ZOLOFT;;KANEIS POU NA TA EXEI PAREI NA PEI TH GNWMH TOU
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392

    ZOLOFT;;KANEIS POU NA TA EXEI PAREI NA PEI TH GNWMH TOU

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ZOLOFT..TΩΝ 5Ο mg..Η ΔΟΣΗ ΜΟΘ ΕΙΠΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ,ΜΙΣΟ ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ,ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΑΠΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙ.ΕΧΩ ΑΓΧΩΔΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΒΙΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΧΑΠΙΑ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΥΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    34
    Πολύ καλό το βρήκα, 50 έπαιρνα κι εγώ για ένα χρόνο. Σχεδόν καμία παρενέργεια.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΛΔ?ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΕΣ?ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Παίρνω κ εγώ αυτα τα χάπια.Καλά είναι κ δ έχουν παρενέργειες.Πιστεύω πως θ σε βοηθήσουν.Εγώ τα παίρνω εδώ κ τρεις βδομάδες κ τις τελευταίες μέρες είδα μια βελτίωση.Εύχομαι ν σε βοηθήσουν κ σε εσένα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Σε ευχαριστώ πολύ!φιλιά!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Volos
    Posts
    219
    Και γώ αυτά παιρνω.Καμία παρενέργεια αλλά και καμία βελτίωση.Νομίζω οτι δουλεία τους είναι να σου κόψουν τις κρίσεις και αυτό το καταφέρνουν πιστεύω πολύ καλά.Το να σου κόψουν τις σκέψεις όπως καταλαβαίνεις δέν γίνεται.Αυτό είναι δική σου δουλεία.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ(ΜΙΣΟ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ),ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΕΝΩ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΝΥΣΤΑ,ΑΔΥΝΑΜΙΑ,ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ?ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,1.5 ΧΑΠΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Κοίτα τις πρώτες μέρες νιώθεις λίγο περίεργα αλλά σε μια βδομάδα θ είσαι μια χαρά αν κρίνω κ από μένα. Κ γω τα ίδια συμπτώματα είχα στην αρχή αλλά τώρα είναι σα ν μη παίρνω τίποτα, κανένα πρόβλημα δ μ δημιουργούν-ίσα ίσα τ αντίθετο. Βέβαια στον καθένα μπορεί ν δράσει διαφορετικά τ χάπι κ ν μη ταιριάζει σε όλους. Παρτο για 2-3 βδομάδες κ αν δεις ότι δ τ αντέχεις συζητάς με τ γιατρό σ γ ν τ αλλάξεις.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by -DEMGAL23-
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ(ΜΙΣΟ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ),ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΕΝΩ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΝΥΣΤΑ,ΑΔΥΝΑΜΙΑ,ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ?ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,1.5 ΧΑΠΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
    κοιτα απο τα λιγα που ξερω απο φαρμακολογια αν εχεισ ακουστα τουσ νευροδιαβιβαστεσ εσυ με τα χαπια που πηρεσ ανεβηκε η σερετονινη σου που ειναι υπευθυνη για ηρεμια και χαλαρωση αλλα επειδη ακριβωσ ανεβηκε η σερετονινη σου κατεβηκε η ντοπαμινη που ειναι υπευθυνη για την ενεργεια την ευχαριστηση κλπ απο εκει ειναι η νυστα το τρεμουλο και η αδυναμια αυτα φευγουν συνηθωσ το πολυ σε ενα μηνα γιατι γινονται πιο ευαισθητοι οι υποδοχεισ και μπορουν να κανουν δουλεια με λιγοτερη ουσια προσαρμοζονται δηλαδη αν δε φυγουν το χαπι δε σου κανει

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •