kalli8ea
    Posts
    27
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3.30...
    ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΝΥΣΤΑΖΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΥΣΤΑΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ... ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .... ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ..
    ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΔΗ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •