ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92

    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ

    Καλησπερα
    Θα ηθελα να σας παρακαλεσω,τον αρμοδιο του φορουμ αυτου ειδικοτερα,να σβηστουν τα ποστ που εχω δημοσιευσει,πρεπει να ειναι γυρω στα 2-3 στην πρωτη σελιδα.Λογοι ψυχολογικοι επιβαλλουν αυτη την ενεργεια συμφωνα και με παροτρυνση ψυχολογου που επισκεφθηκα.Εχω κρισεις τελειομανειας και η υπαρξη αυτων των μηνυματων μου δημιουργει προβλημα.Μονο η κσεψη οτι υπαρχουν.Οπως εξαλλου ειδατε εχω σβησει οσα εχω γραψει εγω.Σας παρακαλω λοιπον να σβηστουν τα ποστ με το ονομα μου.Σας ζητω συγγνωμη για αυτο,και σας υποσχομαι να μην επαναληφθει..Να σβηστει και αυτο εδω το τοπικ.Ξανατονιζω οτι ειναι σοβαροι ψυχολογικοι λογοι.Βρισκομαι σε πολυ δυσκολη κατασταση και ειναι επειγον να σβηστουν αυτα τα ποστ..Σας ευχαριστω πολυ για την κατανοηση σας.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92
    Giati den to kanete?
    as apantisei kaneis..
    pou einai o armodios?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Νίκο, σβήσε τα, να ησυχάσει. Στέφανε, εσένα σε ενοχλούν? Μου κάνει τρομερή εντύπωση!
    http://www.mazi.org.gr/

  4. #4
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Στέφανε, διαφωνώ εντελώς με αυτό που ζητάς γιατί καθιστά κάποιες συζητήσεις ανούσιες και επιπλέον είναι αγενές προς κάθε έναν που έδωσε το χρόνο του και την ενέργεια του για να συμμετέχει στο θέμα, προσπαθώντας να σε βοηθήσει.

    Επιπλέον, δε καταλαβαίνω καθόλου, πως η διαγραφή 2 μηνυμάτων σχετίζεται με μια κρίση τελειομανίας και πως είναι δυνατόν ένας συνάδελφος ψυχολόγος, να ζητά κάτι που δεν γνωρίζει καν αν είναι πραγματοποιήσιμο.

    Τρίτον, υπάρχουν στο e-psychology 6205 μηνύματα και 680 θέματα. 20 από αυτά τα μηνύματα είναι δικά σου. Δεν έχω ιδέα, που μέσα στα 6205, βρίσκονται τα δικά σου. Εάν ζητάς κάτι χωρίς καν να εξηγείς με σαφήνεια τι ζητάς, λυπάμαι, αλλά δεν προτίθεμαι να τρέχω και να ψάχνω, ούτε να αφιερώνω τον χρόνο μου σε τέτοιου είδους αναζητήσεις και απαντήσεις.

    Παρόλα τα παραπάνω που λέω, παρόλο που διαφωνώ με αυτό που ζητάς, σέβομαι την επιλογή σου. Το κουμπάκι του delete βρίσκεται δίπλα σε κάθε σου μήνυμα, εάν θέλεις, πήγαινε και διέγραψε τα μόνος σου.

    ΥΓ. Αν το πρόβλημα είναι -όπως λες- η ύπαρξη μηνυμάτων δίπλα στο όνομα σου, μπορούμε εναλλακτικά να αλλάξουμε το όνομα σου και έτσι να παραμείνουν τα μηνύματα και να μην αλλοιωθούν οι συζητήσεις.
    Πως σου φαίνεται η ιδέα?
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92
    Τα μηνυματα μου βρισκονται ολα στην πρωτη σελιδα.Εξαλλουν δες οτι οσα εχω γραψει εγω τα εχω σβησει και ετσι μενουν οι απαντησεις,που μονες τους δεν εχουν νοημα.Σε παρακαλω σβησε τα.Σου ειπα ειναι σοβαροι ψυχολογικοι λογοι.Αφου εισαι ψυχολογος μπορεις να κατανοησεις..Σβησε τα και υποσχομαι να μην ξαναγινει.
    Ευχαριστω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Όχι τις απαντήσεις μας τις θέλουμε. Αν έχεις πρόβλημα μη ξαναμπείς στο φόρουμ! Μας έπρηξες! Και να αλλάξεις γιατρό!
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92
    Σε επρηξα;
    Νομιζα πως δειχνετε κατανοηση..
    Δε θελω τωρα να λογομαχησουμε,δεν εχω τετοια διαθεση ουτε σκοπο..
    Παρακαλω απλα σβηστε τα μηνυματα μου
    Σαν μεγαλυτεροι δειξτε λιγη κατανοηση,ειμαι 18 και σας ειπα ειναι σοβαρο..εκτος κι αν μπηκα σε φορουμ με ποδοσφαιρο και δεν το καταλαβα..αλλα νομιζω μπηκα σε φορουμ ψυχολογιας..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Στέφανε, θέλεις να το συζητήσουμε?
    http://www.mazi.org.gr/

  9. #9
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92
    Ειναι περιπλοκο..να το συζητησουμε αλλα ποτε και που;
    Μα γιατι επιτελους δεν τα σβηνει ο αρμοδιος;
    Πειτε του κατι ρε παιδια..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    με υ2υ, Στέφανε.
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92
    Σας παρακαλω ας το σβησει ο αρμοδιος
    δεν εχω να συζητησω τιποτα
    βοηθηστε με..πειτε του να τα σβησει..
    ειναι επειγον!

  12. #12
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Στέφανε, αν αναφέρεσαι σε μηνύματα όχι δικά σου αλλά των υπολοίπων μελών, λυπάμαι πολύ αλλά θα σε απογοητεύσω.
    Δεν υπάρχει περίπτωση να διαγραφούν, εκτός κι αν ερωτηθούν όλοι, ένας προς ένας και συμφωνήσουν σε μια τέτοια κίνηση.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Στέφανε, τη μια θέλεις να το συζητήσουμε και μάλιστα ρωτάς που και πότε! Και την άλλη λες : δεν έχω τίποτα να συζητήσω. Η τελειομανία σου τι σχέση έχει με κάποια ποστ σε μια ιστοσελίδα? Ο Νίκος έσβησε ότι έγραψες και τι σε ενοχλεί τώρα, δε καταλαβαίνω. Αν θέλεις μας το εξηγείς.
    http://www.mazi.org.gr/

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    να σου πω κατι?μας τα πρηξες!!!οταν ηθελες την βοηθεια μας και μας εστελνες ειταν καλα?τι λες ρε φιλλαρακο...εξελου αν εσυ εμπλεξες με μαλακα γιατρο πρεπει να αλλαξει η δομη του σαιτ?ας μην το εκανες!!!!!!δεν μας ενδιαφερει....οπως εστρωσες κοιμησου!!!αν σβηστουν τα μνμ σου θα διαγραψω και εγω τα δικα μου και αλλος τα δικα του κτλ κτλ...εισαι σοβαρος?αν εχεις πολυ ανχος γιατι απο αυτο υποφερουν οι τελειομανεις παρε ενα ανχολυτικο οκ?μην μας ζαλιζεις τα ....... τωρα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Αντωνη μου μπορει να ζηταει κατι το οποιο δεν ειναι εφικτο,ομως θα πρεπει και εμεις να δειξουμε καποια κατανοηση,γιατι με το να απανταμε ετσι το μονο που θα γινει ειναι να αισθανθει χειροτερα και δε νομιζω να θελουμε κατι τετοιο..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •