..χαμενη στις σκεψεις μου.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 80
  1. #16
    lost_soul
    Guest
    νατασουλι σου χω στειλει μνμ U2U ..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    παιδια το 50% ειναι δικη μας προσπαθεια!
    ουτε εγω το πιστευα αλλα τελικα ειδα οτι ισχυει!

  3. #18
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Μπαίνω από κινητό κ δ μπορώ ν δω τ U2U. Τι μ έγραψες κούκλα μ αν επιτρέπεται;

  4. #19
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Εσωτερική σήψη πραγματικά ισχύει. Όλα από μέσα μας ξεκινάνε. Σε εμάς τους ίδιους πρέπει ν πιστέψουμε! Οι δυνατότητες του ανθρώπου είναι απεριόριστες, όλα τα μπορούμε.

  5. #20
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Εσωτερική σήψη πραγματικά ισχύει. Όλα από μέσα μας ξεκινάνε. Σε εμάς τους ίδιους πρέπει ν πιστέψουμε! Οι δυνατότητες του ανθρώπου είναι απεριόριστες, όλα τα μπορούμε.

  6. #21
    lost_soul
    Guest
    νατασουλι αυτο σου εγραψα.. ναι συνεχιζω! Μα εννοειται πως μονες μας θα τα καταφερουμε!! Ο ψυχολογος δε θα μας βρει τη λυση απλα θα μας καθοδηγησει! Αυτη τη περιοδο πως εισαι??

    θα θελα να μιλησουμε περεταιρω γι αυτο το θεμα αν θες κι εσυ!! Δυστυχως δεν εχω κανεναν που να καταλαβαινει αυτο που περναω κι ετσι αποφασιζω να μη μιλαω καθολου και σε κανεναν απο την προσωπικη μου ζωη...

  7. #22
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Δ ξέρω γιατί δ μπορώ ν δω τ U2U. Τ κινητό μ είναι βλαμενο!

  8. #23
    lost_soul
    Guest
    τι να σου πω δε ξερω!!!! οταν μπορεσεις πεσμου αν ειναι να αλλαξουμε mail!

  9. #24
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Κ εγώ σε παρόμοια φάση είμαι, δ ήθελα ν μιλάω σε κανέναν δικό μ γιατί δ καταλάβαιναν γι\'αυτό αποφάσισα ν αρχίσω ν γράφω εδώ. Κ είδες; βρήκα εσένα π περνάμε τα ίδια. Κ εγώ θέλω ν τ συζητήσουμε περαιτέρω τ θέμα, εννοείται!

    Εγώ τώρα αυτό τον καιρό δ είμαι σε τόσο καταθλιπτική φάση απλώς δ βγαίνω καθόλου, δ πολυθέλω. Εσυ πως είσαι;

  10. #25
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Τ mail μ ειναι [email protected] . Ελπίζω ν τα καταφέρω με τ κινητό κ ν τα πούμε μέσω mail!

  11. #26
    lost_soul
    Guest
    εχεις msn? να σε κανω add εκει αν ειναι αλλιως τα λεμε και απο δω!

    Εγω αυτο που κανω ειναι να δουλευω (οσο τρομερα δυσκολο κι αν ειναι μιας κι ερχομαι σε επαφη με πολυ κοσμο καθημερινα και για πολλες ωρες), τιποτα αλλο... Δεν θελω να βγαινω, δεν θελω να κανω τιποτα, μονο σπιτι καθομαι και γραφω στιχους, ακουω μουσικη ή κοιμαμαι... παντα τις πρωινες ωρες.... αυτες οι αυπνιες με κουραζουν περισσοτερο απο τη συνεχη θλιψη που νιωθω...

    Παρολο που εχω διπλα μου μια φιλη, μια πραγματικη φιλη και τις μιλαω γι\' αυτο το θεμα, προσπαθει με καθε τροπο να με βοηθησει αλλα δε μπορει... Κι εγω δε θελω να τη στεναχωρω συνεχεια, το θεωρω ματαιο... Γι αυτο ξεκινησα να γραφω εδω, με την ελπιδα οτι θα βρω ατομα που νιωθουν οπως κι εγω...

  12. #27
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Δ εχω msn. Τώρα τελευταία άρχισα ν ασχολούμαι με ίντερνετ κ τέτοια επειδή εχω δωρεάν στο κινητό αλλά τ κινητό δ έχει τόσες δυνατότητες. Σύντομα θ βάλω ίντερνετ σπίτι στον υπολογιστή οπότε θ τα λέμε. Προς τ παρόν θ μιλάμε από δω, εγώ μπαίνω κάθε μέρα.

    Η δουλειά δ σε βοηθάει ν ξεχνιέσαι; η εργασιοθεραπεία κάνει καλό λένε. Τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται;

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by lost_soul
    εχεις msn? να σε κανω add εκει αν ειναι αλλιως τα λεμε και απο δω!

    Εγω αυτο που κανω ειναι να δουλευω (οσο τρομερα δυσκολο κι αν ειναι μιας κι ερχομαι σε επαφη με πολυ κοσμο καθημερινα και για πολλες ωρες), τιποτα αλλο... Δεν θελω να βγαινω, δεν θελω να κανω τιποτα, μονο σπιτι καθομαι και γραφω στιχους, ακουω μουσικη ή κοιμαμαι... παντα τις πρωινες ωρες.... αυτες οι αυπνιες με κουραζουν περισσοτερο απο τη συνεχη θλιψη που νιωθω...

    Παρολο που εχω διπλα μου μια φιλη, μια πραγματικη φιλη και τις μιλαω γι\' αυτο το θεμα, προσπαθει με καθε τροπο να με βοηθησει αλλα δε μπορει... Κι εγω δε θελω να τη στεναχωρω συνεχεια, το θεωρω ματαιο... Γι αυτο ξεκινησα να γραφω εδω, με την ελπιδα οτι θα βρω ατομα που νιωθουν οπως κι εγω...
    επειδη εχω περασει απο το σταδιο του δε με καταλαβαινει κανεισ και το ξεπερασα θα σασ πω οτι ακομα και να σασ καταλαβαινε καποιοσ, το προβλημα δε φευγει το μονο που κερδιζεισ ειναι μια στιγμιαια ανακουφιση αμα το παρακανεισ τον βαραινεισ τον αλλο και μετα ολο το συστημα λειτουργει χειροτερα γιατι καπου θα αρχισει να δυσφορει κλπ

  14. #29
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Εσυ pad πώς ξεπέρασες τη φάση του δ με καταλαβαίνει κανείς; σταματήσεσ ν μιλάς με φίλους σ γ τα προβλήματα σ γ ν μη τους κουράζεις; εγώ αυτό έκανα αλλά δ ξέρω αν είναι σωστό. Από την άλλη ούτε ν κλειστούμε στον εαυτό μας είναι σωστό. Αχ δ ξέρω! Αυτή η κατάσταση είναι μπρος γκρεμός κ πίσω ρέμα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by νατασουλι
    Εσυ pad πώς ξεπέρασες τη φάση του δ με καταλαβαίνει κανείς; σταματήσεσ ν μιλάς με φίλους σ γ τα προβλήματα σ γ ν μη τους κουράζεις; εγώ αυτό έκανα αλλά δ ξέρω αν είναι σωστό. Από την άλλη ούτε ν κλειστούμε στον εαυτό μας είναι σωστό. Αχ δ ξέρω! Αυτή η κατάσταση είναι μπρος γκρεμός κ πίσω ρέμα.
    καταλαβα οτι ακομα και να με καταλαβουνε δεν βελτιωνομαι και αρα δεν με βοηθαει σε τιποτα να τουσ πρηζω

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •