Απάθεια, κακοδιάθεσία...τι έχω; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    μμμμμμμμμ καταλαβα νομιζω

    εχεις πολυ λιγο χρονο για τον εαυτο σου και αυτο σε κουραζει!


    και μενα θα με κουραζε νομιζω!

    ασχετα με τη χαρα που φερνουν τα παιδια. απλα ειναι εξουθενωτικο να θες να λιωσεις στον καναπε και αντ αυτου να τρεχεις σαν την παλαβη...


    τωρα ειμαι σε φαση γνωριμιας να φανταστης ετσι με εναν πολυ γλυκο αντρα

    και η αδελφη μου που εχει παιδακι μου λεει

    αααααααααααχ κοιταξε να το απολαυσεις γιατι το ανεμελο του πραγματος δε θα το ξαναεχεις οταν με το καλο αποκτησεις παιδακια

    ετσι με λεει

    αλλα αυτη εχει παρει παραμαζωμα τη μαμα μου

    και της το αφηνει ολη την ωρα


    χε χε!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εφυγες????
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    13
    Συγγνώμη που δεν σου απάντησα πιο πριν, ήταν ένα χάος γιατί έπρεπε να ετοιμαστουμε και να φύγουμε. Η αδελφή σου έχει απολυτο δίκιο!!!!Ξέρεις ποσες φορές αναπολώ που ήμασταν οι δυο μας;; Που δεν είχαμε σκοτουρες στο νου;; Τώρα απο το πρωί μέχρι το βράδυ με αυτά ασχολουμαστε!! Ο εαυτός σου περνάει όχι απλά σε δευτερη μοιρα...σε τελευταία μην πω!!!Παρόλο που είμαι εγωιστρια και δεν ήθελα να χάσω αυτά που είχα...εν τέλει δεν υπάρχει άλλος τρόπος...παρά να βάλεις άλλες προτεραιότητες....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •